Ik wil graag 2 plantjes gaan kweken op mijn balkon in een tomaten kasje van hoogte 150 cm, 100 x 50 cm.maar ik kan geen lampen plaatsen omdat er een agent tegen over mij woont is het een optie om een paar lampen te plaatsen op zonne enrgie
Mededeling
Collapse
No announcement yet.
buitenwietkweken
Collapse
X
-
Re: buitenwietkweken
Klopt. Maar bij een balkon-kweek ben je totaal afhankelijk van de zonlicht die er op je balkonnetje binnen schijnt. Lampen zijn voor binnen bedoeld, incognito-stijl; in een kast of een kweektent.Oorspronkelijk geplaatst door jardell010 View PostEr zit een stenen muur bij mijn balkin niemand kan mijn balkon in kijken maar in de avond als ik een 400watt lamp plaats valt dat toch op een lamp op zonne emergie geeft minder licht
Een lamp op zonne-energie: die dingen, die overdag licht opnemen en s'avonds gaan branden, zullen je planten stressen. Sowieso komt er te weinig licht van af om ook maar een verschil te maken en ze hebben gewoon geen licht nodig bij een buitenkweek. Laat de natuur zijn werk doen.
Comment
-
Re: buitenwietkweken
Dank je welOorspronkelijk geplaatst door wessos309 View PostKlopt. Maar bij een balkon-kweek ben je totaal afhankelijk van de zonlicht die er op je balkonnetje binnen schijnt. Lampen zijn voor binnen bedoeld, incognito-stijl; in een kast of een kweektent.
Een lamp op zonne-energie: die dingen, die overdag licht opnemen en s'avonds gaan branden, zullen je planten stressen. Sowieso komt er te weinig licht van af om ook maar een verschil te maken en ze hebben gewoon geen licht nodig bij een buitenkweek. Laat de natuur zijn werk doen.
Comment
-
Re: buitenwietkweken
Denk dat je hier veel informatie uit kan halen, succes !
Buitenkweek van Cannabis De een doet niet anders, de ander doet het anders. Er zijn duizenden, misschien wel tienduizenden verschillende manieren om buiten te kweken. In pot, volle grond, balkon, tuin, kas, guerrilla etc. De een gaat met autoflowers aan de gang, de ander gaat verduisteren om de natuur een handje te helpen en weer een ander oogst in oktober of november. Maar allemaal hebben ze enkele overeenkomsten; de kweker zet zijn planten buiten neer. Na 15 mei (ijsheiligen) komt er vrijwel geen nachtvorst meer voor en is de aangewezen tijd om buiten met kweken aan de gang te gaan. Sommige durfallen beginnen al ruimschoots voor die tijd, helaas vaak met tegenvallend succes. Hoe je het ook aan wilt pakken, er zijn een paar essentiële dingen nodig voor een geslaagde buitenkweek. Het klinkt overbodig, maar we beginnen met de basis: zaad.
Comment
-
Re: buitenwietkweken
Haha I like your style. Succes! Ga je een groeiverslag maken?Oorspronkelijk geplaatst door jardell010 View Post"een agent tegen over mij woont"
Comment







Comment