Mededeling

Collapse

Wie een nieuwe topic opent omdat hij/zij een bladprobleem heeft, wordt vriendelijk gevraagd om enkele foto's erbij te posten, en een woordje uitleg met de beschrijving van je probleem.

Wie een nieuwe topic opent omdat hij/zij een bladprobleem heeft, wordt vriendelijk gevraagd om enkele foto's erbij te posten, en een woordje uitleg met de beschrijving van je probleem.
Zo kunnen leden vlugger en een correctere diagnose stellen!

Ook kan je via de zoek functie al eens zoeken naar gelijkaardige bladproblemen, die hier al op het forum zijn gepost.

Enkele belangrijke informatie:


Board: Bladproblemen:
Montys-Blad-Probleem-Oplosser
Fotos plaatsen bij Bladproblemen

Board: Ziekten:
Lijst van ziekten
Schimmelziekten bij cannabis
Meeldauw

Board: Beestjes:
Lijst van ongedierte
Welk insect zit op mijn wietplant
Bekijk meer
Bekijk minder

Gele bladeren vanaf begin bijna?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Tijd
  • Geef Weer
Clear All
new posts

    #16
    Hallo,

    Inmiddels al vier dagen geen voeding gegeven, en die bladeren blijven maar groeien, ze zien er groener uit en onder de grond witte fijne worteltjes ... de gele bladreen zijn geel gebleven, maar veel groene erbij gekomen... het feit dat ze zo lang zonder water kunnen, wil zeggen dat ik ze teveel had gegeven... wat vinden jullie van de fotos? er zit één of twee sukkeltjes nog tussen...

    en toch valt het me op dat aan de kant met de grootste ventilator, er de meest groene en grote planten staan, kan ook aan de lamp liggen natuurlijk (gavita pro) tov een gewone spiegelkap

    Maar als ik 4 dagen geen voeding geef, moet ik dan nog steeds mijn schema volgen?

    Ik zit nu in groeiweek vier/vijf , kan ik al op 12/12 overschakelen? Of moet ik ze nog wat laten herstellen en doorgroeien op 18/24?

    De EC op dat schema is de max EC, juist? Hoeveel minder opbrengst heb je als je bvb maar 2/3 geeft van die aangeduide EC? (nog altijd meer dan dat zeverbrand zijn van teveel ...)

    Als ik naar bloei ga overschakelen geef ik ze minder stikstof waardoor ze geler gaan worden ...

    Gebruiken jullie tensiometers? Behalve wegen aan de pot? Hebben jullie een aanrader?

    duizend maal dank!
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 1 photos.

    Comment


      #17
      hoe voegen jullie meer dan 1 foto toe per post?
      You do not have permission to view this gallery.
      This gallery has 1 photos.

      Comment


        #18
        You do not have permission to view this gallery.
        This gallery has 1 photos.

        Comment


          #19


          De reden van de hoge EC, dit is de plagron calculator, blijkbaar houden ze rekening metde EC van het leidingwater en tellen ze dat op bij de totale EC?
          You do not have permission to view this gallery.
          This gallery has 1 photos.

          Comment


            #20
            Ze kijken naar de EC van het leidingwater en vullen dat aan tot de gewenste EC.

            Bijv. de planten moeten met een EC van 1,2 worden gevoed, je leidingwater is 0,4, dan moet je zoveel voeding toevoegen dat je een verhoging in EC krijgt van 0,8 om op totaal 1,2 uit te komen.
            Een dag zonder wiet kent Flip niet.

            Comment


              #21
              diedaardus.JPG
              ~ 2011-12 ~ 2012-13 ~ 2017 ~ 2019 ~ 2020 ~ BuitenQweeksels ~

              Comment

              Bezig...
              X