Mededeling

Collapse
No announcement yet.

Kera seeds: El Plantos indoor adventure part 1

Collapse
Dit topic is gesloten.
X
X
 
  • Filter
  • Tijd
  • Geef Weer
Clear All
new posts

    Re: Kera seeds: El Plantos indoor adventure part 1

    Thanks voor de tip CannaRebel! De plantjes komen er vanavond nog in... Ben nu aan het werk.

    @ MWay: veilig vind ik erg belangrijk, wil rustig kunnen slapen.... Daarom ook zo veel mogelijk stroom buiten het hok!

    Groetjes
    Why drink & drive, if you can smoke and fly!!

    Comment


      Re: Kera seeds: El Plantos indoor adventure part 1

      Ghehe...goed gezien Rebel.

      Heb je dat nylondraad waar je je filter mee hebt opgehangen goed gezekerd Plantos?
      Met dat nylon 'lopen' de knopen er wel eens uit, en als dat filter naar beneden stort heb je een slagveld.
      Ik gebruikte in m'n hok vaak (fiets)snelbinders, of van die kleine spanbandjes.
      Heb je al een paar uur getest met alles aan en deur dicht ?
      ~ 2011-12 ~ 2012-13 ~ 2017 ~ 2019 ~ 2020 ~ BuitenQweeksels ~

      Comment


        Re: Kera seeds: El Plantos indoor adventure part 1

        Lekker aan het klussen geweest vandaag zie ik Plantos. Ziet er gelikt uit

        Comment


          Re: Kera seeds: El Plantos indoor adventure part 1

          Als je over het geluid zit.. waarom koop je niet een paar van die grote post elastieken om je buisventilator op te hangen?
          If life keeps putting you down, You better stay high

          Comment


            Re: Kera seeds: El Plantos indoor adventure part 1

            Update time!!

            @ QnQ: Tof dat je meekijkt! Thanks voor de tip ook... Er zit een dubbele knoop in het nylon touw, maar zal er idd 2 mini sjorbandjes bij aan maken, moet er idd niet aan denken dat hij boven op me meiden dondert..

            Toen ik leeg teste bleef de temperatuur redelijk goed, dat was met het hete weer een paar weken terug. Nu is het veel koeler, denk dat het nu ook wel goed zit. We gaan het zo zien, want de dames staan er!

            @ Ronson: Thanks amigo! Ben idd ff flink bezig geweest. Maar het is voorlopig eerst af zo!

            Laat nu de dames maar eens hun best doen! Hopelijk zijn ze blij met het nieuwe huis en zonnetje, en belonen ze me met een lekker wietje!

            @ Schimmige: Het gaat me meer om het motorgeluid zelf, maar heb me laten vertellen dat ik de buisventilator gerust goed kan inpakken met b.v. eierdoppenschuimmatten (van die zwarte matten voor geluidsisolatie die je ook veel in muziek studios ziet).

            Zo de update dan:

            Alle dames zijn verpot naar de definitieve pot.

            In het bloeihok staat:

            12 x White Widow op 11 liter pot met daarin Goldlabel Special Light mix + 1 buffer tab.
            1 x mini White Widow , in 6,5 liter pot. Ook Goldlabel Lightmix + 1 buffer tab. Dit was een achterblijvertje...

            In het groeihokje staat:

            3 × MayDay Express in 6,5 liter pot. Hierin Goldlabel Lightmix & 1 buffer tab.
            2 × LowRyder #2 in 6,5 liter pot. Ook hier Goldlabel Lightmix & 1 buffer tab.
            1 × Moederplant White Widow. In een liter SmartPot van 3 gallon (11,6 liter), Goldlabel Lightmix & 2 buffertabs.

            De lamp is de 400 Watt, kwam daar achter toen hij al aan was, zal morgen de 600 er in draaien... klok staat nog op 18/6. Paar dagen de wortels de tijd geven zich door de hele pot te groeien en dan gaat de klok om.

