Maak gratis een account aan en krijg toegang tot het volledige forum. Paswoord vergeten? klik hier om een nieuwe aan te vragen. Neem contact op indien u problemen ondervindt met inloggen of registreren.
Maak een account aan!
Re: rezpiet's eerste kweek 5x jack herrer 25L 600watt
Ja vind ik ook het zijn de onderste bladen ik zou ze gewoon weg halen anders gaan ze nu je ze wel goed water geeft mischien rotten en schimmel wil je niet in je hok.
Ga zo door voor de rest een lekker wietje die sjakie herder.
Re: rezpiet's eerste kweek 5x jack herrer 25L 600watt
Dat bol staande blad kan wijzen op een zuurstoftekort bij de wortels.
Zoiets zie je vaak als men van onder water geeft en ze langer dan 15min nat staan of als ze ineens teveel water krijgen na een droge periode, of als er bijv. geen gaten onderin de pot zitten.
Je bent erg vroeg gestopt met groeivoeding. Dat kan de verkleuring hier en daar verklaren, afgelopen 10 dagen zijn ze nog aardig gegroeid.
Re: rezpiet's eerste kweek 5x jack herrer 25L 600watt
Thnx QnQ klopt idd dat ze van heel droog naar stuk natter zijn gegaan en ik geef ze nu ook van onder water. Geef jij groei en bloei voeding als je plante beide aan het doen zijn? Want ik heb het idee dat ze nog steeds enkele cm de hoogte in gaat
Re: rezpiet's eerste kweek 5x jack herrer 25L 600watt
Bij sommige merken kan dat wel. Dan kun je gewoon 50/50 groei/bloei geven.
Ik probeer ze pas in bloei te zetten als ze al lekker donkergroen zijn.
Dan blijft het meestal wel netjes groen tot het eind.
En zo niet..dan geef ik zonder probleem gewoon een dag voluit groeivoeding tussendoor.
Huppekee, de zweep d'rover.
@jackthebass tnx man!ik heb zojuist de suikerklontjes opgemerkt bij 1 plant) daar wordt ik blij van. En ja die geur heerlijk. Hoop echt dat ik er een mooi rokertje van krijg.
Zichtbare bloei dag 17
Vanaf 12/12 dag 26
18 dagen voorgegroeid
Temp 20/27 graden
Luchtvochtigheid 45/55
Drinken nu zo'n 700 ml water per dag
Ik geef ze om de 2 dagen voeding
Ik heb m'n evsa op 400 watt
M'n vriendinnetjes beginnen lekkere topjes aan te hebben. Het is nog net geen boobflashen maar de topjes beginnen nu de hoogte in de geraken👏😈ik begin de deodorant echt al lekkerder te vinden en ze begint wat lichaamssappen ten tonele te stellen. Ach wat is het leven toch mooi...
En wat ben ik stoned 😇. Mnmm hier wat foto's want ik begin op een soort David Duchovny van de serie red show diary's te lijken (voor de kenners)
Fijne avond peeps en genietze ff met de pot Brazilië -Mexico
Re: rezpiet's eerste kweek 5x jack herrer 25L 600watt
Thanks phangngaone ben er ook zeer content mee het gaat tot nu roe vrij goed allemaal. Nog niet echt beestjes gehad en met het voeden gaat het ook redelijk. Maja nu komen de belangrijkste weken.
Tnx tuinbroek, ja inderdaad hopen dat de toppen dadelijk de breedte ingaan. Ik heb soms t idee heb dat ze stilstaan, maar als ik dan foto's terugkijk valt dat vaak wel mee . Ben benieuwd naar het eindresultaat maar dat duurt nog een maandje of 2 schat ik in. Bij jou gaan ze ook lekker hè zie ik. Greetz
Comment