Royal Ak, Royal Dwarf (rqs) en Auto-Blueberry (dp) onder LED
Collapse
Dit topic is gesloten.
X
X
-
Re: Royal Ak, Royal Dwarf (rqs) en Auto-Blueberry (dp) onder LED
@qnq: hmmja, dat klopt.... alhoewel dat toch niet veul uit mag maken (??) Zolang ik maar op tijd verpot toch? En vorige keer heb ik in plastic potjes voorgegroeid en zeker op tijd verpot, dus dat het vnl. aan de turfpotjes ligt is ook niet heel erg waarschijnlijk. Ik geloof wel dat het vertraging geeft, maar niet zo heel veel....
@mich: mooi, dan mag ik er een paar dagen aftrekken
da's eerlijker vergelijken.
tijd om een lekkere jongo te bouwen van de hoofdtop van m'n Fruit... van de week weer een updateComment
-
Re: Royal Ak, Royal Dwarf (rqs) en Auto-Blueberry (dp) onder LED
dag 28, opnieuw, want dat klopt achteraf beter met het moment van koppie boven de grond.
kijk, komt eindelijk een beetje schot in de zaak.
wat opvalt is dat de linkerplantjes zich buigen naar het licht. De groeisectie van de spectrabox pro II zit in het midden, terwijl die van de de pro III over de hele lengte verdeeld zit. De plantjes daar doen het ook beter.
Twee uur voor het licht aanging gesprayed met vita-race en water met alga grow en power roots gegeven.
2014-10-12.jpgComment
-
Re: Royal Ak, Royal Dwarf (rqs) en Auto-Blueberry (dp) onder LED
Zat net ff te koekeloeren bij de dames en ik zie een duidelijk magnesium tekort ontstaan, het meest merkbaar bij de blueberries.
- lichte chlorose tussen de nerven
- roestbruine plekjes
schiet mij maar lek, want volgens mij zijn alle parameters goed. Enige is dat er misschien teveel calcium hier in het drinkwater zit, maar ik ben dit bij eerdere kweekjes nog niet tegengekomen. Temp. is goed, vochtigheid eerder te droog dan te nat, EC lijkt me stug want ik hou gewoon het schema aan, pH lijkt me ook stug want is biologische voeding (een keer gecontroleerd en mengsel zat rond de 6,5).
Heb nog bitterzout staan in de schuur en ga dat zo eventjes sprayen.
Als er nog ideeen zijn hoor ik het graag...Comment
-
Re: Royal Ak, Royal Dwarf (rqs) en Auto-Blueberry (dp) onder LED
Ja, dat probleem ken ik
Het kneusje dat ik nog heb staan heeft dezelfde problemen, een grotere plant heel iets op 1 blaadje en de ander totaal weer niets, toch vreemd, zelfde voeding, grond etc. als de rest.
Ik heb een week gelee al een keer Ca/Mg Boost gegeven maar heeft geen verbetering laten zien.Comment
-
Re: Royal Ak, Royal Dwarf (rqs) en Auto-Blueberry (dp) onder LED
zie hier wat foto's, kleur is een beetje ruk vanwege het led-licht, sorry...
P1000390.jpgP1000391.jpg
schijnt onder led vaak voor te komen, maar nog geen goede verklaring er voor gevonden.... net gesprayed met 2% bitterzoutComment
-
Re: Royal Ak, Royal Dwarf (rqs) en Auto-Blueberry (dp) onder LED
okay, geen foto's, maar geloof me, gaat helemaal de verkeerde kant op zo... steeltjes paars, chlorose in de bladeren, roestplekken, algeheel ziekelijke indruk, plantjes nog veel te klein....
Begin er een beetje klaar mee te raken zo... De bloei zit er al in en ik heb eigenlijk geen zin om met cal/mag te gaan lopen rotzooien, mocht dat überhaupt nog zin hebben in deze fase.
