Mededeling

Collapse
No announcement yet.

Belgen, op wie ga je stemmen zondag?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Tijd
  • Geef Weer
Clear All
new posts

    #31
    Re: Belgen, op wie ga je stemmen zondag?

    hoe ? moesten we gaan stemmen vandaag ?

    Comment


      #32
      Re: Belgen, op wie ga je stemmen zondag?

      delete
      Last edited by Deerriz; 13 June 2010, 14:51. Reden: delet

      Comment


        #33
        Re: Belgen, op wie ga je stemmen zondag?

        Neen ik ga je niet beoordelen op je mening.

        Dus jij bent een marxist als ik het goed meen? pvda en samenwerken ipv concurrentie. Comunnisme is helaas al eens uitgeprobeerd en draait uit op nog meer bureaucratie dan we vandaag hebben.

        Het ligt trouwens gewoon niet in de aard van de mens om voor een ander te werken. Er is nu al zoveel zwart werk en belastingonderduiking, samenwerken is een utopie.
        De mens is niet zo complex als je denkt. Als het erop aankomt kiest iedereen voor zichzelf

        Comment


          #34
          Re: Belgen, op wie ga je stemmen zondag?

          Eerste resultaten schommelen al rond de 30% voor NVA

          Comment


            #35
            Re: Belgen, op wie ga je stemmen zondag?

            Als je aan communisme denkt, heb jij wss de USSR, China een paar jaar geleden en Noord korea in je hoofd
            in cuba gaat het steeds redelijk goed met het socialisme daar. Dat is natuurlijk ook geen mooi voorbeeld, omdat er daar toch ook een zekere censuur heerst, maar daar is wel een van de beste gezondheidszorg van de wereld he.. Cuba telt het meeste artsen per 1000 inwoners.

            Maar dus, grote bedijven gaan met massa's winst lopen,
            en dat is véél meer dan de miljardenstroom naar wallonie, of de kosten van werkloosheidsuitkering en pensioenen...
            Dat moet aangepakt worden, grote bedrijven van de staat ja, dus communistisch geinspireerd. zo gaat alle winst terug vanwaar het kwam; het proletariaat :p
            Energie is al een ding (hoewel dat nu wat laat is, na de verkoop aan Suez). om nog maar te zwijgen over de banken


            Trouwens, je zegt een voorstander t zijn van die nultolerantie zoals in Molenbeek?
            Wel, zo'n nultolerantie werkt tijdelijk,
            maar het is geen oplossing.
            met zo'n repressieve maatregelen wakker je enkel meer woede jegens autoriteiten aan...
            Nu is het misschien nog kalm in molenbeek, maar hoelang gaat het nog duren dat de emmer daar overloopt?
            Hoelang nog vooraleer de eerste molotov cocktail wordt gegooid? en dan gaan de poppen aan het dansen..
            Griekenlandse rellen nr.2

            Dat geld dat ze in de flikken stoppen daar, kunnen ze véél beter gebruiken voor blijvende oplossingen; zoals bvb straathoekwerkers, die de mensen aanmoedeigen om hun leven weer op pad te krijgen,
            ipv repressie..

            btw; ben je zelf al in molenbeek geweest? Het is daar heus niet zo erg als ze doen uitschijnen.. Oke, er zijn daar problemen, maar het is geen ghetto, hoe graag ze het je ook doen geloven...
            Last edited by Shades of Green; 13 June 2010, 16:11.

            Comment


              #36
              Re: Belgen, op wie ga je stemmen zondag?

              marxisme is eerder een stroming van socialisme, leunt aan bij de communistische ideologie en lag aan diens basis maar is volledig anders.Het is typisch dat veel mensen communisme en marxisme als hetzelfde bestempelen maar dat is helemaal niet waar.Er is op dit moment ook geen enkele staat wereldwijd waar het marxisme ooit in praktijk is uitgevoerd of geprobeerd dus je mag het al helemaal niet vergelijken met communistisch Rusland tijdens de tijd van de muur.
              grtz,thelos.

              Comment


                #37
                Re: Belgen, op wie ga je stemmen zondag?

                Meneer Shades of Green, ik woon in Brussel, in kieskring BHV. Ik ga hier heus niet komen praten zonder enige ervaring terzake.
                Ik heb het gevoel dat jij mij bekijkt als een random-Vlaams Belanger. Ik heb toch nooit gesproken over de problematiek rond de steden?

