Vragen over No Till kweken

Collapse
X
 
  • Tijd
  • Geef Weer
Clear All
new posts
  • zeitgeistmovement
    Banned
    Lucky Member
    • Jul 2018
    • 251

    #1

    Vragen over No Till kweken

    Korting op 420shop
    Ik zou het vreselijk vinden om elke tweede kweek mijn aarde in een bos te dumpen. Wat is nu het minimale wat ik moet doen om grond te kunnen hergebruiken? Als ik met Google zoek krijg ik eigenlijk alleen dat je hooi of zo op de grond moet leggen en dat je er andere plantjes op kunt laten groeien. Is dat al genoeg? Of moet ik zo'n compost thee gebruiken? Bacterien toevoegen? Het is mij niet duidelijk.
  • QnQ
    Godlike Grower
    Lucky Member
    • Sep 2010
    • 26093

    #2
    Grond opwaarderen.
    Als je daar naar zoekt kom je meer tegen
    ~ 2011-12 ~ 2012-13 ~ 2017 ~ 2019 ~ 2020 ~ BuitenQweeksels ~

    Comment

    • zeitgeistmovement
      Banned
      Lucky Member
      • Jul 2018
      • 251

      #3
      Ook daar wordt ik weinig wijzer. De weinige info die ik kan vinden is verdeeld. De een had het over compost, bacta tabs en een soort schimmel, de andere alleen compost. Hoe zoek je in het engels hier naar? Een youtube video had het over kalk, organisch materiaal en potgrond toevoegen.

      Elke bron zegt wat anders.

      Comment

      • beowulf
        Exquisite Grower
        MemberLucky Member
        • Nov 2008
        • 6495

        #4
        Tis geen exacte wetenschap he. Probeer iets en laat het weten. Wormenmest, compost, plagron supermix kan je sowieso gebruiken.

        Comment

        • zeitgeistmovement
          Banned
          Lucky Member
          • Jul 2018
          • 251

          #5
          EUGardenCenter is het grootste tuincentrum van Europa. Laagste prijsgarantie & meest uitgebreide assortiment van Nederland! Snelle en discrete levering!


          Dit lijkt me wel wat. Meteen klaar?

          Comment

          Bezig...