Mededeling

Collapse
No announcement yet.

Goede zaadbank voor beginner friendly strains?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Tijd
  • Geef Weer
Clear All
new posts

    Goede zaadbank voor beginner friendly strains?

    Korting op 420shop
    Hallo iedereen, weet niet of dit het juiste sub forum is om deze vraag te stellen, anders plaats ik hem wel in een ander subforum

    Ben een groentje die zijn eerste kweek nog onder de riem moet krijgen en ben als gevolg dus erg veel research aan het doen, dus ook over zaadbanken.

    Vind het wel een beetje tegenstrijdige informatie: de ene zegt dat zaadbank A goed is, de andere heeft dan weer negatieve ervaring met A en is dan weer vol lof over zaadbank B.

    Iemand ervaring met beginner vriendelijke zaadbanken/strains?

    Ben vooral van plan te beginnen met Photos die ietwat resistent zijn en vergevingsgezind. Ben wel liefhebber van de meer fruity indica hybrids, smaak is belangrijker dan opbrengst voor mijn eerste runs.

    Ik zat te denken aan blueberry muffin van Humboldt, maar weet niet hoe haalbaar dat is voor iemand zoals mij.

    Als iemand goede breeders/zaadbanken kent die wat in deze criteria passen, laat het me gerust weten!


    Alvast bedankt en een fijn weekend gewenst aan iedereen!

    #2
    Ik had goede ervaringen met:

    Dutch passion
    Zamnesia
    2Fast4buds

    je kan bij veel sites ook zoeken op indica of fruitige soorten. Ik was altijd fan van dutch passion tot dat ik 2 fast4buds had geprobeerd, helaas gestopt met kweken anders zou ik mijn zaden weer daar bestellen.
    MGC 65W - Purple Lemonade
    MGC 65W - Blueberry Auto
    ​

    Comment


    • TheBigDudeski
      TheBigDudeski commented
      Editing a comment
      Dit had ik even gemist. Gewoon even geen trek meer in kweken of...?

    • TheBigDudeski
      TheBigDudeski commented
      Editing a comment
      Wallldo FastBuds is je #1 als je op zoek bent naar een auto soort. Die hebben daar hun specialisatie van gemaakt. Barneys Farm en Growers Choice, die ook goed bekend staan/stonden hebben volgens de verhalen op internet vrij vaak niet opkomend zaad en nog vaker auto zaad wat uiteindelijk geen autos blijken te zijn.

    • Minigrowcase
      Minigrowcase commented
      Editing a comment
      Om te beginnen is photo beter als auto, als je ervaring hebt vind ik persoonlijk autoflowers beter en sneller

    #3
    Ja op het internet gaat het altijd zo.. das goed, nee das slecht dees is goed, wat toch niet die dit moet je nemen en zo gaat dat eindeloos verder.
    Die Blueberry Muffin is in elk geval heel snel 6-7 weken bloeitijd dus om te beginnen wss niet slecht, enkele weken groeien in totaal moet je ze niet te lang in leven kunnen houden :p

    Comment


    • Wallldo
      Wallldo commented
      Editing a comment
      Ja precies, it's all matter of opinion zeker? Denk ook eerlijk gezegd nu ook dat de zaadbank zelf van minder belang is, zolang hij maar degelijke breeders stockeert. Moet op een bepaald moment toch de knoop gaan doorhakken, want je hebt tegenwoordig bijna evenveel zaadbanken als dat er strains bestaan. Thanks voor je input alvast.

    • Fenderbender
      Fenderbender commented
      Editing a comment
      Wel zaadbanken ja gewoon niet zien dat je bij een dodgy website bestelt, voor growshops zijn er veel rare online sites zonder winkel die zeer bedenkelijk zijn, mss voor zaad ook.. nu bij breeders zelf kun je ook gaan kijken hebben vaak ook leuke deals of promos als ze een site hebben.

    • Wallldo
      Wallldo commented
      Editing a comment
      Oorspronkelijk geplaatst door Fenderbender View Post
      Ja op het internet gaat het altijd zo.. das goed, nee das slecht dees is goed, wat toch niet die dit moet je nemen en zo gaat dat eindeloos verder.
      Die Blueberry Muffin is in elk geval heel snel 6-7 weken bloeitijd dus om te beginnen wss niet slecht, enkele weken groeien in totaal moet je ze niet te lang in leven kunnen houden :p
      ja heb hier al wat horrorverhalen gelezen over mensen die hun geld zijn kwijtgeraakt aan louche online growshops. Betaal ik liever een eurotje meer om zeker te zijn dat ik men spulletjes aankrijg

    #4
    In de kweek verslagen staat vaak in de eerste post wat de kweker voor soorten heeft en waar die zijn gekocht.

