© ANP
UPDATE Conducteurs schijnen regelmatig een jointje te roken na hun dienst of in hun pauze in een coffeeshop vlakbij Amsterdam Centraal. Dat meldt een betrouwbare bron binnen de NS aan dagblad Spits.
Coffeeshop Freeworld aan de Amsterdamse Nieuwendijk zou regelmatig bezocht worden door conducteurs van de NS. Als Spits in de zaak is, komt er er inderdaad een volledig geüniformeerde conducteur binnenlopen die begroet wordt als een vaste klant en op zijn gemak een joint opsteekt.
Werkstress
De bron van het dagblad denkt dat de werkstress te maken heft met het roken van joints. 'Ik zie het steeds meer gebeuren. Maar dit is toch wel echt de verkeerde manier om die stress op te lossen,' zegt deze bron tegen de krant.
Onderzoek
De NS gaat een onderzoek starten, want 'er bestaat geen enkele reden om dit goed te keuren. Drugs- of alcoholgebruik is ten strengste verboden bij het spoorbedrijf. In de vrije tijd mag het wel, maar zeker niet in uniform.' (Redactie)





Comment