Verschil kweektent en kweekruimte

Collapse
X
 
  • Tijd
  • Geef Weer
Clear All
new posts
  • Blacklima
    Retired
    • Aug 2011
    • 6

    #1

    Verschil kweektent en kweekruimte

    Korting op 420shop
    Hallo

    Ik zit de laatste veel te kijken hoe en waar ik plantjes ga zetten. Ik zou oftewel een kweektent kopen maar dan zit ik met 1 probleem. Ik zou een kweekent van 1.50 of net iets minder of net iets meer , hoog. Maar ik vind zo geen.
    Zat paar dagen geleden op deze site http://www.eugrowshop.eu/nl/complete-kweekruimte/ en zag dat je een complete kweekruimte kon aankopen. Je kan een kopen van 1m² en dat zou ideaal zijn voor mijn zolder. Dat is dan 1 m lang , breed en hoog ?

    Mijn vraag is nu , wat is het verschil tussen een kweektent en kweekruimte als ik het op deze site zou kopen?

    grtzzz
  • Xtreme
    Banned
    • Jul 2009
    • 4271

    #2
    Re: Verschil kweektent en kweekruimte

    Dat betreft alleen apparatuur waarmee je een oppervlakte van een vierkante meter kunt belichten. Je "hok" moet je dus zelf bouwen. Er zijn trouwens tenten van 60 * 60 * 140 cm, 80 * 80 * 120 cm en 80 * 80 * 160 cm te koop bij 123tuintechniek in Alkmaar. Je moet dan bij de keuze van je apparatuur rekening houden met de tentmaten.
    Last edited by Xtreme; 10 August 2011, 14:49.

    Comment

    • Blacklima
      Retired
      • Aug 2011
      • 6

      #3
      Re: Verschil kweektent en kweekruimte

      Aaaaah , nu dat ik weet dat er betere maten zijn voor een kweektent ga ik daar toch voor gaan
      Bedankt , dat was wat ik moest weten.
      Grtzz

      Comment

      • Xtreme
        Banned
        • Jul 2009
        • 4271

        #4
        Re: Verschil kweektent en kweekruimte

        Er staat zelfs een compleet ingericht tentje van 60 * 60 * 140 op de site van 123tuintechniek voor € 351. Alleen volgens mij ontbreekt een koolstoffilter, dus tel er maar zo'n € 70 bij op voor de filter, want die heb je echt nodig.

        Comment

        • sjino
          Expert Stoner
          Member
          • Feb 2010
          • 91

          #5
          Re: Verschil kweektent en kweekruimte

          jep idd zou tog voor de hoogste tent gaan want daar kan je net iets meer mee.

          Comment

          • Xtreme
            Banned
            • Jul 2009
            • 4271

            #6
            Re: Verschil kweektent en kweekruimte

            Als de tent niet past in je ruimte kun er niets mee. In een ruimte van 150 cm hoogte past nu eenmaal geen tent van 160 cm hoogte. Er 10 cm vanaf knippen lijkt me ook geen optie.

            Comment

            Bezig...