Maak gratis een account aan en krijg toegang tot het volledige forum. Paswoord vergeten? klik hier om een nieuwe aan te vragen. Neem contact op indien u problemen ondervindt met inloggen of registreren.
Maak een account aan!
Welke school ??? Zit alleen een eet tent op die hoek van de oppert/meent en de wijnwinkel recht tegen over.
Maar een school binnen een straal van 250 mtr ken ik daar niet.
Nee, ik zou ook graag de reden willen weten en niet alleen maar te horen krijgen dat het op last van de burgemeester gesloten is.
Welke last???
En wie kan mij vertellen waar ik nu terecht kan voor de betere Edelwise en/of en ook ander groen ?
Zal vast 1 van deze redenen zijn: school in de buurt, achterdeur verkoop of meer dan toegestaande hoeveelheid in je shop hebben. Ze zijn in den haag ook lekker bezig met coffeeshops wegpesten met die achterlijke regeltjes
Hmmjah, ik kom niet uit R'dam en ben in die buurt ook niet zo bekend, maar met google maps en wat zoektermen kom ik hiermee :
scholenrdam.JPG
Nu weet ik niet precies waar die shop zit, en als je het echt wil weten moet je exact gaan meten, maar er zijn wel wat scholen in de buurt.
Misschien een BIBOB onderzoek oid. Dan sluiten ze de toko omdat de eigenaar er criminele activiteiten op na houdt. Sorry, ik heb wat gevonden op internet, waarschijnlijk heeft de eigenaaral meedere keren problemen met de gemeente gehad:
Burgemeester sluit coffeeshop "Reefer" voor 12 maanden
Op last van de burgemeester is op 22 juni 2004 coffeeshop "Reefer" aan de Oppert voor een periode van een jaar gesloten, omdat er op 14 april 2004 bij de coffeeshop een min*derjarige is aangetroffen aan wie in de coffeeshop softdrugs zijn verkocht. Gebleken is dat er al verschillende malen in deze coffeeshop aan jongeren softdrugs zijn verkocht. Sinds maart ...
...Coffeeshop de Reefer aan de Oppert in Rotterdam-Centrum moet een jaar dicht. Dat gebeurt op last van de gemeente, omdat er minderjarigen in de zaak zijn aangetroffen. Ook was er sprake van geluidsoverlast.
Eerder zag de eigenaar van de Reefer al één van zijn andere coffeeshops sluiten. De Poel aan de Eendrachtsweg in Rotterdam moest voor een half jaar dicht, ook wegens de verkoop van softdrugs aan minderjarigen.
Exploitanten van coffeeshops moeten er zelf op toe zien dat er geen hasj en wiet wordt verkocht aan jongeren onder de 18.
Comment