Mededeling

Collapse
No announcement yet.

Nog tijd voor een laatste plantje?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Tijd
  • Geef Weer
Clear All
new posts

    Nog tijd voor een laatste plantje?

    Korting op 420shop
    Beste stoners, Hallo.

    Ik heb een vraagje, ik heb een zaadje besteld (Auto New York City Pyramid Seeds). De vraag is eigenlijk of ik dit zaadje nu nog buiten kan zetten of ik beter kan wachten tot volgend jaar?

    Groetjes, Appeljuice420
    Don't kill my high, because you're too low!

    #2
    Re: Nog tijd voor een laatste plantje?

    Gewoon doen!
    Als we een mooi najaar krijgen heb je geluk. Zo niet, heb je een lagere opbrengst.
    Ergens in Oktober oogsten dan.
    Succes, Ron

    Comment


      #3
      Re: Nog tijd voor een laatste plantje?

      "Auto New York City Pyramid Seeds" de naam zegt het al, het is een auto-flower. Deze zal over ongeveer 10-12 klaar zijn om te oogsten. Dat is nog stees vóór de meeste normale soorten geoogst kunnen worden ( begin Oktober ).
      Meer dan genoeg tijd dus, zomer is pas net begonnen!

      Comment


        #4
        Re: Nog tijd voor een laatste plantje?

        Meh, ik zou het niet doen.
        Autoflowers rotten snel, en de herfst ga je waarschijnlijk niet door komen zonder problemen.
        Een reguliere bloeier zou nog kunnen, die kunnen er veel beter tegen, al zal die niet groter worden dan een AF. Maar autoflowers zijn niet opgewassen tegen het weer wat komen gaat rond eind september.

        Proberen kan altijd! Ik ga 't ook doen. Maar ik ben realistisch over de slagingskans: die gooi ik op 1%. Daarnaast doe ik het met eigen zaad, dus het kost me niets.
        Een wijs man zei ooit: Als je iets niet kunt vinden over wiet kweken, dan wil je het blijkbaar niet graag genoeg weten.
        Rommeltopic. Buiten2016. Buiten2015. Buiten2014.

        Comment


          #5
          Re: Nog tijd voor een laatste plantje?

          Ik ga nog even kijken wat ik ga doen. Moeilijke keus. LR2 ik ga je even een privé bericht sturen, ik weet namelijk niet of mijn vraag op dit forum is toegelaten.
          Don't kill my high, because you're too low!

          Comment

          Bezig...
          X