            Zal wel vol worden denk ik... Ik dacht om die reden niet te toppen of fimmen, wat denken jullie ervaren mannen???

            Voorlopig blijven de autoflowers onder de T-neon met daarin de groeilampen.... Deze moet straks voor de autoflower bloei vervangen worden door de bloeilampen. Zal dit kwaad kunnen voor de White Widow moeder die er staat???? De klok hier blijft natuurlijk altijd op 18/6 staan.

            Volgens mij alles wel verteld, plaatjes kijken:

            Groetjes El Plantos

            Dit bericht is samengevoegd wegens dubbelposting.

            Nog wat foto's.....
            Attached Files
            Why drink & drive, if you can smoke and fly!!

            Comment


              Re: Kera seeds: El Plantos indoor adventure part 1

              Ja ik weet welke matten je bedoeld ik ben aant studeren voor evenementen organisatie.. krijg je ook met dat soort dingen te maken :p
              En met de lamp kan geen kwaad. wat ik ervan gelezen heb is dat in de bloei lampen spectrum ook het blauwe en wit achtige zat.

              Je kunt wel een plant laten groeien onder een bloeilamp maar geen plant laten bloeien onder groeilamp.
              QnQ kom er maar in ter confirmatie of bijdraaien
              If life keeps putting you down, You better stay high

              Comment


                Re: Kera seeds: El Plantos indoor adventure part 1

                Onder HPS kun zo ie zo groeien,hoe dat met tl zit weet ik niet.
                Ben wel benieuwd naar het antwoord.Iemand?

                Comment


                  Re: Kera seeds: El Plantos indoor adventure part 1

                  Je kan zelfs afbloeien onder een groeilamp, alleen zal de opbrengst minder zijn door het ontbreken van rood spectrum in het licht.
                  Op de foto`s is het echter redelijk geel, zit de bloeilamp er al niet in, groeilicht is meestal witter.
                  Je hokkie zal idd zonder toppen/fimmen wel vol komen.
                  Wat betreft de buisventilator, ik heb gehoord dat Ruck ook echt ruk is, S-Vent schijnt beter en stiller te zijn.

                  Comment


                    Re: Kera seeds: El Plantos indoor adventure part 1

                    Thanks voor de reacties mannen! Dat wordt weer erg gewaardeerd!!

                    Op de foto's waar je maar een paar planten ziet (6 stuks), dat is me voorgroeihok. Daar zit de originele groeilamp van T-Neon in. Fijn te weten dat ik "moeke" dus gewoon straks onder een bloeilamp kan zetten naast de autoflowers die dan gaan bloeien met de klok nog altijd op 18/6. Fijn me vermoeden even bevestigd te hebben gekregen, Krasi & Schimmige!!

                    Dan wordt er hier maar deze ronde niet getopt of gefimd. Bewaren we dat voor de andere keer, vrees eerder dat het knakken wordt. Moet er een netje boven voor mijn sog?

                    Blij dat ik juist die S-vent klaar heb liggen! Maar nu is het in de schaduw op pothoogte ongeveer 26 ~ 27 graden, dus nog niet nodig. Vrees straks met de 600 Watt er in wel.

                    Fijne zondag allen!

                    Groetjes El Plantos!

                    Edit:

                    Plantjes zijn aan de Spa Blauw met bacto en de wortelstimulator (van op de foto).
                    Last edited by El Plantos; 20 October 2013, 10:58. Reden: aanvulling
                    Why drink & drive, if you can smoke and fly!!

                    Comment


                      Re: Kera seeds: El Plantos indoor adventure part 1

                      Netjes plantos. Gezien je oppervlakte en het aantal planten die nu in je hokje staan zal ik idd niet gaan toppen. Gaan ze breedte in. Als je zo dicht op elkaar staat gaan ze mekaar overwoekeren. Wil je niet denk ik. Je bent nu een soort sea of green (SOG) methode aan het doen. Althans daar lijkt het mij nu erg op. Met die methode zet je zoveel mogelijk plantjes onder een vierkante meter en zal je ook niet gaan toppen om ze de hoogte in te laten gaan en niet in de breedte. Verder mooi hoor, jij trouwens ook zo'n zondag toegewenst.

                      Comment


                        Re: Kera seeds: El Plantos indoor adventure part 1

                        Maar het is zo fijn afgeRuckt te worden : /

                        en ja eromheen binden zou goed kunnen werken handoek eromheen wikkelen werkt al
                        Heb het zelf in met handoek en stuk gordijn (is dikker) ingewikkeld. en nog wat meer random schuim blokken er omheen geduwd.. Moet zeggen dat ik er weinig last van heb.
                        Op de kamer zelf hoor je hem wel maar als je op de gang staat met deur open is het geluid vrijwel niet te horen.
                        Afzuiging change.jpg
                        If life keeps putting you down, You better stay high

                        Comment


                          Re: Kera seeds: El Plantos indoor adventure part 1

                          Aaa de spreader goed. de plantos gaan lekker.
                          Knalle maar el.
                          Candy Kush en Kinky Cheeze van E$kob@r Seeds, klaar

                          The MEGA POWER PLANT in scrogg!!! klaar
                          Spliff Strawberry in scrogg, klaar



                          sigpic

                          Comment


                            Re: Kera seeds: El Plantos indoor adventure part 1

                            @ Ronson: Thanks man!! Ja is idd s.o.g. methode, was niet de planning maar de kiekkracht van het Kera zaad was toch groter dan gedacht waardoor ik nu meer planten heb dan eigenlijk de bedoeling was... Topzaad dus Wil ze i.d.d. de hoogte in hebben ipv breedte, worden ze te hoog dan wordt het LST, buigen of knakken.

                            @ Schimmige: Zal ook eens met oude kleding en ander overbodig textiel aan de gang, wil niet dat er straks visite zit hier en dat die zeggen: "wat is dat gezoem boven?"

                            @ Berry R. : Thanks man, maar tot stand gekomen door tips van die harde JD kern, waaronder jij.... Dus ik zeg: Thanks Berry!!

                            Greetz

                            Dit bericht is samengevoegd wegens dubbelposting.

                            Net i.v.m. een zaadruil me voorraad ff uit de koeling getrokken.... Keuze genoeg voor de volgende ronde!
                            Attached Files
                            Why drink & drive, if you can smoke and fly!!

                            Comment


                              Re: Kera seeds: El Plantos indoor adventure part 1

                              Dat ziet er netjes uit. goed gelabeld ook

                              en hoe heb je je uitblaas? heb je die open liggen of ook een demper?
                              ik weet dat je bij de gamma van die speciale rondjes kunt halen die je in de slang kunt duwen om de uitblaas te dempen.
                              of als je van knutselen houd maak er zelf een :p

                              1274647_594994990547341_1218534789_o.jpg

                              Had beter gekunnen kwa dat noppen schuim maar had niet meer huidig is hij wel wat gevulder met ander dempend matriaal
                              If life keeps putting you down, You better stay high

                              Comment


                                Re: Kera seeds: El Plantos indoor adventure part 1

                                Labels zaten er al op

                                Inblaas via zelfgemaakte labyrinthen.

                                Uiblaas door stille Sonoconnect slang.
                                Naar bak voor raam.
                                Daar zit een flens waar ik slang op heb vastgemaakt met een slangklem.
                                Straatkant zwart geverft, 2 lagen van een soort speakerdoek over het gat.
                                Het rolgordijn er voor met onderaan wat ruimte voor de luchtstroom...
                                Raam zelf staat vastgezet op kier van circa 7 cm.

                                Met de afzuiger op 80% hoor ik buiten niks door de stille softbox


                                Check als je meer wilt weten anders even mijn bouwverslag...

                                Groetjes!
                                Attached Files
                                Last edited by El Plantos; 20 October 2013, 20:14. Reden: taalfoutje...
                                Why drink & drive, if you can smoke and fly!!

                                Comment

                                Bezig...
                                X