Op zijn Belgisch dan maar..
Naar wat luister je nu?
Collapse
Dit is een Sticky topic.
X
X
-
-
-
-
Pas u aan aan de onaangepasten. Wees tolerant voor de intoleranten. Omarm hen die u afwijzen. Het systeem heeft gefaald.
Het systeem betreurt dit ten zeerste.Comment
-
edit: spotify embed is mislukt hier de youtube link
Muziek evolueert continu, en vaak klinkt alles wat nieuw is kut en wat oud is goud..
Ben altijd al een groot hiphop fan geweest, zowel new als oldschool, maar van de newschool is er maar weinig wat ik kan luisteren. De $uicide Boy$ is daar een mooie uitzondering in.
De genialiteit spat ervanaf, hoe ze bepaalde klemtonen verleggen en tien woorden in 1 seconde zeggen en vooral ook het enerverende gebruik van deccenia oude samples. En dan nog hun gekozen onderwerpen: waar de meeste rappers zweten om op een originele manier nog wat te kunnen zeggen over wapens en bitches, praten de $uicide boy$ daarnaast op een serieuze manier over hun mentale problemen en drugsmisbruik die gepaard gingen met hun toenemende bekendheid, zonder deze te verheerlijken.
Zo is bijvoorbeeld de titel van het nummer "That Just Isn't Empirically Possible" een verwijzing naar veelvoorkomende uitspraken van mensen die buiten een depressie zijn die degenen die depressief zijn vertellen om "op te vrolijken" of "van de zonnige kant te kijken". De titel van het nummer verwijst naar het gevoel dat je weet dat niets beter zal worden in je leven en dat het niet uitmaakt wat je doet om het te stoppen, het is gewoon niet iets dat niet mogelijk is.
Last edited by parakweker; 15 July 2022, 14:44.
Comment
-
Pas u aan aan de onaangepasten. Wees tolerant voor de intoleranten. Omarm hen die u afwijzen. Het systeem heeft gefaald.
Het systeem betreurt dit ten zeerste.Comment
-
YouTube vond dit een goede suggestie. Ik vind het gepast dit met jullie te delen
Comment
-
Comment
-
-
-
Comment






Comment