Maak gratis een account aan en krijg toegang tot het volledige forum. Paswoord vergeten? klik hier om een nieuwe aan te vragen. Neem contact op indien u problemen ondervindt met inloggen of registreren.
Maak een account aan!
Als je zaden wilt bestellen staat er een oogstmaand op. Bv. Oktober wat zou er gebeuren als je ze oogst in eind augustus? Dus vroeger dan wat er op staat?
Je kan absoluut plantjes die normaal klaar zijn in oktober oogsten eind augustus. Zoek maar eens op het forum op de term verduisteren. Maar wees gewaarschuwd : het is weer een vak apart
ik zou gewoon een indica soortje nemen zoals big bang van greenhouse, die is de 4de week van september klaar staat op de website. En hopelijk is het dit jaar nog goed weer dan
Comment