White Widow (gefeminiseerd)

Collapse
X
 
  • Tijd
  • Geef Weer
Clear All
new posts

  • RoccoSmokes
    replied
    Oorspronkelijk geplaatst door Boomvalk
    Ik kwam zojuist deze foto tegen op de tablet. Die kat is niet van mij maar de foto ging om de kat en zag pas later dat mijn meisjes erbij opstonden...oeps.

    07/09/2019

    2 x Amnesia, gekocht als kloontjes en bomvol met toppen
    Ze waren met (incl.60 liter speciekuip) 2 meter hoog en er kwam van beiden in totaal iets van 1/2 kg vanaf.

    Ik zal uitkijken met zulke fotos plaatsen, niet erg handig om iets van de omgeving te laten zien, er vogelen namelijk altijd vreemde rond op dit forum die het graag in de gaten houden, en zal die net uit de buurt komen weet die precies waar die moet zijn, het is natuurlijk wel een foto uit 2019 maar de buurt zal er nog wel hetzelfde uitzien, denk ik meld het gelijk even, zal zonde zijn als er door deze reden wat uit je tuin word gehaald.



    Leave a comment:


  • Boomvalk
    replied
    Ik kwam zojuist deze foto tegen op de tablet. Die kat is niet van mij maar de foto ging om de kat en zag pas later dat mijn meisjes erbij opstonden...oeps.

    07/09/2019

    2 x Amnesia, gekocht als kloontjes en bomvol met toppen
    Ze waren met (incl.60 liter speciekuip) 2 meter hoog en er kwam van beiden in totaal iets van 1/2 kg vanaf.
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 1 photos.
    Last edited by Boomvalk; 13 September 2020, 18:22.

    Leave a comment:


  • Boomvalk
    commented on 's reply
    Dank je. Ik ben ook blij met haar ondanks dat het een binnenkweek maatje is maar beter iets dan helemaal niets.

  • Boomvalk
    commented on 's reply
    Hihi, ze vind het veel te leuk als er bezoek komt en blaft alleen als er een reiger bij mijn vijver staat of als ze een kat ziet. En de hele buurt weet dat ze een schat van een dobermann is, vandaar dat ik dus camera's heb hangen. Ik heb de camera van de achtertuin laten verplaatsen met zicht waar mijn groen meisje staat, bij de keukendeur in plaats van gericht naar de tuinpoort en het steegje.

  • RoccoSmokes
    replied
    Mooie dame hoor die ziet er smakelijk uit, wens je heel veel success en ik duim voor mooie knotjes op de armen

    Leave a comment:


  • eeltje
    replied
    blij te horen dat het weer beter met je gaat. leuk kadootje enne als je wel thuis bent hond in de tuin hehe

    groet

    eeltje

    Leave a comment:


  • Boomvalk
    commented on 's reply
    Dank je wel voor de tip. En die schutting die je achter de plant ziet staan dat is een los stuk schutting, als je goed kijkt zie je een stenen muur.
    Als ik ze in de bloei zet dan gaan ze elke avond om 20.00 uur in de schuur met de deur op slot en dan smorgens mogen ze er weer uit. Ik heb altijd gedacht dat je 12/12 uur moest aanhouden. Ik heb het in 1994 geleerd en alles doe ik nog steeds hetzelfde behalve dat ik nu aarde gebruik in plaats van Grodan steenwolvlokken. Er gaat hier een hele nieuwe wereld voor me open.

  • Corleone1933
    replied
    Als je het nu iedere dag met 15 minuten verlengd dan zit je op het eind van deze maand op ongeveer 13,5 uur en dan is het ook 13,5 uur licht, hoef daarna niet meer te verduisteren, want met 13,5 uur begint bij de meeste planten de bloei, heb zelf ook een white widow in scrog en verduisterd en daar zitten al hele toppen aan, ik ga ook op 31 augustus stoppen met verduisteren, maar ik wens je nog veel suc6 met je plant en dat er mooie toppen aan mogen komen, kijk uit voor de dieven met zo'n schutting die ze als trapje kunnen gebruiken.

    Leave a comment:


  • Boomvalk
    heeft een topic gestart White Widow (gefeminiseerd)

    White Widow (gefeminiseerd)

    Leuk cadeautje vandaag terug gekregen.
    Ik had in juni 3 gefeminiseerde WW-tjes tot 30cm hoog gebracht voor een kennis van me. Wekelijks ging ik 2 x langs om te kijken of het allemaal nog wel goed ging en dus vandaag ook weer.
    Helaas klagen zijn buren over de lekkere geur dus hij wilde er vanaf, 2 waren al weg gegeven en deze is weer naar mij gekomen. Ik weet alleen niet meer wanneer hij ze op 12 uur heeft gezet en hij weet het ook niet meer. Ik schat nog een anderhalve maand of zo.
    En ik zorg nu dat kleine buurtboefjes haar niet op kunnen komen halen want zodra ik weg ga zet ik de kleine dame binnen.
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 1 photos.
Bezig...