Re: usa studenten met ADHD krijgen wiet voorgeschreven
ja -stuiterstuiter- hier, hier man, ja -stuiterstuiter- kom op nou, kom op -stuiterstuiter- hier met die wiet -stuiterstuiter- moet je het snuiven ? -stuiterstuiter- jottum! -stuiterstuiter-
pff wel een apart lijstje Socrates : Tom Cruise hoogbegaafd ? hoofd in de wolken zou ik denken (ook dat is knap voor zo'n kabouter!) JFK ADD ? neenee JFK had last van Addison's , oftewel een probleem met z'n bijnieren. Vandaar dat hij altijd zo'n leuk bruin kleurtje had...
usa studenten met ADHD krijgen wiet voorgeschreven
Collapse
Dit topic is gesloten.
X
X
-
Re: usa studenten met ADHD krijgen wiet voorgeschreven
dus straks is t aantal adhd patienten aldaar met 1000% vermeerderd. hmmm
Leave a comment:
-
Re: usa studenten met ADHD krijgen wiet voorgeschreven
Ho ho ho nu noem je een aantal mensen op waarvan we nooit meer kunnen achterhalen of het echt zo was. Einstein bijvoorbeeld zou ook autistisch zijn geweest. Noem ze maar gewoon anders want we weten het gewoon niet.
Leave a comment:
-
Re: usa studenten met ADHD krijgen wiet voorgeschreven
wel beter dat zelfs amerika al wat loser wordt op de cannabis wet.. terwijl het vroeger plant,zaad,medicijn nr1 was. is het nu verboden door die americanen en hun negatieve propagada over de wereld. maargoed hout industrie verdient beter als dat ze velden vol wiet zouden zetten om papier enz te maken maarnee regenwoud is er toch zat...
maargoed...
ben er namelijk sinds kort ook achter gekomen dat ik ADD heb, ben nu 22 en ben er net twee weken geleden laten testen. ze dachten vroeger namelijk dat ik ADHD had maar dat kon ook niet omdat het op school te goed ging. uiteindelijk IQ en meerdere testen gedaan kwam eruit dat ik. hoogbegaafd IQ had en zeer goed ruimtelijk inzicht. daarbij was dus ook ADHD uitgesloten. alleen het gekke is dat ik het dus beide heb en de syptomen van ADD en Hoogbegaafd heid. er wordt ook wel eens gezegt dat hoogbegaafdheid vaak gepaart gaat met ADD/ADHD. alleen het frapante ervan is dat ik er onderzoek na heb gedaan (op inet). en ik het eigenlijk niet begrijp waarom het als een stoornis gezien wordt door de maatschapij, Attention Dificit ( Disorder, betekend: afwijking ) alleen afwijking is niet meer, als anders als het gemiddelde. (Slechter/beter is dus nu ook maar de vraag/mening ) en als je dan ook nog bedenkt dat de meest grote genie'n, creatieveling die ooit bestaan hebben ADD/ADHD hadden.
Zoals:
Beethoven
Piccaso
Van Gogh
Albert Einstein
Galileo
Mozart
Wright Brothers
Leonardo da Vinci
Tom Cruise
Henry Winkler
Walt Disney
John Lennon
Winston Churchill
Henry Ford
Stephen Hawkings
Jules Verne
Alexander Graham Bell
Woodrow Wilson
Nelson RockefellerJohn F. Kennedy
Whoopi Goldberg
Rodin
Thomas Thoreau
David H. Murdock
Dustin Hoffman
and so on and on....
zoals je kan zien betekend het niet dat als je ADD of ADHD hebt, je niets kan bereiken in het leven.
Wat me wel doet schrikken is dat er zoveel AD(H)D'rs aan de Drugs zitten en met Drugs bedoel ik (ritalin,strattera,etc) wat ik dan niet begrijp waarom niet gewoon dat achter wegen laten en gewoon op zijn tijd een lekker rustgevende joint.
ik ben er zelfs van overtuigd dat doormiddel van deze generatievol te duwen met ritalin en zoals Strattera en bepaalde antidepressiva. In sommige gevallen het aan Ritalin verwante dextro-amfetamine. we mischien deze generatie wel geen Nieuwe Nikolai Tesla of Abraham Lincoln of mozart meer krijgen omdat we iedereen vol duwen met ''medicijnen''
en daarbij ook zwaar voorstander van marijuana IPV ritalin en die rotzooi
niet dat ritalin geen succesvol medicijn kan zijn ''om weer in deze 8tot5 Maatschpij te passen en wat gemiddelder kan gedragen" maargoed..
hier twee vrij informatieve filmpjes. Over de Neurotanmiters en hersen activiteit in de hersenen van ADD/ADHD'rs. een onderzoek van Dr. Richard Silberstein,( een professor in neurowetenschap op het Brain Sciences Institute, in Swinburne University Australia)
Part 1: (10min)
Part 2: (6 min)
Met vriendelijke groet, MartijnLast edited by Socrates; 27 January 2010, 03:25.Leave a comment:
-
Re: usa studenten met ADHD krijgen wiet voorgeschreven
Dat is de bekende Ritalin, maar dan de goedkope versie. Dan is het niet zo gek dat ADHD'ers vaak niet zoveel baat hebben bij dat spul. En natuurlijk zeggen ze dat het beter werkt aangezien ze anders niets verdienen.
Eindelijk wordt de boel eens wakker, ze kunnen het toch niet tegenhouden! Denk maar aan de drooglegging 100 jaar terug.
Leave a comment:
-
Re: usa studenten met ADHD krijgen wiet voorgeschreven
Wow, Cannabis voor scholieren, dus minderjarigen?
Nooit gedacht dit te horen van een land als Amerika.
Ikzelf heb ADHD en ik ben echt heel veel veranderd door het gebruike van cannabis in vergelijking met toen ik een kind was, ik ben heel kalm nu, vroeger dus totaaaaal niet, nu ben ik eigenlijk praktisch apatisch in vergelijking met toen.
Het gene wel blijft is concentratieproblemen, en ik vermoed dat cannabis daar niet echt bij geholpen heeft.
Ben 2 weken geleden eens 30 dagen gestopt met blowen, bij wijze van test, om te zien wat het deed met me, daaruit bleek dat ik het eigenlijk toch wel nodig heb om mijn stress tegen te gaan, een paar trokjes geven me een heel ander perspectief, en maken me rustig.
Cannabis als medicijn dus, dat on apenland daar maar eens een voorbeeld aan begint te nemen.
Wel gek dat er geen beperkingen zijn op hoeveelheid in California, dus in principe mag je 200 planten zetten als je 25 gram per dag opblowt.Leave a comment:
-
Re: usa studenten met ADHD krijgen wiet voorgeschreven
mm, ik meende ergens begrepen te hebben dat ADHD-ers beter gebaat zijn met amfetamine... maar dat zal wel te ver gaan voor die arme amerikaantjes ...Leave a comment:
-
Re: usa studenten met ADHD krijgen wiet voorgeschreven
Damn zeg
vroeger zo een puriteins land, en kijk nu
Het wordt tijd dat onze oudbollige politiekers eens wakker geschud worden
Cannabis en hennep zou niet verboden moeten zijn, maar verplicht
En geen beperking op hoeveelheid, enkel mss op redelijkheid
Hoe hebben we het ooit gedurfd om de meest veelzijdige plant op de wereld te verbieden????
Juist ja, daarvoor zorgde de olie en pharma industrie voor 80 jaar geleden
Leave a comment:
-
Re: usa studenten met ADHD krijgen wiet voorgeschreven
En terecht! Zeker voor ADHD. Ik ken een paar mensen met ADHD en de gene die blowen zijn veel beter in de omgang dan de anderen. De blowers zijn rustiger en vaak ook veel georganiseerder dan de niet blowers. Een vriend van mij is gewoonweg onhandelbaar als die nuchter is, na een jointje is hij bijna normaal te noemen.Leave a comment:
-
usa studenten met ADHD krijgen wiet voorgeschreven
Amerikaanse ADHD-scholieren krijgen wiet voorgeschreven
Verschillende Amerikaanse scholen met een zero tolerance beleid rond drugs, moeten lijdzaam toezien hoe kinderen met de aandachtstoornis ADHD cannabis krijgen voorgeschreven. Cannabis voor medische doeleinden is ondertussen legaal in veertien Amerikaanse staten.
Niet alle dokters zijn echter overtuigd van het gebruik van cannabis om ADHD te 'behandelen'. "Dit is een van de slechtste ideeën aller tijden", klinkt het in verschillende medische kringen. "Het actieve ingrediënt van cannabis kan de aandacht, het geheugen en de concentratie van kinderen aantasten en laat dat nu net de symptomen van de ziekte zijn." Bijkomend probleem is dat veel scholieren hun voorgeschreven cannabis niet zelf gebruiken, maar gewoon een handeltje in cannabis opzetten.
Beterschap lijkt er voorlopig niet te komen. Het hooggerechtshof van Californië, een van de veertien staten waar cannabis voor medische doeleinden legaal is, heeft vorige week beperkingen op medische marihuana weggestemd. "Iedereen met een voorschrift mag zoveel cannabis kopen of zelf kweken als hij wil voor persoonlijke doeleinden." (sps)
26/01/10 17u28Last edited by Jointjedraaien; 9 March 2015, 13:17.Tags: Geen

Leave a comment: