Mededeling

Collapse
No announcement yet.

Bongools Sub Terra Flora III

Collapse
Dit topic is gesloten.
X
X
 
  • Filter
  • Tijd
  • Geef Weer
Clear All
new posts

    #61
    Re: Bongools Sub Terra Flora III

    Dat ziet er heel mooi uit Bongool
    Stemma doet het forum, stout 2017

    Stemma doet stout (2016)
    Dark Devil en Punisher#2 in huize Stemma

    Comment


      #62
      Re: Bongools Sub Terra Flora III

      He vrind, je mag niet klagen he ....
      Gaat lekker Bong, laat die pistels maar rijpen !

      De groeten aan de familie en we spreken mekaar ...

      Hippert .
      The seeds of today are the flowers of tomorrow

      Comment


        #63
        Re: Bongools Sub Terra Flora III

        Die gaan nog wel wat zwellen,ziet er goed uit

        Comment


          #64
          Re: Bongools Sub Terra Flora III

          Hey bedankt luitjes!

          Ik mag inderdaad niet klagen en ik hoop ook dat ze nog wat zwellen ^^ .

          @hippie: groeten werden overgemaakt. Insgelijks voor jouw gezin he makker.

          Gz bongool

          Comment


            #65
            Re: Bongools Sub Terra Flora III

            We zijn er bijna...
            Doch niet helemaal
            IMG_6915.jpg
            Hallo trouwe volgers en toevallige passanten!

            We zijn weer een klein weekje verder, wat maakt dat het weer tijd is voor een update.


            11/01/2015


            De 5de bloeiweek zit er nagenoeg op, we kunnen alvast beginnen aftellen .

            Voor zover ik weet, blijkt die vijfde week nou vaak de moeilijkste te zijn om de dames tevreden te houden. Net in deze week treden er de meeste problemen op in de vorm van tekorten of ph gerelateerde lock-outs. Bij mij blijkt dit niet anders. De topproductie blijft netjes verdergaan, maar de dames tonen hoe langer hoe minder, de indruk echt gezond te zijn. Het zorgenkindje dat ik al had is in probleem niet veranderd, enkel heeft zij verder blad verloren. De anderen daarentegen, de 1 al wat meer dan de ander, hebben sinds een 5-tal dagen ook vergelende en afstervende bladeren. Het treft het onderste en het midden van de plant, en bij de oudere en iets minder oudere bladeren. Bij 1 plant stelde ik eveneens op enkele bladeren, een bordeaux-rode verkleuring in combinatie met vergeling, vast. Na vergeling, verwelken de bladeren, drogen op en vallen af. Ik heb allesbehalve een idee wat ik op de hals heb gehaald, maar het lijkt me een tekortje van 1 of meerdere voedingsstoffen. Gezien de gevorderde staat van de bloei, we hebben nog een drietal weken op de teller, ga ik me er niet extra zorgen over maken. We geven ze nog voeding tot de trichs overwegend milky zijn en gaan dan spoelen. Voeding blijft volgens de nu reeds gebruikte hoeveelheden.

            IMG_6912.jpg

            Mijn meisjes krijgen sinds een dag of vijf Green Sensation mee, dit in halve dosis. De Alga Bloom heb ik gehalveerd van hoeveelheid vanaf de toevoeging van Green Sensation. Vanaf week zes voer ik dan de hoeveelheid Green Sensation op naar de aanbevolen 1 ml / liter, de Alga Bloom houd ik op 0.5 ml per liter. Inderdaad, de hoeveelheid bloom is laag. Tot de toevoeging van green was deze 25% van de max hoeveelheid, zijnde 1 ml / liter. Enkele keren heb ik het aandeel Alga Bloom willen opvoeren, maar de planten toonde me verbrande bladpunten. Waaruit ik afleidde dat ze dus niet meer hoefden. Plagron geeft ook aan de dosis bloom wat aan te passen vanaf het toedienen van sensation.

            De watergift is ook weer wat naar beneden toe aangepast. Diegene die het meeste blad verloor, krijgt nog 400 ml per dag. Als het nodig is stel ik het nog wat bij. De redenatie was dat door veel bladverlies de plant minder kan verdampen en dus de kans op overwateren reëel is.
            De anderen krijgen nog 500 ml per dag.