    Comment


      #5
      Anesia seeds

      Comment


        #6
        Sommige sites hebben een categorie easy strains, en ng es filter op smaak erbij ? Als je soortjes vind kun je nog kiezen waar je het koopt he. Denk dat zamne zulk een filter heeft . Maar elders is die soort mss goedkoper... ook soortjes die veel gekocht worden hebben meestal minder shelf life, kocht ik een heel speciaal soortje was het zaad minder betrouwbaar soms

        Sensi seeds , vision seeds en zamnesia zelf het meest gezet , zoals de runtz 1e x groot succes , stabiele genetica. F1 zaad is duurder maar ook stabieler.
        Ganja always does the trick.

        Comment


        • Wallldo
          Wallldo commented
          Editing a comment
          Bedankt voor de info over shelf life, had ik zelf geen idee van. F1 zaad zou voor iemand als mij dan nog geen geweldig slechte keuze zijn. Vind het niet erg om in het begin wat meer te betalen om mezelf wat meer ademruimte te geven.

        #7
        Ik ben tot nu toe zeer tevreden over de bleu zushi van dutch passion
        De lemon z groeid nu net zo goed
        alleen die komen net uit de zaailingfase dus de tijd zal het leren of ze mij net zo tevreden houd als de bleu zushi
        de bruce lemon diesel vond ik niets aan
        de nieuwere soorten van de greenhouse zoals lemon Orange fullgas
        White truffel growerschoiche
        en de duurdere variant Maar in mijn ogen een hele goede
        Sinferno solfire gardens via zamnesia
        goed bestand tegen kou en tegen een stootje
        En de wiet is geweldig en heftig in alles

        Comment


        • Minigrowcase
          Minigrowcase commented
          Editing a comment
          Greenhouse ben ik niet kapot van

        • Wallldo
          Wallldo commented
          Editing a comment
          Hier kan ik wel wat mee, dankjewel! Zamnesia wordt wel vaker vernoemd hier zie ik. Als ik daar even ga zoeken tussen de iets populairdere soortjes zal het wel goed zitten denk ik. Bedankt voor je input!

        #8
        Photoperiode. Anesia seeds heel blij om. Wegblijven van rqs

        Comment


          #9
          Growing choice is goed en wegblijven van rqs.

          Comment


            #10
            IMO . Kun je bijvoorbeeld beginnen met purple bud va white label (sensi) dit is een eenvoudige plant om
            te kweken en ka ook goed tegen koudere temperaturen. Hij is zowel in auto als photo te verkrijgen . Ik heb zelf nog een paar auto Zaden liggen die ik va plan ben te gaan ontkiemen deze week.

            barneys farm heeft ook goede zaden en planten .
            Eerlijk ik zou gewoon beginnen met een soort die jij leuk en lekker lijkt. Al doende leert men. Het is een proces van opstaan en vallen .

            succes

            Comment


              #11
              Sweet Seeds uit Spanje. 3 zaden bestellen en 4 krijgen

              Hele goede soorten met goede genen. Heb meerdere soorten daarvan gekweekt..

              Maar met zo'n vraag kun je alle kanten op
              Veel gestelde vragen over het forum
              JOINTJEDRAAIEN.NL - Smoking Community
              ?
              420Shop.NL
              "Wat je kunt maken, kun je ook kraken."

              Comment


                #12
                Zoiezo als het voor binnen is feminsed en photoperiode nemen. Vele kopen auto’s, nu die gaan automatisch naar bloei, dus als je een fout maakt eindig je met een kleine plant. Bij een photoperiode laat je ze gewoon langer op 18u licht staan tot ze groot genoeg is en de foutjes er uit zijn.

                Als het voor buiten is raad ik juist een auto aan omdat die minder lang moet voor je oogst, want in ons klimaat is het meestal vochtig op het einde van de zomer waardoor je buiten snel met rot zit.

                Oja mocht je toch een normale photoperiode plant willen buiten kweken weet dat indica’s sneller geoogst worden en sativa’s weer veel te lang duren, tenzij je de plant vroeger gaat verduisteren => een zak over de plant trekken hetzelfde uur of de plant iedere keer hetzelfde uur verplaatsen naar een donkere garage om ze zo in bloei te forceren tot de dagen op dat uur zelf donkerder komen (snacht dan de zak er terug af als je die gebruikt, of terug buiten plaatsen) => als je niet consequent bent hierin zal je een tweeslachtige plant krijgen met zaad in je wiet (dat zaad zal ook tweeslachtige planten maken dus er is geen voordeel, dus een heeeeel gedoe maar wel mogelijk).

                Feminised waarom => enkel vrouwtjes zodat je de mannetjes niet moet uithalen en je geen tijd verspeeld (minder goed als je zelf zaad wil maken maar als beginner doe je dat toch niet neem ik aan).

                Verder smaak en effect, indica’s meer een coughlock terwijl sativa’s meer een high geven al hoewel vele daarin het verschil niet meer merken, letten op het smaakje die je wenst.

                nuja mss wat offtoppic maar belangrijk voor zaadkeize, succes

                Comment

                Bezig...
                X