Zit er sterk aan te denken om dit kweekje te stoppen en me te herbezinnen over een volgende. 1 lamp gaat in ieder geval nu uit. Ik doe vast iets structureel fout, maar ik heb geen idee wat.
Gelukkig nog 50gram droog van drie kleine Amnesia's die ik buiten had staan kunnen oogsten. Ik kom de winter wel door zo
Comment
-
Re: Royal Ak, Royal Dwarf (rqs) en Auto-Blueberry (dp) onder LED
omennabij dag 53.... pin me er niet op vast.
2014-11-04.jpg
niets teveel gezegd in m'n vorige mail
heb nog iets ontdekt, kleine beestjes die onder de microscoop verdacht veel lijken op een van de eerste stadia van trips. Ik dacht dat bepaalde plekjes op het blad van ingedampt bitterzout was, maar is waarschijnlijk bladschade.Comment
-
Re: Royal Ak, Royal Dwarf (rqs) en Auto-Blueberry (dp) onder LED
hoi meglow
damn die plantjes zijn duidelijk serieus afgeremd in de groei door iets,niets van zijtakken heen je plantjes,of heb je die eraf gesnoeid mss
Ik vermoed dat die ledlampen gewoon niet deugen,zie je nogal vaak,kan mis zijn,ben daar geen ervaringsdeskundige in
grtz
Comment
-
Re: Royal Ak, Royal Dwarf (rqs) en Auto-Blueberry (dp) onder LED
Ligt niet aan zijn LED lampen, heeft ongetwijfeld een andere reden dat ze wat langzamer en minder uitbundig groeien.
Maar.................. je hebt nog even Meglow
Last edited by Michevan; 5 November 2014, 10:41.Comment
-
Re: Royal Ak, Royal Dwarf (rqs) en Auto-Blueberry (dp) onder LED

dank voor het meedenken allen.
Het is inderdaad niet fraai allemaal, ben druk met andere zaken en heb nog niet de tijd/zin gevonden om alles nog eens rustig te analyseren.
Ik heb bij mijn vorige kweekjes ook niet echt optimaal gepresteerd, maar deze is wel duidelijk de slechtste onder deze lampen.
Ik verwacht nog een week of drie voordat ze klaar zijn... tenzij de plantjes het zelf opgeven uiteraard
Wordt een magere ronde, dat is zeker.
Gedachten die ik heb over de mogelijke oorzaken of hoe ik zelf meer kan onderzoeken:
- Ik ben er achter gekomen dat ik een onderwaterder ben, m.a.w. ik laat de boel weleens te droog worden. Met deze bio-voeding is dat wellicht funest voor de plantjes.
- Ik zou een volgende ronde eens kunnen proberen met een minerale voeding om te zien of dat verschil maakt.
- Mijn eerder gemelde fvck-vp waarbij ze bijna twee dagen geen licht hebben gehad.... misschien heeft het toch meer slechte invloed gehad dan ik dacht.
Nog simpele tips voor trips in deze fase??Comment
-
Re: Royal Ak, Royal Dwarf (rqs) en Auto-Blueberry (dp) onder LED
De beste wietzaadjes koop je bij Dutch-Headshop! Autoflowers, medicinale CBD wiet. Alle A-merken voorradig | Ontkiemgarantie op alle huismerk zaden
bekijk deze eens werkt zeer goed en kan je mss wel nog gebruiken zou wel even afwachten wat er andere nog over zeggen.
maar ik heb met dit al succesvol trips bestreden.
even over je plantjes.
ze hebben ook duidelijk een voedingsoverschot dat kan liggen aan het feit dat je wat te weinig water geeft de ec loop dan op in het medium met alle gevolgen vandien dit kan ook perfect de oorzaak zijn van je andere problemen. bio vindt ik persoonlijk nog altijd het beste van het beste. maar je kan het proberen om eens met minerale voeding te werken mss werkt dat wel leuker voor je.
thugzComment





Comment