Oorspronkelijk geplaatst door ganjagast
View Post
Mededeling
Collapse
No announcement yet.
Huurwoning, 1 plant binnen
Collapse
X
-
Zeker. Je neemt een van de belangrijkste behoeftes weg (huis) voor het welzijn van de mens. Zo creëren ze ook weer nieuwe grote problemen voor de individu en meteen ook op maatschappelijk vlak.Oorspronkelijk geplaatst door Ronny Rammer View Post
Dat is het ook toch?Last edited by ganjagast; 7 April 2017, 00:24.Ad usum proprium!
- Likes 1
Comment
-
IK heb het niet eens over stroom pikken. Goedkope stekkerdozen, goedkope timers, spiegelkappen. Fout gestripte draden. Waarom zou ik als verhuurder op een moment dat je iemand in huis neemt zo'n risico nemen? Dan zet je er zo'n clausule in. Je hoeft in Nederland helemaal geen wiet te kweken, het is te koop in de coffeeshop.
Comment
-
Je hebt altijd een keuze. Wiet kweken is geen recht. Je zegt dat ze mensen hun wiet ontnemen. Is niet waar, ze kunnen het nog altijd gaan kopen. In dat opzicht draait het mij om het eindprodukt ja. En je bent ook ni verplicht van een huis te huren. Een verhuurder moet zich tegen zo'n voorvallen beschermen, daar gaat het hier over. Alle aanpassingen die je trouwens maakt aan elektrische leidingen etc dan moet je melden. Dus ook stekkerdozen, in theorie. We spreken hier over een huis eh.
Comment
-
Als je een openhaard hebt is het probleem gauw op te lossen, als ze aankloppen gauw dat lieve plantje in de openhaard keilen haha een vat met zuur ernaast kan ook effectief zijn en is sneller. Balkon naast een sloot? En anders kun je het altijd nog proberen door te spoelen.....
Geen zorgen; voor alles is een oplossing.Probeer je eens in te leven in het plantje!
- THC - Enjoy Events - The Sativa Joint -
Comment
-
beowulf, als je het zo bekijkt zou er ook een verbod moeten komen op kerstverlichting en kaarsen, het ligt aan de persoon zelf hoe hij/zij omgaat met elektra en open vuur
- Likes 1
Comment
-
dohAls het je niet aan staat had je geen huur contract moeten tekenen waar zo iets in staat , dat doen we ook zelf .
Juist door dan toch te tekenen zeg je oke ik ben het er mee eens .
Oorspronkelijk geplaatst door beowulf View PostHet ligt aan de persoon ja, en met een huurder weet je nooit wie je in huis haalt. Voorkomen is in dat geval beter dan genezen.
Net als dat big brother alles van iederéén wil weten, voorkomen is immers beter dan genezen. In de praktijk blijkt dit ook anders uit te pakken ondanks dat ZIJ weten met wie ze te maken hebben...
Waarom verbieden we frituurpannen niet meteen? En sigaretten (wat eigenlijk al verboden had moeten zijn) is ook nog eens in de top #5 oorzaak van huisbranden. En het blijft inhumaan mensen uit hun huis te flikkeren vanwege een paar 'gedoogde' plantjes!Ad usum proprium!
Comment
-
In de eerste plaats. Als er iemand wordt buiten gesmeten omdat hij planten had in een huurhuis dan is er al iets fout gegaan. Als onze huurder nu bv een tent heeft staan en die is er verantwoord mee bezig dan zal ik dat nooit weten.
Wil jij bv een broodkweker in huis? Pothead sativa hier opt forum gezien? HPS of 5, heel dat huis vol. Daarna vochtplekken in de muren en schimmel dat het niemeer schoon was. Niks inhumaan om er zo iemand uit te zwieren.
Comment
-
Voortaan dan niet over één kam scheren om verwarring te voorkomen.Oorspronkelijk geplaatst door beowulf View PostIn de eerste plaats. Als er iemand wordt buiten gesmeten omdat hij planten had in een huurhuis dan is er al iets fout gegaan. Als onze huurder nu bv een tent heeft staan en die is er verantwoord mee bezig dan zal ik dat nooit weten.
Wil jij bv een broodkweker in huis? Pothead sativa hier opt forum gezien? HPS of 5, heel dat huis vol. Daarna vochtplekken in de muren en schimmel dat het niemeer schoon was. Niks inhumaan om er zo iemand uit te zwieren.
Anyway, dat zouden ze moeten doen met mensen die hun huurhuis sowieso al niet goed onderhouden en/of doen alsof het hun eigendom is en alles verbouwen. Dat er nu toevallig gekweekt wordt is een ander verhaal... En wat er bij pothead afspeelt is geen algemeen iets voor overige hobbykwekers en forumleden.
En het blijft inhumaan mensen uit hun huis te flikkeren vanwege een paar 'gedoogde' plantjes! Hoe kan zoiets trouwens terwijl we hier een gedoogbeleid hebben?Ad usum proprium!
Comment
-
Je krijgt de 1ste keer een waarschuwing, een brief waarin wordt vermeld dat bij een 2de keer je het huis uit wordt gezet, tenminste, zo werkt men hier, het zogenaamde Damoclesbeleid.
Hier het beleid in Enkhuizen, waar ik overigens niet woon, als voorbeeld.
Een gewaarschuwd mens telt voor 2.
Een dag zonder wiet kent Flip niet.
- Likes 1
Comment
-
Maatje van mij heeft het persoonlijk meegemaakt. 4 Plantjes & 150 gr gedroogde toppen leverde hem inbeslagname, een waarschuwing betreffende het Damoclesbeleid en een boete van € 300,- op.
O ja, tevens een kapot voordeurslot en wasrek en flink wat rommel als in aarde en koolstof uit het filter door de hele kamer uitgestrooid.
Zat particulier gehuurd.
Een dag zonder wiet kent Flip niet.
Comment







Comment