Ik zou de irrigatie zeker aanzetten want als gezegd krijgen ze onder led meer lichtdruk = meer dorst. Onder hps kregen ze lang zo veel lumen niet.
Eind in zicht
Collapse
X
-
Gaat iets beter. Maar uitzetting dreigt nog wel beetje voor ze. Kijk het nog even aan wat ze doenAttached FilesComment
-
Niet in geknipt. Ik buig planten liever dan er in te knippenAttached FilesComment
-
Dat lijkt zo. 1 potje vangt meer van de fann.
Bij deze vernevel ik soms wat extra. Omdat deze uitdroogt ze krijgen ook niet veel aandacht van me. werken daarna gezin eind van de dag hobby kwartiertjeComment
-
Ze zijn beetje bijgetrokken. Ben nog voorzichtig met voeding geven. Volgende week weer een updateAttached FilesComment
-
Planten zien er hongerig uit.
Ziet eruit dat de potten in n lekbak staan. Misschien wat water in je bak zetten zuigen ze op wat ze nodig hebben.
Water gift zo dicht bij de stam spoel je de plant zijn eigen afval weer terug in de grond.
Beter wat verder van de stam verplaatsen of het water via je lekbak geven
-
Comment
-
Ze hebben een kleine update gehad 70 w hps 6650 lumen sinds 3 dagen led balk staat uitAttached FilesComment
-
Stroomverbruik is de reden dat hij uit staat. Verwacht niet zoveel er van deze ronde. Paar uur per dag led erbij aan kan nog.
led hps wat beter is ben ik nog niet over uit. De combinatie van de 2 lijkt me het besteComment
-
Kunt beter hps eruit en leds aan voor een goede opbrengst, met hps zit je op 30/40 gram met 70w -
Valt goed te berekenen in theorie, kostprijs , en dan gr per watt, maar elk zaadje is anders he. Maar qua verbruik denk ik ook wel led vs hps. Led gaat gemakkelijk 2gr/watt, hps word moeilijker om te bereiken ?
-



Comment