Mededeling

Collapse
No announcement yet.

Militairen vinden wietveld in maïs

Collapse
Dit topic is gesloten.
X
X
 
  • Filter
  • Tijd
  • Geef Weer
Clear All
new posts

    #16
    Re: Militairen vinden wietveld in maïs

    Erg laag, draaikonten zijn het.... liegen en bedriegen alsof het gedrukt staat!

    Comment


      #17
      Re: Militairen vinden wietveld in maïs

      Met stemmen alleen kom je er niet > stemmen is een keuze maken uit door anderen geselecteerde opties. HJM heeft een punt in dat er aktiebereidheid moet zijn om iets te bereiken. Maar het nadeel van ons geliefde plantje is dat veel gebruikers er zo dermate chill van worden dat die aktiebereidheid vervliegt tot checken of er nog iets te snoepen valt.
      Society is like stew-if you don't keep it stirred up, you end up with a lot of scum on the top

      Comment


        #18
        Re: Militairen vinden wietveld in maïs

        zag ze daarnet weer lopen.trek gelijk me regenpak aan.

        Comment


          #19
          Re: Militairen vinden wietveld in maïs

          en heb je actiebereidheid gevonden dan pas begint de langzame ontlplooiing van een groeiende groep van mensen die op gepaste wijze acties zullen ondernemen die buiten algemene bewustwording ook voldoende invloed moeten hebben om 'de politiek' een ander standpunt te laten innemen.
          dan moet er een dusdanige mentaliteitswijziging komen dat men 'waarde' niet meer afweegt in economische termen .
          't lijkt wel of we wereldwijd maar door klein groepje gestuurd worden. nog nooit een belastingswet op kapitaal doorgekomen, zelfs de Tobintaks niet.

          @tumble trimmert
          lmao

          go get them , ge kunt buiten slakkenzout misschien nog wat bloei-booster gebruiken dan zouten ze misschien sneller op
          ge moogt ze ook altijd trimmen van me dat staat beeldiger ten velde
          Last edited by member10463; 25 June 2011, 05:08.

          Comment


            #20
            Re: Militairen vinden wietveld in maïs

            ben net weer binnen,ze worden steeds brutaler,moest er eerst 3 neer zwaffelen voordat ze de plijtvaart naamen,DE SLUIS STOND DROOG>

            Comment


              #21
              Re: Militairen vinden wietveld in maïs

              misschien lokdozen ofzo ?
              Society is like stew-if you don't keep it stirred up, you end up with a lot of scum on the top

              Comment


                #22
                Re: Militairen vinden wietveld in maïs

                Hier in België is het net hetzelfde: Pedos krijgen absurd lichte straffen maar mensen zoals wij moeten zwaar boeten terwijl we niemand verdriet aandoen. De regering zou zo gemakkelijk geld kunnen verdienen aan legalisering maar voor de één of andere politieke reden, is het nog steeds illegaal: SCHANDALIG!

                Comment


                  #23
                  Re: Militairen vinden wietveld in maïs

                  1 om guerilia te kweken hoef je geen mais te gaan uittrekken... Boeren hebben het al zwaar genoeg financieel dat ze dat echt wel voelen! (trouwens alle rommel die over de mais gaat komt ook over je schatjes)
                  2 Is het zo moeilijk om een eigen politieke partij op te richten in NL? IPV politieke ideejen proberen te veranderen ga zelf met je idee de politiek in!! Alien sponsort de campagne wel!! Nee maar idd als individuele stem horen ze je niet... Als je zogezegd een 'deel van de bevolking vertegenwoordigt' heb je al iets grotere stem... En dan moet je de stem van de blower niet meer winnen maar heb je em al!
                  3 Militairen hadden beter gewacht tot volgende oefening...
                  4 Van de boer versta ik heel goed hoor sluit perfect aan bij 1 is een betere manier om van je akker te leven wat ons brengt bij punt 2... de steun van de boeren heb je ook al!!

                  Comment

                  Bezig...
                  X