Ja nsb-ers zijn het geweest wat een kutstreek.al dat werk en tijd in gestoken, succes met het verdere verloop.
Mededeling
Collapse
No announcement yet.
De tuin van Roderick. Grote Meisjes in de volle grond.
Collapse
X
-
Te moeten lezen dat de grote meisjes van Roderick weg zijn
en trouwens het valt me op dit jaar... heel veel inbeslagname van de buiten plantjes..
kut beleid hier...
gr,
Ricky
Comment
-
Nou de planten van Roderick zijn wel degelijk verplaatst....
-
Yep, misschien de middelvinger achter op de scooter van een paar weken geleden ?
Of waren er teveel van op de hoogte in de buurt ?
Als het via de nsb-lijn is gegaan ligt het (imo) voor de hand dat het uit de directe omgeving komt.
Vervelend. Ik ben benieuwd welke stappen je nog kunt nemen, en of dat nodig is.
Je krijgt ze sowieso niet terug, en als er verder geen aanklacht of aantekening is, dan valt er niet zoveel te winnen met advocaten enzo.
-
Ik voel met je mee....
De mijne moesten nog 1-2wkn...
Aan die scooterende middelvinger dacht ik ook als eerste....
Zet je volgend weer op dezelfde plek?
Zelf heb ik mn plannen voor binnen ff in de koelkast gezet... eerst de verdere berichtgeving/sanctie afwachten.
-
-
Dat is toch ook wel één van de voordeel van auto's. Die zijn minder opzichtig en alweer geoogst voordat de dief of NSB-er het door heeft en dan kan je eventueel nog een run zetten. En valt tegenwoordig buiten ook wel rond de 150 gr droog/ gecured van af te halen, hark je met 5 planten in 12 - 15 weken 700 - 800 gr binnen, die pakt niemand je meer af.
Maar dat neemt niet weg dat Roderick hier wel heel bizar mooie struiken had staan en dat is ook wat waard.Soms is er niks te doen, totdat er iets te doen is. Geduld is een schone zaak. Sugar's Kweekverslag AF-jes buiten.
Comment
-
Je kan even uitzoeken of er een huiszoekingsbevel uitgevaardigd was anders hadden ze niet eens in je tuin mogen komen. En je bent duidelijk niemand tot last dus misschien kan je daar ook een oordeel van iemand die daar over oordeelt van regelen. Je planten krijg je niet terug maar je bent duidelijk genaaid zonder voorspel.
- Likes 1
Comment
-
Ben je rustig en vredig aan het tuinieren, komt dit ineens om de hoek. Nog geen uitnodiging gekregen voor verslavingszorg oid? Want je bent zwaar drugsverslaafd in ieders ogen. Man, man, en dat inderdaad op een plek waar jij woont. Niemand kan daar last van hebben.
Wat me opvalt is dat mensen die overkappingen en dergelijke gaan bouwen toch eerder gepakt worden. Wie weet omdat je dan toch aandacht trekt en nieuwschierigheid uitlokt. In elk geval sterkte en succes.De natuur is geen vuilstort. Keep it clean!
Comment
-




Comment