Maak gratis een account aan en krijg toegang tot het volledige forum. Paswoord vergeten? klik hier om een nieuwe aan te vragen. Neem contact op indien u problemen ondervindt met inloggen of registreren.
Maak een account aan!
Hier bij mij staan ze in volle zon geen probleem mee met hittegolf maar !
s'avonds als de zon weg is genoeg water geven , en sta de grond nat dan sla ik een dag om met water geven .
Oorspronkelijk geplaatst door hippiekomeetView Post
Hoe warm is het bij jullie?
Hier 45graden in de serre !
Who needs Hps lamps now ?
Vandaag de max temp in me serre was 52,8.
De pepers, paprica's, tomaten en me wiet en nog hele boel ander groen spul staan er gewoon in, Ze krijgen wel 2 a 3 x daags water. Bij thuiskomst na een werkdag staan de tomaten dan wel slap maar na een waterbeurtje trekt dat snel bij. Alles staat in 11 liter potten of kleiner.
41°C in de zon vandaag, niks aan het handje
Ik heb er zelf meer last van dan de planten. Ik heb mijn terrarium maar afgekoppeld, T-neon bovenop 37 graden is te warm zelfs voor tropische planten.
Mijn kleine Black Jack autoflowers lijken meer last van de hitte te hebben dan de grotere amnesia haze autoflowers.
Had ze vandaag maar onder een parasol gezet.
Oorspronkelijk geplaatst door JointjedraaienView Post
Mijn kleine Black Jack autoflowers lijken meer last van de hitte te hebben dan de grotere amnesia haze autoflowers.
Had ze vandaag maar onder een parasol gezet.
Mijn piepkleine Roadrunners, Tangelo rapidos en Think differents hebben de geest gegeven.
Kiemden goed maar blijkbaar kunnen plantjes die maar net lobblaadjes hebben die warmte ni aan.
‘A lie gets halfway around the world before the truth has a chance to get its pants on’
Mijn binnenplantjes dronken 3!!!!! liter per plant per dag om zichzelf koel te houden. maar geen ander effect gemerkt verder.
Ze doen het verder uitstekend!
Ik heb autoflowers in bloei staan buiten op het terras het word soms 45°+ en deze blijven mooi gaanin de volle zon, week of 2 terug een dark purple auto ontkiemt en deze zit nu al aan 9 vingerig blad op een kleine 2 weken tijd ook in de volle zon nog nooit verplaatst naar schaduw. Naar mijn kijken hebben ze totaal geen last van deze warmte.
Comment