hallo iedereen ik heb een vraagje ik zou vandaag mijn zaailinengen moeten overpotten ze zijn bijna 2 weken oud maar weet ni wan een potgrond moet kopen ik woon in belgie
potgrond
Collapse
X
-
Tags: Geen
-
Re: potgrond
ik zou graag groei en bloei stimulator geven dan moet het zeker zo weinig mogelijk besmet moeten zijn of ni -
Re: potgrond
Ik gebruik altijd universele potgrond van de intratuin. Uiteraard na ruim twee weken zaai en stekgrond gebruikt te hebben. Na het overpotten voed ik de eerste twee weken niet bij. Daarna ga ik het langzaam opbouwen. Kijk naar je planten en alles komt goed.
Grtz QComment
-
Re: potgrond
a ok ik heb ze ook 2 weken in zaai en stekgrond. gewone universele potgrond( gewoon voor planten of voor groeten en fruit) toch al bedanktComment
-
-
-
Re: potgrond
Ga gewoon naar het tuincentrum en koop een wat duurdere potgrond, evt op cocos basis.
Ook grond van DCM met extra klei of lava doet het goed. Net als de betere geranium grond. (Geranium houdt net als wiet van wat meer kalk, lucht, klei)
Hele goedkope grond is gemaakt van zwartveen, en dat is bonkegrond die haast niet meer nat te krijgen is als het eenmaal uitgedroogd is. En je krijgt -zoals de naam al zegt- er zwarte fikken van.
Grtz, HJMComment
-
-
Re: potgrond
wat denk je jij zou ik direct in 90l kuipen zetten of eerst in wat kleinder potten zetten en daarna weer overpottenComment




Comment