Mededeling

Collapse
No announcement yet.

AMG nazomer thriller.

Collapse
Dit topic is gesloten.
X
X
 
  • Filter
  • Tijd
  • Geef Weer
Clear All
new posts

    Re: AMG nazomer thriller.

    Die toppen van je gaan ondanks alles toch hard de goede kant op Krazi. Jammer van je voedingsprobleem en nu ook al een ph probleem. Ach sommige rondes zit het gewoon niet mee. Snel afbloeien, uit huilen en die lilly's maar laten knallen dan. Kunnen we gelijk zien of die nieuwe voeding van je dan wel gaat aanslaan. Ach 3 weekjes is ook weer zo voorbij. Zit je met de kerst aan de Darkstarretjes te leurken.

    Comment


      Re: AMG nazomer thriller.

      ik zou zeggen ga zo door m8 ff nie gekeken maar het ziet er niet zo beroerd uit hoor als je het mij vraagt.je ph wel stabiel of niet.
      maar ga zo door m8 blijf je volgen

      Comment


        Re: AMG nazomer thriller.

        He Krasi!!

        Vind het er ook niet zo beroerd uit zien...

        Ok opbrengst zal iets minder zijn dan gehoopt, maar altijd nog beter dan een ronde waar alles mislukt en je alles moet weggooien...

        Succes nog!!

        Greetz
        Why drink & drive, if you can smoke and fly!!

        Comment


          Re: AMG nazomer thriller.

          Denk dat ze nog wel half zo dik worden ook.
          Denk gewoon een soort die vanaf het begin harde toppen maakt dat lijkt voor het oog altijd minder.
          Op de schaal oogt dat dan toch weer altijd anders

          Comment


            Re: AMG nazomer thriller.

            Ja hoor ze zijn echt onder de maat ! snap niet dat je daar nog foto's van maakt ! Maar ik loop wel te kwijlen , hoop toch dat ik op een dag de tent open rits , en dan kan zeggen ,zuig daar maar eens een puntje aan !

            Comment


              Re: AMG nazomer thriller.

              Wat een knoeperts krasi!

              Ik ben benieuwd wat je aan dat ph probleem van je grond gaan doen. Ik heb daar ook laat van denk ik. Ik voed een volle dosis groeivoeding (en bloei voeding) terwijl ik al in de 2de week zichtbare bloei zit.

              Bij jou komt dit ook pas tot uitting als de planten groot zijn, de pot is helemaal doorgeworteld dus dat zal wel meehelpen gok ik.

              Kun je me vertellen wat je hieraan gaat doen?

              Comment


                Re: AMG nazomer thriller.

                Kan me zeer goed voorstellen dat krasi teleurgesteld is, en ik zou het ook zijn als ik zo zijn planten zie. Ze zijn niet mooi groen, de toppen hadden veel dikker gekund en over het algemeen is het niet je van het....

                Jullie zijn gele planten gewent denk ik maar wij niet en daarom zeiken we ook over......hoop voor je dat die GHE zin werk goed doet en vaker je aarde vervangen denk....

                Comment


                  Re: AMG nazomer thriller.

                  Ronson, het PH probleem en voedingsprobleem zijn 1 probleem, veroorzaakt door de voeding, de ingrediƫnten van de voeding is weinig mis mee, maar de samenstelling twijfel ik aan.
                  Iig gaan ze gelukkig door met bouwen.
                  Nog ff uitzingen hierzo, dan gaan we weer een nieuwe test uitvoeren, zo blijf ik lekker bezig.

                  Vapoman, thanks voor die vibez.

                  El Plantos, bedankt, zeker, ik ben ook niet bedroeft, alleen licht teleurgesteld, met testen weet dat het alle kanten op kan gaan.

                  Mway, dat is helemaal waar, ik word dan ook blij van de compacte toppen, we willen natuurlijk allemaal mooie groene plantjes, en meestal heb ik die ook wel, tot 2 weken voor de oogst, deze keer niet, who care, have fun.

                  Budha, haha thanks kerel, ja joh wat een ellende hĆØ

                  Cppkaap, naar omstandigheden heb ik weinig klagen, ik denk dat de PH te hoog is in de grond, ik ga vanaf heden niet meer voeden, alleen nog 2xper week molasse, dit brengt de PH wat omlaag, en verder een sper week bacteriƫn om het bodemleven in takt te houden, de molasses is gelijk voer voor de bacto`s.
                  Het probleem bij mij is heel langzaam gekomen, en begon bij 1 plant, afzuren bij een organische kweek doe ik niet, het zou kunnen met citroenzuur, een licht organisch zuur, maar ik wil dus alles op de auto-piloot laten gaan.
                  Volgende ronde dus de GHE, deze regelt de zuurtegraad zelf, ik heb nog enkele voedingslijnen gespot die ik wil gaan uitproberen.
                  Ik zal iig je topic eens bezoeken.

