Maak gratis een account aan en krijg toegang tot het volledige forum. Paswoord vergeten? klik hier om een nieuwe aan te vragen. Neem contact op indien u problemen ondervindt met inloggen of registreren.
Maak een account aan!
Ik sta echt versteld van mezelf. Ik heb heel veel weg moeten gooien vanwege schimmel en ook eerder in het jaar een aantal delen van de plant weg moeten knippen vanwege schimmel op de stam. Dit waren soms echt flinke takken.
Ze liggen nu nog voor de verwarming op schotelsleetjes (om van de berg te glijden) erg handig om op te drogen
Ondanks alles
606 Gram droog!
van 4 planten/struiken
Echt mooi en ik heb zoveel weg moeten gooien van schimmel bij de laatste plant bijna de helft van alle toppen!
Als dat niet was gebeurt zat ik denk ik rond de 800 gram droog.
Volgend jaar wil ik voor de kilo droog gaan
euh wierie ik zoek nog een slaapplaats,en ik zie dat er bij jou op zolder nog wel plaats is
ziet er uit als of je een flinke oogst heblaat m smaken man!
grtz
Dat is een mooi kweekje geworden wierie,alleen jammer van de rot.
Maar ik denk dat je uiteindelijk meer dan tevreden mag zijn.
Laat ze smaken!
Hoe is het trouwens met de stekjes gegaan?
Jongens voor verder............de afgelopen dagen met harde wind en regen waren niks voor de planten dus ik had ze lekker binnen in het schuurtje gezet.
Dit was niet goed uitgepakt want de planten waren zeiknat naar binnen gegaan en dus werdt het mega vochtig in de schuur.
BUDROT
Maar ik was er op tijd bij vandaag en ik ben gelijk gaan knippen.
Ik denk nu ist wel goed zo hop oogsten
De fotos volgens nog. Ik ben voorlopig nog wel een dag of 2 aan het knippen want het is zooooo veel
De andere 3 staan er perfect bij dikke toppen al daar aanwezig
Ze zijn nu met pot 2.10 meter hoog. Helaas voor Sir smoke allot de pot zelf is 40cm hoog dus de plant zelf is nog geen 2 meter haha
Mwaha, kopstoot...slechte verliezer
over de pot stond er niets in onze overeenkomst, probeer je me te rippen main? Dju crazy ma'in? watch out for the psycho hitman in the green sedan...evil mwahahaha!!!
Mooie babies wierie wierie man, die gaan lekker naar binnen gaan. De titel van je draadje zit er ook niet naast, de terrasje vol met een plantje of 4
Grtz $iR
Last edited by SirSmokeAllot; 7 October 2009, 21:51.
@ Devilshaze ; Mooi man ja als je goed voorbereid moet dat kunnen. Wel goed opletten waneer je ze buiten zet want ik ben ook begonnen met stekjes en ik had ze buitengeplaatst op een tijd dat er eigenlijk nog niet genoeg licht was en toen zijn ze gelijk in bloeifase gegaan. Daarna zijn ze wel verder gaan groeien weer maar dat was allemaal onnodige stress. Ik denk dat ze anders nog groter geworden waren.
@ MarcoPM ; Ik denk dat ze nu nog een week of 3 moeten. Hangt beetje af van het weer.
@ Tosti ; Ja ze zijn wel getopt maar pas in een heel laat stadium toen ze al 1 meter hoog waren dus dat hielp niet echt meer.
Leave a comment: