Tweede autoflower
Frysian Dew, eerste keer kweken!
Collapse
X
-
3e autoflower, volgensmij gaat het niet goed met ze
Attached FilesComment
-
En dit is de Frysian dew die helemaal uitgedroogd wasAttached FilesComment
-
Thanks voor de info! Ik dacht dat 30 liter wel genoeg zou zijn maar waarschijnlijk niet voor een regulier zaadje, denk je dat ie het nog red of is het uit met de pret? -
Volgeworteld betekend geen bufferzone voor wateropslag , wortels nemen direct op, pot droogt sneller uit en verliest
kracht ? -
Gewoon overpotten naar een 45 liter kuip en hij gaat weer even mee.
Potgrond van de lidl heeft veel stikstof, dus die zou ik er dan bij gooien.
-
-
Autoflowers auto dwarf 8e week🥰 1Comment
-
Met de verdroging zul je ook wat geel blad krijgen, da's niet te stoppen. Maar inderdaad een grotere pot kan geen kwaad.
Je planten staan er verder netjes bij! Lekker man!Een wijs man zei ooit: Als je iets niet kunt vinden over wiet kweken, dan wil je het blijkbaar niet graag genoeg weten.
Rommeltopic. Buiten2016. Buiten2015. Buiten2014.👍 1Comment
-
Random vraag, maar is het normaal dat de toppen van de autoflowers niet naar wiet ruiken? Ze ruiken een beetje raar, chemisch zou ik zeggen.😂 1Comment
-
Het is wiet, wiet kan vrij veel geuren produceren. Daarom kiezen sommige mensen bepaalde soorten vaker, en bepaalde soorten maar een enkele keer.
Ik vind citrus een niet zo fijne smaak in wiet, daardoor vallen heel veel soorten af. Het kan soms zijn dat dat profiel nog verandert naarmate de bloei vordert, voor een goed idee kun je over de stam wrijven in de buurt van je toppen. Zodra ze goed rijp zijn, zouden ze zo ongeveer moeten ruiken. Een verfijnd reukvermogen kan op die manier best wel wat soorten onderscheiden.
-
-
😎 2Comment
-
Dacht ik vraag het ook even aan jullie want op de verpakking staat dat hij na 10 weken klaar, is ie klaar?👍 2Comment
-
Je kan de kopjes toch zien op de eerste foto, kzie al een paar witte en de rest lijkt bezig met wit te worden dus nog effe, kweet wel niet of je buiten wilt wachten op amber want de temperatuur is aan het kelderen en de vochtigheid gaat de hoogte in. -
Idd tkan plots snel gaan het verkleuren . Kan zelfs na het knippen nog wat verkleuren ook . Is deze foto gewone zoom dan? gewoon om te weten
-




Comment