Maak gratis een account aan en krijg toegang tot het volledige forum. Paswoord vergeten? klik hier om een nieuwe aan te vragen. Neem contact op indien u problemen ondervindt met inloggen of registreren.
Maak een account aan!
Mededeling
Collapse
No announcement yet.
Omni Red Escape, AQS Danish Snow & Stichting Mediwiet Citral
Re: Omni Red Escape, AQS Danish Snow & Stichting Mediwiet Citral
Thanks @B2N
Plastic potten zit altijd weekmaker in, des te soepeler des te meer. Dit is vrij hard plastic wat soms barst bij het gaten boren in de bodem. Dus ik ga er vanuit dat het meevalt. Sommigen kweken in grote rubberen manden, die fel gekleurde dingen van de action van bijna cement kuip formaat. Dat lijkt me erger maar dit niet erger dan standaard kweek potjes. Ik weet ook niet of het ooit is aangetoond dat bpa's in kweek potjes negatieve invloed hebben op de gezondheid. En ook niet na evt opname door de plant en dan verbranding.
Re: Omni Red Escape, AQS Danish Snow & Stichting Mediwiet Citral
ja, dat ze hard zijn, dat wist ik
heb zelf enkele jaren geleden een mislukte oogst gehad in zo een groene bak vandaar
je bent geïnformeerd, goed dat te zien
wat ik kan vinden is dat er mogelijke risico's aan verbonden zijn
en dat DIBP en BBP sinds februari 2015 niet meer toegelaten worden in de EU
genoeg hierover geleuterd, ik wil je topic niet vervuilen
Re: Omni Red Escape, AQS Danish Snow & Stichting Mediwiet Citral
Dat was ik ook maar helaas. Bijna allemaal nog zoals dit. 1 had mineervlieg en 1 wat luis. Heb de luizen iets geplet. Ik moet besluiten welke ik ga toppen.
Comment