Lemon Haze onder Fluence LED (new grow)
Collapse
X
-
-
Jaa verschil met de dag nu de mooie tijden zijn aangebroken weer
ziet er mooi uit lekker volComment
-
-
-
-
-
Dag 42 op 12/12,
Nog 4 weken te gaan. Ik ga deze week beginnen met PK13-14 toe te voegen. Temperaturen zijn wat aan de lage kant helaas. Gemiddeld 17 in de nacht periode en 25 overdag. Maar geen zin om de verwarming te laten loeien met dit weer buiten. De EC heb ik langzaam opgebouwd naar 1.6 en zal met de PK 13-14 voor een weekje rond de 1.9 zitten. Daarna ga ik een weekje op EC 1.5 zitten en dan twee weken spoelen met alleen water.
Toppen beginnen nu echt volume te krijgen, gaat een hele mooie ronde worden denk ik.
Last edited by QnQ; 27 February 2019, 10:39.Comment
-
Kleine update.
Deze week met een weekje PK 13-14 begonnen. Het is er beetje aan de koude kant in de nachtperiode rond de 17 graden. Maar ze worden lekker dik nu.
Dag 50 op 12/12
You do not have permission to view this gallery.
This gallery has 1 photos.Comment
-
-
Ja dat is een plant met meer sativa genen. Ik heb die pheno wel eens eerder gehad. Maar die toppen worden nooit zo hard als de andere pheno’s. Wel een stuk langer idd maar opbrengst is gelijk.Comment
-
Comment
-
-
Topje afgebroken tijdens water geven. Beetje een gemiddelde top in de tent. Ziet er veelbelovend uit want de hele tent staat er vol mee. En ze moeten nog twee weken.You do not have permission to view this gallery.
This gallery has 1 photos.Comment
-
Comment








Comment