Maak gratis een account aan en krijg toegang tot het volledige forum. Paswoord vergeten? klik hier om een nieuwe aan te vragen. Neem contact op indien u problemen ondervindt met inloggen of registreren.
Maak een account aan!
Mededeling
Collapse
No announcement yet.
Belangrijk!! zou dit ook als voeding werken (koffieprut) en (Thee)???
Re: Belangrijk!! zou dit ook als voeding werken (koffieprut) en (Thee)???
Ik gooi elk voorjaar een emmer koffieprut door de moestuin.
Prut uit de senseo zakjes, en de groenten doen het er prima op.
Vooral wormen houden er van, daar doe ik het voor, en wormen zijn weer goed voor de tuin.
Oude koolstoffilters gooi ik trouwens ook leeg in de moestuin, maar daar ging het hier niet over.
Het is een stuk duurder dan een flesje voeding als ik een heel seizoen koffie & thee voor m'n al m'n planten moet gaan zetten, dus hier krijgen ze dat niet.
Re: Belangrijk!! zou dit ook als voeding werken (koffieprut) en (Thee)???
in die capsules zit extract die is leeg !!!! maar oude koffie en prut doen de planten het goed op !!!!!!! vorig jaar afwisselend voeding en koffie met prut gevoerd en het werkt , dikke toppen !!!!!!en je hebt geen cocos nodig , koffieprut !!! heb er niet van kunnen roken , na een nacht in de schuur zatten ze vol schimmel !!!
Re: Belangrijk!! zou dit ook als voeding werken (koffieprut) en (Thee)???
Op ons kantoor stond een wondermooie plantenbak die alleen koffie kreeg. (niet de prut, dat is overigens wel een bodemverbeteraar)
Geen water, geen voeding, alleen koude koffie.
In dat extract zit immers alles wat de koffie plant daar in gestopt heeft.
Voor het maken van die bonen heeft een plant veel fosfor, maar vooral veel kali nodig. Precies goed voor je plant.
Ik heb (honderd jaar geleden) eens een volle pot koffie op de kolen kachel droog laten koken.
Aan de binnen kant van de pot zat een hele laag mooie lange dunne kristallen. Zoiets als monokalifosfaat.
Dat ben ik nooit meer vergeten.
Belangrijk!! zou dit ook als voeding werken (koffieprut) en (Thee)???
ik vroeg me af of het mogelijk was dit ook als voeding te gebruiken het wordt namelijk ook gedaan voor andere planten, ik heb hier een link met informatie vooral over de koffie. Helemaal onderaan staat dat in een theezakje 4% stikstof zit.
Leave a comment: