Poepzak's Jamaicaantjes + Auto AK47
Collapse
Dit topic is gesloten.
X
X
-
ja dat was puur om te kijken of die manier van stekken werkte :pComment
-
Re: Poepzak's Jamaicaantjes + Auto AK47
20120104_171600.jpg De Autoflower gaat lekker, de rest staat een beetje stil. Ofja, de haze doet wel iets, maar het is niet zo bijzonder.
Ik heb vandaag een beetje Canna terra flores door het water gedaan voor de autoflower. Mooi plantje al zeg ik het zelf
Comment
-
Re: Poepzak's Jamaicaantjes + Auto AK47
Hier is de rest. De haze was te ver gaan knakken uit zichzelf en toen scheurde de stam een beetje, ik heb dit al eens eerder gehad en op dezelfde manier als op de foto is het goed gekomen. Hopen we maar dat dat nu ook weer gebeurt. De eerte jamaicaan ziet er goed uit, die tweede maakt om een of andere reden geen wortel aan dus ga ik denk ik maar weer een nieuwe planten. (damn, wat is er toch met dat potje?!)
20120106_150710.jpg20120106_150804.jpgComment
-
Comment
-
Re: Poepzak's Jamaicaantjes + Auto AK47
Heb je je 125W lamp inmiddels al binnen?Een wijs man zei ooit: Als je iets niet kunt vinden over wiet kweken, dan wil je het blijkbaar niet graag genoeg weten.
Rommeltopic. Buiten2016. Buiten2015. Buiten2014.Comment
-
Re: Poepzak's Jamaicaantjes + Auto AK47
nee die kon niet geleverd worden om een of andere reden... Heb mn geld nog niet terug
Comment
-
Re: Poepzak's Jamaicaantjes + Auto AK47
Even aangetekende brief sturen met de woorden 'leveringsplicht' 'non-comform afspraak' en 'rechtsbijstand'. Dan heb je je geld vaak zo terug!
Succes!
Een wijs man zei ooit: Als je iets niet kunt vinden over wiet kweken, dan wil je het blijkbaar niet graag genoeg weten.
Rommeltopic. Buiten2016. Buiten2015. Buiten2014.Comment
-
Re: Poepzak's Jamaicaantjes + Auto AK47
haha ja ik denk dat ze het wel zullen overmaken, maar anders bedankt voor de tip ;PComment
-
Re: Poepzak's Jamaicaantjes + Auto AK47
Die haze is zo gestrekt omdat toen ik 5 dagen weg was de lamp veel te hoog hing, omdat ik anders bang was dat ze er tegen aan zouden groeien. Er hangt nu trouwens al een lamp met veeeel meer licht dan eerst. maar je hebt wel gelijk
. Daarintegen ben ik nog altijd heeel blij met de autoflower
Comment
-
Re: Poepzak's Jamaicaantjes + Auto AK47
De jamaicaan doet nog steeds niks (niet merkbaar iig) en de autoflower doet het geweldig. De haze is zo te zien aan het bekomen van de stress van het knakken.Comment
-
Re: Poepzak's Jamaicaantjes + Auto AK47
poepie, spring ff het containerpark binnen en pak daar wat afgedankte lichtmonturen mee
1 voor TLlamp en 2 met E27 fitting
ga naar de praxis en koop 2 spaarlampen (maakt al lang nimeer uit dewelke hehe) en hang die in de fittingen van het containerpark!
als je een 18w TL armatuur vindt krijg je nog een lamp van mij desnoods voor erin
ik heb vaak ook geen geld maar je kan echt goedkoop kweken ook als het moetComment





Comment