            Over het algemeen ben ik alsnog tevreden, het lijkt een redelijke opbrengst te gaan worden en zeker al meer dan de vorige ronde. Verder leer ik elke ronde bij, en laat nou net dat het belangrijkste zijn met de doelen die ik mezelf voor de toekomst heb gesteld. Enkele punten die ik deze ronde heb opgestoken zijn oa dat: een ph meter misschien toch een handig spul kan zijn; ik tensiometers wil implementeren in het kweekgebeuren; de basis, zijnde de aarde, toch nogmaals wat nauwer onder de loep ga nemen qua voorbereiding en samenstelling ( A.R.T.S granulaat bijvoegen bijvoorbeeld ); etc
            Iig punten waar naar de volgende ronde(s) toe aan gewerkt kan worden. Het mag allemaal wat nauwkeuriger en vooral nog beter!


            Genoeg gepraat, tijd voor plaatjes. Enjoy!

            IMG_6644.jpgIMG_6629.jpgIMG_6641.jpgIMG_6637.jpgIMG_6632.jpg

            Budporn!


            IMG_6886.jpgIMG_6890.jpgIMG_6891.jpgIMG_6892.jpgIMG_6893.jpgIMG_6894.jpgIMG_6904.jpgIMG_6911.jpgIMG_6914.jpgIMG_6885.jpgIMG_6909.jpgIMG_6624.jpgIMG_6638.jpgIMG_6886.jpgIMG_6910.jpg



            Zo dat was het voorlopig weer. Zoals gewoonlijk, is er kritiek of een aan of opmerking? Dan hoor ik ze graag.

            Tot later.

            Gz Bongool.

            Comment


              #66
              Re: Bongools Sub Terra Flora III

              Ziet er goed uit
              Inderdaad spijtig van je bladprobleempje, al valt het goed mee.
              Zou idd nog een weekje verder doen, en dan kan het spoelen beginnen .
              Maar de toppen zien er in iedr geval lekker uit bongool!

              Grts cheese

              Comment


                #67
                Re: Bongools Sub Terra Flora III

                Mooie toppen, hebben je planten het koud gehad gezien het paarse blad en wat paarse steeltjes her en der ?

                Maar veel belangrijker hoe is het met de kleine ?
                Stemma doet het forum, stout 2017

                Stemma doet stout (2016)
                Dark Devil en Punisher#2 in huize Stemma

                Comment


                  #68
                  Re: Bongools Sub Terra Flora III

                  Probeer deze volgorde anders.

                  0,75ml greensensation + 1,5ml Algaboom
                  2,5ml Alga Bloom
                  Water,eventueel kun je hier nog een 0,5ml Greensensation bij geven.

                  Ik geef Greensensation 2/3 keer per week mee,naar gelang de toppen zwellen en uitharden.

                  Comment


                    #69
                    Re: Bongools Sub Terra Flora III

                    @cheese: Jep, tziet er allemaal al erg smakelijk uit ^^ .
                    @Stemma: De paarse bladstelen zijn al enige tijd aanwezig. En dit kan verschillende oorzaken hebben. Oa stikstof-,zwavel- of magnesiumtekort; stress; koude; etc Koud hebben ze het nooit gehad, met uitzondering van 1 nacht. De klok waar men olieradiator op aangesloten is stond uit. Verder was de nachttemp bij de dames altijd tussen 20 en 24 °c. Dat paarse blaadje op de foto is bij 1 plant, een bubble in dit geval. Het beperkt zicht tot 2 blaadjes over de gehele plant en die situeren zich ongeveer in het midden.
                    Met de kleine is alles tip-top! Hij eet goed, slaapt goed en is rustig . Wel zijn we als ouders een beetje moe, het is nog passen en schikken met een baby en een peuter. Binnen enkele dagen moet ik ook al terug aan de slag dus dat wordt ook weer wennen. De vrouw is nog thuis tot einde maart.
                    @MWay: Ik vermoed om dat ze wat ondervoed zijn volgens jou? Ik zal het voor de laatste week voeding op die manier doen. Wel lijkt het aandeel Alga Bloom plots beduidend meer dan ik nu geef. Is dit dan niet wat veel van het goede? Dit gezien de verbrande bladpunten die ze hebben?

                    Bedankt alvast voor de complimenten en het meedenken lui.

                    Gz Bongool.

                    Comment


                      #70
                      Re: Bongools Sub Terra Flora III

                      Bladproblemen in deze fase kan je negeren. Zeker fanleaves op die hoogte. Voor de rest, njammie.