                Met nultolerantie bedoel ik dat straffeloosheid uit den boze is. Ik zeg niet dat de problemen zo groot zijn als VB het wil laten uitschijnen, maar als je even de rellen opzoekt in Brussel dan kan je moeilijk ontkennen dat die mensen daar goed geintegreerd zijn hé. En geen een van hen heeft langer dan een dag in de gevangenis gezeten.

                Minder politie is een absurd idee. Het is te laat voor enkel preventie. Stuur even het bericht naar Brussel dat er 1 dag lang geen politie zal zijn. Je zal wel zien wat er dan gebeurt En ja, relatief gezien zijn het vaak de vreemdelingen die misdaad begaan. Waarom zo'n groot taboe daarrond? Ik heb het gevoel dat je de hele tijd een roze bril draagt...
                Het is gewoon een feit, en enerzijds moeten we dus ons immigratie en integratiebeleid aanpassen en anderzijds diegene buitengooien die zich niet kunnen aanpassen. En dan heb ik het niet over cultuur maar over de gewone normen en waarden.

                Marx is de grondlegger van het communisme. = Marxisme. Daaronder zijn nog andere stromingen zoals Trotskisme etc.
                China Cuba Korea steunen op ideologie van Marx. Maar ze neigen stilletjesaan meer en meer naar het kapitalisme. Eens te meer een bewijs dat dit niet werkt.

                Comment


                  #38
                  Re: Belgen, op wie ga je stemmen zondag?

                  Nee, ik bekijk je niet als een VB'er, ik reageer gewoon op enkele comments van jou

                  Ik zeg enkel dat een nultolerantie op termijn totaal géén oplossing is.
                  Of denk je dat ze dat nog zo jaren uithouden daar? Met overal flikken op straat... Ik zou meer schrik krijgen van al die flikken dan van evt. herrieschoppers.
                  Er moeten daar echte oplossingen komen. Degelijke oplossingen die werken op lange termijn, ipv zo'n angstbeleid.

                  ik zeg niet dat er geen politie moet zijn daar he.. enkel dat ze een overdreven aantal agenten inzetten. En ze zo echt wel nog meer haat kweken bij de jongeren daar... haat zaait haat. ze verergeren op termijn enkel de situatie. Of ze verplaatsen het naar andere plaatsen.
                  Kan je natuurlijk wel x aantal gevangenissen bijzetten, camera's op alle straatkanten en over&l politiepatrouilles, ja, dan zou het wel "veilig" zijn.. Maar wil je daar wel in wonen dan?

                  enjah, ik weet niet of gevangenissen wel dé oplossing zijn hoor.
                  Iemand die naar den bak gaat, komt er terug uit met enkel meer connecties in het misdaadmilieu... gevangenissen zijn een goed afschrikmiddel, maar weerom geen oplossing.

                  enjah, ik kijk graag door roze brillen

                  wat niet wegneemt dat er zgn. "straffeloosheid" heerst, kan idd niet, maar men moet die jongeren echt wel begeleiden, of proberen allsezinds, en niet wegsteken in een of andere gevangenis, in de hoop dat ze dan beter worden...
                  Last edited by Shades of Green; 13 June 2010, 17:02.

                  Comment


                    #39
                    Re: Belgen, op wie ga je stemmen zondag?

                    Je beseft toch dat je niet elk zieltje kan veranderen in een brave mens? Misdaadconnecties genoeg in Brussel, reporter die binnen het uur een pistool kocht vergeten ?

                    Edit: Erg jammer dat VB blijft roepen dat NVA een kopie is van hen. Ze lijken in de verste verte niet op mekaar.
                    Last edited by lamnesial; 13 June 2010, 17:44.

                    Comment


                      #40
                      Re: Belgen, op wie ga je stemmen zondag?

                      ik heb op lijst dedecker gestemd^^

                      Comment


                        #41
                        Re: Belgen, op wie ga je stemmen zondag?

                        Hehe, das dan ook een weggesmeten stem





                        In het secundair en lager onderwijs vroeger nooit de Vlaamse Leeuw gehoord of gelezen. Nooit Hendrik Conscience of Guido Gezelle gelezen. Zelfs de brabanconne niet.
                        Regelrechte schande vind ik dat. Zeker als je weet wat je daar allemaal wel te leren krijgt.
                        Last edited by lamnesial; 13 June 2010, 19:33.

                        Comment


                          #42
                          Re: Belgen, op wie ga je stemmen zondag?

