Temperatuur in de kweektent is wat laag... Ik weet niet goed hoe die over lange termijn een paar graden te verhogen. Ik las ergens speksteen? Doet iemand dat ook zo? Of heb je andere technieken?
Temperatuur met 4-6 graden verhogen?
Collapse
X
-
Tags: Geen
-
Vloerverwarming , zulk een warmtekabel raadde men mij hier aan . Wortels hebben ook constante temp en verbruikt reatief weinig ook-
Eigenlijk zou je eens 2 verschillende kweekjes tegelijk moeten doen. Een zonder warme mat of kabels de andere met. Ik denk als je het kweek je met mat/kabels doet dan krijg je onder aan de pot een compleet andere temperatuur als in het midden of bovenaan de pot. Ik denk dat dit voor veel stres gaat zorgen. En zonder dan is de worteltemp. overal vrij gelijk. Dat bedenk ik me geen idee of dit stresserend is, iemand hier een idee over?
-
-
Comment
-
Idd komt de (constant 18-22°C)worteltemp. op de 1ste plaats, nadien wnr te koud kun je goedkoop bijverwarmen met bvb een HeatTube of laserkacheltje op petroleum om de bladtemp. op te krikken in nachttijd.Everything is nothing and nothing is everything.
Comment





Comment