beste heren,samen met een vriend gaan we ons eerste kweekje beginnen, normaal gezien zouden we het bij 2 auto's houden maar daar is het niet bij gebleven...we zijn tot keuze gekomen om 1x amnesia lemon, 1x passion#1,1x AK47, 3x WW, 1x black jack (auto), 1xtranssiberian (auto) te pakken.Wij willen er ALLES aan doen om dit tot een goed einde te laten komen.maar deze komen in de volle grond te staan... (de 2 auto's komen in een pot op een andere plaats) op een plek waar ze alle zon hebben langs alle kanten, ook stond het vol met brandnetels maar die zijn al bijna weg. (foto's volgen nog) Maar ik heb toenet een putje gegraven om de grond te checken, na 40cm werd de grond grijs is dit normaal? goed of niet goed? bij ons in de delhaize kan je universele potgrond verkrijgen voor 3,50€ voor 40 liter. Is dit beter dan de gewone grond? anders nog tips? mestkorrels?ook het water? er is een beekje maar die staat stil, is het te riskeren om daar water van te pakken of beter niet doen ivm de bacterien?Anders kopen we een ton en vullen deze met water..De voorbereiding: wij gaan onze planten voeding geven: hy pro terra genaamd... en ook nog bladspray. we hebben ook al een ph meter voor de ph waarde van het water op een goed peil te houden gekocht ook hebbe we ph spul gekocht van hy pro. we hebbe ook al slakkenkorrels gekocht en kippengaas voor de diertjes.de zaden zijn al ontkiemt en deze worden voorgegroeit tot een 10 cm met wortelstimulator onder een lamp.Alvast bedankt!
Mededeling
Collapse
No announcement yet.
guerilla, ww amneisa passion#1 a47 ken vragen
Collapse
X
-
Re: guerilla, ww amneisa passion#1 a47 ken vragen
Ik ken die potgrond niet echt je spot ziet er alvast mooi uit kijk wel uit met helicopters die merken zo een spot snel op en eens ze het opgemerkt hebben zouden ze er wel eens weekelijks of maandelijks kunnen overvliegen ik hoop voor jou van niet ,die potgrond lijkt op de zak toch wel redelijk goed te zijn , moest hij te weinig voeding hebben merk je dat na een maandje wel aan je plantje groeten shining
Comment
-
Re: guerilla, ww amneisa passion#1 a47 ken vragen
Beste, hier zijn er alvast foto's van onze teelt.
foto's 1,2 en 3 zijn foto's van de black jack autoflower die al beginnende noppen aant krijgen zijn. Deze groeit zeer mooi en geven geen slecht teken. deze is 37 cm
foto's 4,5 en 6 zijn foto's van onze ak47 (struik?) Deze begint al noppen te krijgen en heeft nog maar een lengte van 35 cm. Is dit normaal? We hadde verwacht dat de ak47 nog lang niet in bloei zou gaan; maar pas in augustus. Wat de oorzaak is dt hij nu al noppe aanmaakt?
foto 7 en 8 is onze white whidow; deze is verbrand (zien geel a.d. buitenkant) en sommige van zijn bladeren groeien scheef. Wat kunnen we hier tegen doen? Hoe gaat de kleur weg, en wat moeten we hierbij doen ivm de voeding en het water? deze is 32 cm.
foto 9 en 10 is de transsiberian autoflower. Bladeren zijn mooi groen dus deze ziet er zeer mooi uit denken we.. deze is 32 cm
foto 11, 12 & 13 is de passhion*1 Deze ziet er zeer goed uit en groeit goed (3,5 cm op 1 dag). nu 45,5 cm.
We hebben een ton met regenwater. Hierbij hebben we brandnetels getopt en met dat de dagen volgde werd het water donker groen en zwart. Met allerlei ongedierte en het ruikt/stinkt naar mest. Is deze nog goed of niet & zouden we de ton moeten omgooien om nieuw regenwater op te vangen?
We hebben ook slakkenkorrels gestrooid. Maar veeeeeel te veel. Alles om slakken nl. te verwijden. 2,4 kilo hebben we gestrooid. Is dit slecht voor de grond en de planten?
mvgAttached Files- DSCN2821.jpg (189,1 KB, 26 views)
- DSCN2822.jpg (126,4 KB, 22 views)
- DSCN2823.jpg (127,2 KB, 21 views)
- DSCN2824.jpg (123,0 KB, 23 views)
- DSCN2825.jpg (121,5 KB, 23 views)
- DSCN2826.jpg (205,7 KB, 19 views)
- DSCN2827.jpg (143,9 KB, 20 views)
- DSCN2828.jpg (96,6 KB, 17 views)
- DSCN2829.jpg (147,0 KB, 16 views)
- DSCN2830.jpg (103,7 KB, 18 views)
- DSCN2831.jpg (161,8 KB, 16 views)
- DSCN2832.jpg (99,7 KB, 17 views)
- DSCN2833.jpg (100,0 KB, 16 views)
Last edited by super; 8 July 2012, 23:32.
Comment
-
Re: guerilla, ww amneisa passion#1 a47 ken vragen
We geven om de 2 dagen alle planten 2,5 ml hypro terra gemengd met een halve liter water, voeding. behalve de white widow omdat deze naar onze weten overbemesting heeft en daarom geven we deze alleen nog maar water.de grondsamenstelling is de potgrond die bovenaan in dit topic te vinden is gemixt met de lightmix vn plagron.als iemand nog tips heeft, wij willen het graag horen!alvast bedankt!
Comment
-
Re: guerilla, ww amneisa passion#1 a47 ken vragen
1DSCN2850.jpg2DSCN2836.jpg3DSCN2838.jpg4DSCN2839.jpg5DSCN2840.jpg6DSCN2841.jpg7DSCN2844.jpg8DSCN2845.jpg9DSCN2846.jpg10DSCN2847.jpg11DSCN2848.jpg12DSCN2849.jpg13DSCN2842.jpgop foto 1 en 2 is de ak47 ( ik denk dat dit de trans siberian is want de transsiberian staat nog steeds niet in bloei) maar hij ziet er zeer mooi uit is niet meer gegroeid maar staat wel volop in bloei, ik heb vandaag op 2 plekken toprot gevonden ik heb dit weggedaan.
op foto 3 staat de passion #1 deze is nu 81cm lang. deze gaat goed vooruit. krijgt iedere dag zo'n 5ml voeding.
foto 4 is de transsiberian (waarschjnlijk ak47) van boven af. deze is nu 69cm en gaat ook mooi de breedte in. hier heb ik wel luize op gevonde wat kan ik hier tegen doen?
foto 5 is de passion #1 van bovenaf.
foto 6 en 7 is de white widow deze doet het zeer goed! we dachten eerst dat hij het niet meer ging redden door overbemesting... maar deze is nu ook al 68cm groot. en ruikt ontzettend lekker!
foto 8 en 9 is de black jack, deze heeft maar weinig toppen maar ruikt wel zeer goed. zal maar 5gr van af kome denk ik.
foto 10 en 11 is weer de ak47
bedankt!
Comment




Comment