                          de tijd van stemmen is voorbij.
                          Nu hopen dat de winnende partijen N.va en PS elkaar de hand en niet hun nek nek toereiken.
                          Een minister van vlaamse en waalse afkomst geboren in brussel en verliefd op een oostkanton man. Dat zou nog eens een echte belgische zijn he.
                          Wie weet eerste franse minister in 30 jaar en dat betekend 10 ministers aan waalse zijde en 11 aan vlaamse zijde ook goed kan het niet slechter doen dan de vlaamse voorganger.
                          Gelijk in amerika ok eerste niet blanke man als president.
                          Eigenlijk zou een vrouw daar beter zijn.
                          We zien wel hopelijk krijg hij gewoon een kans om hem te bewijzen iets wat in belgie zelden gebeurt in de politiek anderen die anderen een kans geven om zich te bewijzen.
                          Alle volgende jaar weer.

                          Comment


                            #43
                            Re: Belgen, op wie ga je stemmen zondag?

                            Oorspronkelijk geplaatst door lamnesial View Post
                            Je beseft toch dat je niet elk zieltje kan veranderen in een brave mens? Misdaadconnecties genoeg in Brussel, reporter die binnen het uur een pistool kocht vergeten ?
                            misschien niet in dit systeem nee..
                            Kijk, de grote politieke partijen willen enkel kleine veranderingen,
                            een spreekwoordelijke kat in een zak.
                            terwijl pvda (en lsp en cap) voor een hele verandering van dit systeem staan.
                            misschien moet je toch maar een keer das kapitaal lezen van marx

                            Comment


                              #44
                              Re: Belgen, op wie ga je stemmen zondag?

                              Da's onmogelijk want die gaat ervanuit dat alle mensen goed zijn. Maar in wezen is iedereen egoistisch en willen we enkel overleven. Ik ken dat boek wel een beetje.

                              Comment


                                #45
                                Re: Belgen, op wie ga je stemmen zondag?

                                Wie denkt dat mensen in de gevangenis proppen iets oplost is gewoon dom, om te beginnen al omdat je niet iedereen die iets misdoet levenslang kan opsluiten, daar hebben we geen plaats voor (of wou je ze gewoon de elektrische stoel geven). Op een dag komen die mensen weer vrij en dan hebben ze meestal geen werk (en wie wil hen nog aannemen), geen netwerk (behalve enkele mensen uit het milieu), geen geld en nog steeds niet de vaardigheden om op een eerlijke manier iets van hun leven te maken. Zoals shades of green al zei, men kan zichzelf in een gevangenis alleen maar meer bekwamen in de misdaad en dan is iedereen verbaast als een groot deel ex-gedetineerden hervalt.

                                Wat kan er op tegen zijn om die mensen in een gesloten instelling een stiel te leren (in Frankrijk zijn er domeinen van hectares groot waar gedetineerden zaken kunnen leren als lassen of brood bakken of hout bewerken ) en om die mensen degelijk voor te bereiden op een terugkeer binnen de maatschappij. Waarom proberen we gedetineerden niet als mensen te behandelen die fouten gemaakt hebben maar ook potentieel en talenten in zich hebben (ik heb het nu niet over psychopaten of Albanese maffiabendes maar over het merendeel van de gevangenen die in essentie niet zoveel verschillen van ons 'brave' mensen). Nee we willen gevangenen meer dan ooit met te veel in één cel proppen, waar dan jarenlang frustraties en woede tegen de maatschappij kan ophopen. Wat denk je dat zo iemand doet als die vrijkomt en die kan nergens terecht?

                                Sommigen onder jullie vinden het naïef om niet te geloven in domweg opsluiten, ik vind het naïef (en blind voor de werkelijkheid) om daar wel in te geloven (kijk maar hoe goed de politiek van repressie in de VS werk, of dachten jullie dat er daar geen misdaad meer is).65 procent behoorlijk rechtse stemmen op dit forum bewijst dat het roken van een joint niet per se bijdraagt tot een beetje ruimdenkendheid en relativeringszin. Al het geld voor ons en niets voor een ander. Bekrompen en egoïstisch Vlaanderen heeft gesproken.

                                Tja, een democratisch volk krijgt de leiders die 't verdient, eens zien hoe ver we er mee komen, met onze vlaggezwaaiers. Ben wel oprecht blij dat er ook nog mensen op dit forum zijn zoals 'Shades of green' die durven ingaan tegen de rechtse bulldozer van NV.A., Vlaams B & lijst Dedecker op het forum. Ik zou nog gaan denken dat ik de enige ben die niet nog meer flikken op straat wil in ons al bij al toch niet zo gevaarlijke landje. Thanks!
                                The more I see, the less I know, the more I like to let it go

                                Comment

                                Bezig...
                                X