                      Comment


                        #71
                        Re: Bongools Sub Terra Flora III

                        Maak je van die 2,5ml alga bloom,2ml alga bloom.
                        En gezien de Greensensation wat minder is zal het wel meevallen in die laatste week en daarna is het toch alleen water.

                        Comment


                          #72
                          Bongools Sub Terra Flora III

                          @MWay : Ok doen we. Nogmaals bedankt voor de input.
                          @Beowulf: Mijn buikgevoel gaf al aan mezelf er niet teveel zorgen om te maken in deze fase. Toch enigsinds een geruststelling
                          Net de voeding een beetje opgeschroefd en nu naar de eindstreep.
                          Hehe bedankt, vind het er zelf ook aardig uitzien.

                          Gz en tot later.

                          Bongool

                          Comment


                            #73
                            Re: Bongools Sub Terra Flora III

                            Hoi Bong,

                            Daar zat ik op te wachten maat, kijk es wat een mooie toppen !
                            Je ziet maar, het blad hoef je niet te roken ghehehe ...

                            Nog ff en er is land in zicht, zal wel goed komen he .

                            Tot laters...

                            Hippie .
                            The seeds of today are the flowers of tomorrow

                            Comment


                              #74
                              Re: Bongools Sub Terra Flora III

                              Thx Hippie makker!
                              Nog even volhouden en we kunnen weer genieten .
                              Gelijk heb je, tzijn de toppen die we hebben moeten hehe.

                              Gz en tot later makker.

                              Comment


                                #75
                                Re: Bongools Sub Terra Flora III

                                De laatste loodjes...


                                IMG_7243.jpg





                                24/01/2015



                                Heyho Jd!

                                Even geleden dat ik nog een update plaatste, razend druk met het gezin en het werk, dat het er haast niet van komt.
                                De dames zijn bijna aan het eind van week 7. Dag 47 van de zichtbare bloei en dag 58 12/12, om precies te zijn. We zijn sinds 20/01/2015 aan het spoelen. Ik ben al een tijdje de trichomen aan het bekijken, maar het is toen dat ik genoeg milky zag bij alle planten om tot spoelen over te gaan. Hier en daar was bij enkele dames al een amber trich te zien. Het lijkt of de dames vrij kort bij de breeders aangegeven bloeitijd aan gaan zitten. Deels ook wel verklaard daar ik laat bloeidagen ben beginnen tellen. Pas van de eerste echte kleine pruikjes. Zoals het er nu uit ziet zullen ze nog een weekje in leven blijven en dan gaat de bijl erin.

                                Qua watergift krijgen ze ook al een weekje wat minder. Maximum 400 ml per dag, per plant. In deze laatste fase wil ik namelijk zeker niet teveel geven. De verdamping zal ook al wel wat gedaald zijn door het verlies aan blad en moet dus ook gecompenseerd worden door de watergift.
                                Verder is er niet zoveel te vertellen, behalve dan dat we reikhalzend uitkijken naar het eind! Er zit een merendeel aan verdraaid dikke toppen tussen, iig van een formaat dat nog niet is behaald in m'n keldertje.
                                Enkele BBG krijgen ook een prachtig kleurenpalet en aan geur ontbreekt het ook geenszins. Dus dat beloofd !

                                Hier laat ik het voorlopig bij. De volgende update zal, gezien het enorme tijdsgebrek, na de oogst plaatsvinden. Deze zal ik trachten iets uitgebreider te maken, zodat ik toch stijlvol kan afsluiten. Alvast mijn excuses voor de gemiste update van afgelopen week, wat hoop ik, kan vergeven worden door een mooie collectie aan budshots


                                Plaatjes!


                                enkele voorbeeld Trichsots die spoelen triggerde
                                IMG_7108.jpgIMG_7075.jpg

                                BudPorn!
                                -------------------------

                                IMG_7134.jpgIMG_7136.jpgIMG_7138.jpgIMG_7139.jpgIMG_7141.jpgIMG_7144.jpgIMG_7145.jpgIMG_7146.jpgIMG_7237.jpgIMG_7133.jpgIMG_7132.jpgIMG_7025.jpgIMG_7029.jpgIMG_7031.jpgIMG_7120.jpgIMG_7122.jpgIMG_7125.jpgIMG_7127.jpgIMG_7129.jpgIMG_7130.jpgIMG_7241.jpgIMG_6994.jpg


                                Tot zover deze update.

                                Groeten en tot laters

                                Bongool



                                Comment

                                Bezig...
                                X