Mededeling

Collapse
No announcement yet.

buitenkweek Hulp nodig van de ervaren Farmers !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Tijd
  • Geef Weer
Clear All
new posts

    buitenkweek Hulp nodig van de ervaren Farmers !

    Korting op 420shop
    Ik heb 3 x cookie kush en 3 x BlackBerry autoflower van zamnesia, ze staan in 25 L en 20 L potten.
    Nu de vraag aan de ervaren farmers, hoe moet ik mijn planten bewateren en hoeveel per pot?
    Ik heb kraanwater maar ook een amerikaanse koelkast die schoon water geeft? wat is beter ik weet dat de watertemperatuur ong 25-30 graden moet zijn
    ik heb ook bionova autoflower mix en Pk13,
    ALLE tips over hoe ik mijn planten moet bewateren en voeden zijn ZEEER welkom!!!

    Met vriendelijke groet flipflapp

    #2
    ze hebben zon van half 10 tot half 6 ze staan mooi int zonnetje ik gebruik cocosvezel en en biobizz all mixx, Graag alle tips of ik het goed doe!

    Comment


      #3
      Waarom twee dezelfde topics ?
      Op de meeste forums wordt dat niet gewaardeerd.


      !(◎_◎)
      ~ 2011-12 ~ 2012-13 ~ 2017 ~ 2019 ~ 2020 ~ BuitenQweeksels ~

      Comment


        #4
        Ik zeg wat ze mij zeiden vorig jaar... Begin maar met lezen, al je vragen zijn hier al te vinden.
        En zelfs ik als beginner weet het bovenstaande,, ervaren kwekers..? Je hebt er maar één nodig, en die kun je zelf worden!
        Probeer je eens in te leven in het plantje!

        - THC - Enjoy Events - The Sativa Joint -

        Comment


          #5
          Mijn excuses daarvoor QnQ, ik dacht dat ik dan misschien meer respons zou krijgen de feedback is wel welkom!
          En ik heb ook overal al gelezen hoor Blowa!, weet ook wel wat ik moet doen maar dacht miss tips voor het soortje en de potten die ik gebruik weetjewel.
          Maar evengoed Bedankt!

          Comment


            #6
            Voor autoflowers is 11 liter genoeg als ik het goed heb begrepen. Qua water geef ik ze genoeg om niet compleet droog te staan, maar ook weer niet te veel zo dat ze zeiknat zijn. Ze mogen niet uitdrogen en ook niet beschimmelen. Als het zonnig is dan wat meer, als het koud is wat minder, ligt er aan ofze buiten staan of binnen, inde volle zon of niet, hoeveelheid blad, grote van de stam, etc, er zitten zoveel variabelen in het water-geven, dat je het beter aan kan voelen dan exacte hoeveelheden geven, en een of twee kweekjes later heb je het proces vast wel door!
            Als je foto's blijft posten van je planten dan worden ze van zelf wel beoordeeld door de rest hier, en als je te veel of te weinig geeft.. Dan grijpt er vast wel iemand in ( Zoals QnQ of LR2 )!

            Van cocos weet ik dat het een leeg medium is, dus mijn advies luidt dan ook: doe er wat normale grond uit de tuin in, mix inderdaad wat compost er door heen, en met voeding zou ik nog even wachten. Of me zelf dus danig goed in lezen dat vragen eigenlijk niet meer nodig zijn!

            Welk water? Meten is weten zeggen ze hier veel op het forum. Ik zelf geef voorkeur aan regen water tijden de bloei en groei. En tijdens ontkiemen krijgen ze van mij gewoon kraanwater omdat ik geen zin heb om naar buiten te lopen telkens..
            (Heb vorig jaar geflusht met SPA Blauw,, gekkenhuis. Twee weken lang haar Spa laten drinken.. Wel de perfecte waardes maar ook behoorlijk duur €€€.)

            Je kan het beter zelf uitvogelen en je eigen manier trekken uit alle info die je krijgt. Ik vertel slechts welke stappen ik heb gezet tot nu toe! Succes ouwe!
            Last edited by Blowa; 14 June 2017, 21:34.
            Probeer je eens in te leven in het plantje!

            - THC - Enjoy Events - The Sativa Joint -

            Comment

            Bezig...
            X