K1 gaat budjes on stickjes kweken !
Collapse
Dit topic is gesloten.
X
X
-
Veel gestelde vragen over het forum
JOINTJEDRAAIEN.NL - Smoking Community
?420Shop.NL
"Wat je kunt maken, kun je ook kraken." -
Dat is het principe van SOG hè, zoveel mogelijk planten en zo snel mogelijk in de bloei. Plant ontwikkelt geen takken die toch niet belicht worden maar 1 grote top die al het licht kan benutten. Scheelt ook in tijd dus minder stroomkosten.
Ik vind het ook nog eens mooi uitzien
Een dag zonder wiet kent Flip niet.Comment
-
lokes allemaal ,
idd flip zo is het en niets anders
ivm de plantjes , ondertussen zijn we alweer bijna 2 weekjes verder , en ze hebben de nodige stress gekregen deze 2 weekjes , paar keer laten droog trekken en paar keer goed verzopen
dus we hebben wel een paar damens met clauw blad nu en paar andere die wat mankementjes tonen van voeding in hun blad , dus de damens met wat mankementjes kan ik al schrappen als moedertje
reden : wil wel een dame overhouden die tegen stress kan he , dus nu maar hopen dat ze geen banaantjes gaan aanmaken !
wel merk ik op dat men tabs ook beetje raar doen , heb andere soort gebruikt , en heb zo een vermoeden dat ze veel langzamer oplossen in het begin en dat ze nu precies ineens alles lossen van voeding , maar het kan ook zijn door ze te droog of te nat te zetten dat ze beetje raar doen nu
ach ja dit mag de pret ni bederven he :p
de beloofde picjes :
onder de zon :
DSC09722.JPG DSC09723.JPG
picjes met flits :
DSC09728.JPGDSC09726.JPGDSC09732.JPGDSC09725.JPGDSC09734.JPGDSC09735.JPG
groetjes
Last edited by k1; 26 March 2018, 18:32.Met een jointje in je hand , kom je door het hele land ^^Comment
-
is toch behoorlijk mooi om te zien
SoG lijkt veel idealer als ik 't zo zie en lees, qua hoelang alles duurt
Comment
-
@ backyard : mja , maar als je je zaad moet kopen , dan kost het je wel wat geld he
met stekjes van een eigen moedertje lijkt het me leuker en niet zo kostelijk
volgende keer test ik het wel eens met femzaden ( van Forum Genetics )zodat alle potjes blijven staan en zodat ik ook geen extra stres moet geven !
groetjes
Met een jointje in je hand , kom je door het hele land ^^Comment
-
-
Damn, niet zo mooi. Sterkte..
Comment
-
Balen man, ging nog zo goed. Hopelijk gauw weer een plek en tijd voor het kweken, ja dat kan lastig zijn eh, Ben erg benieuwd naar je verslag vd 12/12 kweek.
Anonymous_lock_-_open.pnglocked-padlock.jpg
Ad usum proprium!Comment





wojow die gaan rap


Comment