                  Rebel, een beetje maar hoor, met testen moet je wat incalculeren, maar je hoopt natuurlijk op een voor jezelf "ei van Columbus" .
                  GHE hoor ik op internationale fora goede dingen over, deze aarde is splinternieuw, de vorige ronde had ik aarde die reeds 5x hergebruikt was, en deze hield de planten tot het einde groen met dezelfde voeding.......ik vind met organisch juist, hoe vaker hergebruikt hoe beter.

                  Comment


                    Re: AMG nazomer thriller.

                    Als er geen naar smaakje aan de wiet komt te zitten is het helaas maar toch oke.

                    Comment


                      Re: AMG nazomer thriller.

                      Heb je bij dit soort tests dan niet de neiging om twee verschillende voedingen naast elkaar te gebruiken? Ter vergelijking. Je hebt toch een vrij grote ruimte.

                      Is wel een hoop gekloot met dubbel voeding mixen enzo, maar dan heb je tenminste een vergelijking met voeding waarvan je weet dat het zou moeten werken.

                      Lopen verslag: McPurple S1 Fem van Forum Genetics op DWC met GHE FloraNova onder 400W Cree COBs

                      Comment


                        Re: AMG nazomer thriller.

                        Mway, ze ruiken iig heerlijk, ik twijfel niet aan de kwaliteit van de genetica zelf.

                        Wietefras, tuurlijk, maar deze test was uitsluitend om de poedervoeding uit te testen, ze zijn niet wat ik gehoopt had, foolproof, het kan de bodemph niet reguleren.
                        Ik heb er echter een handje van moet ik zeggen, dat testen en niet alleen voeding, ook nieuwe hardware vindt ik onuitstaanbaar om te kopen.
                        Iig gaan we aankomende ronde met General Organics aan de gang, ik kreeg vandaag m`n pakketje uit de States binnen.

                        Update:

                        12/12 dag 55, zichtbare bloei dag 46.
                        Max temp 29C, min temp 20C.
                        Max lv 53%, min lv 34%.
                        Tensio`s tussen de 100 en 130Mbar (om verwarring te voorkomen, dit zijn de waarden van de 8 verschillende, dus niet min en max waarden)

                        Als het nog geen herfst was is dat het nu zeker, ze gaan richting de eindstreep, maar zijn er nog niet.
                        De officiele bloeitijd zegt iig nog 2 weken, kijken wat de trichs zeggen de aankomende weken.
                        Nu allemaal nog clear, ook veel witte haren nog, zeker nog niet klaar.

                        De lv is zeer gunstig om af te bloeien, ik heb veel bruin droog blad verwijderd waardoor er meer openheid in het gewas is gekomen, zo krijgen de topjes iig nog even volop licht.
                        Volgende week switch ik naar 825watt.

                        Het wateren met alleen 2x per week molasse en 1x per week bacteriƫn houdt ik nog een week aan.
                        De week erop alleen 2x Bacteriƫn.

                        Aanstaande maandag ga ik m`n nieuwe zaden ter ontkieming zetten.

                        Pica`s van de volle herfst.

                        DSC00615.jpgDSC00616.jpgDSC00617.jpgDSC00618.jpgDSC00619.jpgDSC00621.jpg

                        Comment


                          Re: AMG nazomer thriller.

                          Dit zijn fotos die je zo in een soortomschrijving kunt plaatsen!

                          ziet er goed uit, je laat ze nu gewoon aflboeien.

                          Comment


                            Re: AMG nazomer thriller.

                            Herfst in de tent idd.
                            Toppen zijn wel gegroeid dus dat gaat de goeie kant op.
                            verder zzo naar de eindstreep gaat nog wel een leuke worden.

                            Comment


                              Re: AMG nazomer thriller.

                              Hopla, doe maar alsof het niets is.
                              Lekkere toppen man.

                              Nu richting eindstreep.
                              Wat je leert moet je ook weer doorgeven...
                              Dan is het zaad, pas echt in goede aarde gevallen!

                              Comment


                                Re: AMG nazomer thriller.

                                Foto 4 wat een mooie golfbal.
                                Daar hou ik van.
                                Candy Kush en Kinky Cheeze van E$kob@r Seeds, klaar

                                The MEGA POWER PLANT in scrogg!!! klaar
                                Spliff Strawberry in scrogg, klaar



                                sigpic

                                Comment

                                Bezig...
                                X