Maak gratis een account aan en krijg toegang tot het volledige forum. Paswoord vergeten? klik hier om een nieuwe aan te vragen. Neem contact op indien u problemen ondervindt met inloggen of registreren.
Maak een account aan!
@Het is zijn tijd en dus zijn verspilling (in jullie ogen dan).
Naar mijn oordeel is dat zeker geen verspilling van tijd. Als iemand van 41 zich kinderlijk blij opstelt met een oogst van 35 gram is dat juist heel leuk. Alleen jammer dat Wooffie, zich ondanks zijn leeftijd gedraagt als een verongelijkte kleuter en zijn gram probeert te halen in bewoordingen die maatschappelijk niet aanvaardbaar zijn te achten. Nochtans, ik neem hem dat niet kwalijk: het zal wel aan zijn (gebrek aan) opvoeding liggen. Zelf heb ik ook nog steeds infantiele neigingen. Als ik mijn zoon van 27 jaar oud bezoek neem ik een nieuwe doos technisch lego mee. De dames gaan dan naar een concert en wij vermaken ons de gehele avond met de doos lego. Het enige wat mij onderscheidt van Wooffie (op dit forum) is het taalgebruik. Maar dat zal wel een gevolg zijn van het verschil in sociaal culturele achtergrond: ieder vogeltje zingt immers zoals het gebekt is. Verder wens je alle succes toe met je kweekopzet: het is geenszins mijn bedoeling op voorhand iemand de grond in te boren.
Met vriendelijke groet,
Xtreme
Jammer dat hylaba en winterwolf je tot op heden in dit topic je niet zijn bijgevallen. Reacties van lieden van het zelfde allooi als het jouwe verhogen alleen de feestvreugde.
Ik vind het ook niet zo denderend, zo'n microkweekje. Maar het woord zegt het toch zelf. Inderdaad, je steekt er enorm veel tijd in voor weinig opbrengst. Maar je beleeft er plezier aan. Natuurlijk niet in de mate van zo'n echte kweek, want met autoflowers kan je niet echt aan de slag. Daarbij komt nog eens het feit dat alles in een PC-case gebeurd en dat maakt de micro nog eens micro. Als hij dit zo wilt doen, zo zij het. Het is zijn tijd en dus zijn verspilling (in jullie ogen dan).
Na Pasen begin ik terug, dan mag je mij wat de grond komen inboren, want Wooffie komt hier niet meer terug denk ik zo.
Ik kan bevestigen dat wooffie zijn planten idd snel groeide! Hij heeft geen foute date gegeven hoor. En xteme, door zo als een oud leraar te praten maakt ge u enkel belachelijk !
Ik zie bij je leeftijd 41 staan. Heb je de 4 en 1 wellicht verwisseld? Je gedraagt je immers als een verongelijkte puber, die bij gebrek aan woorden en argumenten overgaat tot schelden. Ik blijf echter je boosheid uiterst vermakelijk vinden. Voor de goede orde: ik voel me echt niet beledigd. Daartoe mis je de statuur. Jammer dat hylaba en winterwolf je tot op heden in dit topic je niet zijn bijgevallen. Reacties van lieden van het zelfde allooi als het jouwe verhogen alleen de feestvreugde.
@net zoals lsdaffy heb ik enorm mijn twijfels bij het zevergehalte van dit verslag, alle als je eens ziet naar de data en ontwikkeling van de plant, gaat wel allemaal een beetje heel erg snel niet, al zeker onder 4 tornado's, bedoel zo'n plant na 2 weken, ofwel zijn het oude foto's ofzo, anyhow, de ontwikkeling die er in 1 week zou zijn is echt beetje te naar mijn bescheiden mening.... om nog mor niet over de tegenstrijdigheden in zen data te spreken
Die gozer belazert de kluit op een uiterst onhandige manier. Ik heb ook een eerder topic van hem gezien, waarin een you tube filmpje hoe je de draden aan een stekker bevestigt. Hoewel elke willekeurige randdebiel dat kan vond hij zelf dat hij een goed topic had samengesteld. Ook zijn uitleg in hetzelfde topic hoe een parallelschakeling werkt vond ik weinig verheffend. Dat weet de grootste dorpsidioot immers ook. Toch had de topic-samensteller daarbij nog externe raad van een elektricien nodig. Echt triest, zo'n gebrek aan elementaire kennis.
Ik moet nu zeggen dat als je het zo bekijkt wel erg snel gaat. Ik doe idemdito dezelfde setup en na pas bijna 2 weken krijgt ie wat vorm. Van jou na 9 dagen al enorm veel bladeren.
Anyway, kheb ze gezien en ze zien er bijzonder goed uit.
net zoals lsdaffy heb ik enorm mijn twijfels bij het zevergehalte van dit verslag, alle als je eens ziet naar de data en ontwikkeling van de plant, gaat wel allemaal een beetje heel erg snel niet, al zeker onder 4 tornado's, bedoel zo'n plant na 2 weken, ofwel zijn het oude foto's ofzo, anyhow, de ontwikkeling die er in 1 week zou zijn is echt beetje te naar mijn bescheiden mening.... om nog mor niet over de tegenstrijdigheden in zen data te spreken
@nu proberen langer dan een week toe te komen met de oogst :p hehe
Eigenlijk heel erg zielig. Je doet zo'n 10 weken je best en uiteindelijk heb je maar 1 week plezier. Dat werkt niet echt motiverend voor een beginnende grower.
Leave a comment: