Maak gratis een account aan en krijg toegang tot het volledige forum. Paswoord vergeten? klik hier om een nieuwe aan te vragen. Neem contact op indien u problemen ondervindt met inloggen of registreren.
Maak een account aan!
Pas u aan aan de onaangepasten. Wees tolerant voor de intoleranten. Omarm hen die u afwijzen. Het systeem heeft gefaald.
Het systeem betreurt dit ten zeerste.
COUCHLOCK idd het is een lekker rookertje maar dan wel eentje voor de AVOND.
jeetje wat is die stoned gasten.. en die smaak Mmm die kan nog veel beter maar voor nu is het al een 8+..
jazeker heerlijk beetje haze achtig smaakje zit er aan die zoet is maar ook fruitie..
missie geslaagd..!
jazekers de volgende ronde is nu net aan het opkomen OG Kush... !!
heb een nieuw speeltje voor de lamp IMG_1275.jpg ga morgen de kush en de cheese verplaatsen naar een hps ruimte daar zal ik dan die lumatek tussen zetten dan kunnen de OG kush groeien denk een week of 2/3 dan een week onder de Tneon op 12 uur en dan ook onder een hps.. en dan is de ruimte voor de pinneapple chunk.. dus dat over de nieuwe ronden
"Hasj en wiet wat kweek je wel wat kweek je niet",
geintje = quote van Thurgood Jenkins...
goed gejat,is altijd zat..
liever niet ,geef mij maar wiet..
Comment