Markster´s 5x PP x NYCD(regular seeds)+
Collapse
Dit topic is gesloten.
X
X
-
-
Re: Markster´s 5x PP x NYCD(regular seeds)+
hallo,
Sorry maar niet veel tijd gehad de laatste week,ph grond was 5,6 a 5,7 4 dagen geleden , de ec van 2 potten was 0,60 1 pot 0,39!
De stekjes en zaadjes niet gemeten,
Geef nu al 4 keer water met ph 6,4 en hogere ec (nu op 1,4) ga tot 1,6 !! en heb het idee dat die ene hanger beter wordt,de rest gaat prima!!!!!
Die plant met ec grond vaN 0,39 Is wat lichter groen (komt ook foto van) hopelijk weten jullie welk tekort ze hebben??
Vandaag 3 weken effectieve bloei,ga zo nog wat fotoos nemen hoor!!!!
Bedankt voor jullie tips en sorry voor late reactie,
Groetjes, tot over uurtje met fotoosGeniet van iedere dag!!
Comment
-
Re: Markster´s 5x PP x NYCD(regular seeds)+
004..jpg007..jpg3weken effectieve bloei
Hierbij de beloofde fotoos
die met de 2 lange toppen(lijkt wel ander soort mark)005..jpg 006..jpgis het lichtste groen waarvan ook de fotoos van008..jpg009..jpg het blad zijn,vanavond nog eens stalen van grond nemen kijken of mijn ph al omhoog is.
N tekort of Mg tekort
Voor de rest gaat het redelijk tot goed en het begint lekker te ruiken
bovenin tread, zijn de nlx stekkies, de dwarfjes beginnen nu hun geslacht te laten zien (na 4 weken onder 12/12!!!)
Het plantje van deze foto heeft nergens last van en gaat als een tiet!!!! 010..jpg
Deze fotoos zijn die van de plant met de donkergroene en hangende uiteinden maar ze maakt toppen aan en hebben alle3 dezelfde ph in de grond002..jpg003..jpg
Hopelijk is dit beetje duidelijk want wat nieuws geprobeerd!
Hou jullie op de hoogte
Last edited by jehsd; 16 April 2010, 14:47.Geniet van iedere dag!!
Comment
-
Re: Markster´s 5x PP x NYCD(regular seeds)+
is niet walhalla x nycd.maar gewoon walhalla x walhalla.
ik heb steeds vergeling gehad bij deze soort,ik denk zelf dat t te maken heeft met de in mindere mate aan wezig zijn van stikstof,in bloeivoeding.
omdat de walhalla bij mij steeds grote planten,die lang doorgroeiden tijdens de bloei!minimaal 1m45.voor te groeien moeten ze stikstof hebben oa,terwijl tijdens de bloei fosfor en kalium normaal in meerdere mate gegeven word in tegenstelling tot stikstof!
ik denk dat ze dus wat N nodig hebben.Comment
-
Re: Markster´s 5x PP x NYCD(regular seeds)+
Hallo,
Hier nog een update tje na op 1 dag na 4 weken effectieve bloei dus nog een week of 6 te gaan,
geef alles een ec van 1,6 en ph van 6,2 ongeveer,heb 3 keer ph voedingswater verhoogd(6,7) omdat ph potten 5,6 was!
Denk dat dwarfjes iets teveel hebben(beetje slapjes) maar morgen (of overmorgen) gewoon afgezuurd water.
Voor de rest zijn ze lekker aan het knallen,en die hanger wordt ook beter denk ik (langzaam maar zeker,maar zeker langzaam).
Ben zeer tevreden voor mijn tweede keer en natuurlijk met de kwaliteit van MARKSTERSEEDS ,
Alles komt goed Groetjes,
En reacties welkom
Attached Files- 009..jpg (114,5 KB, 76 views)
- 019..jpg (99,6 KB, 70 views)
- 010..jpg (89,1 KB, 71 views)
- 013..jpg (88,4 KB, 62 views)
- 005..jpg (195,6 KB, 65 views)
- 021..jpg (229,5 KB, 79 views)
- 011..jpg (115,7 KB, 63 views)
- 016..jpg (90,5 KB, 63 views)
- 018..jpg (114,3 KB, 86 views)
- 012..jpg (76,8 KB, 55 views)
- 007..jpg (62,8 KB, 49 views)
Geniet van iedere dag!!
Comment
-
Re: Markster´s 5x PP x NYCD(regular seeds)+
ik heb steeds vergeling gehad bij deze soort,ik denk zelf dat t te maken heeft met de in mindere mate aan wezig zijn van stikstof,in bloeivoeding.
omdat de walhalla bij mij steeds grote planten,die lang doorgroeiden tijdens de bloei!minimaal 1m45.voor te groeien moeten ze stikstof hebben oa,terwijl tijdens de bloei fosfor en kalium normaal in meerdere mate gegeven word in tegenstelling tot stikstof!
Yupp had dat met die walhalla ook , Super dame , maar wat een teringmoeilijk wijf vond ik persoonlijk. Enja vooral opletten dat ze die 15weken bloei haalt , valt wel tegen vond ik.
Maar zoals markster al zei , deze worden zowiezo kanjersssssss
IzzComment
-
Re: Markster´s 5x PP x NYCD(regular seeds)+
Ziet er in ieder geval goed uit daarbinnen.
De ene plant/soort is inderdaad wel een stuk lichter (blad) dan de andere.
Check voor de zekerheid de echte NPK hoeveelheden van de bloeivoeding , van canna uit me hoofd is dat geloof ik; 10-9-19 NPK(2-2-4)
Keep on growing.
Comment
-
Re: Markster´s 5x PP x NYCD(regular seeds)+
Hesi:
groeivoeding 6-2-4
Bloeivoeding 3-3-4
fosforplus 0-8-4 krijgen ze nu al 2 weken samen met de bloeivoeding de Walhalla of de lichtgele krijgt altijd nog groeivoeding mee samen met de bloeivoeding en fosforplus
Heb ook nog bladvoeding van werk 20-20-20 ''Bladaspor" genaamd , heb buiten nog een man om het op te testen zal ik morgen eens doen! Wanneer binnen geven net als lichten uit zijn zeker!!(niet nu in de bloei natuurlijk)!!!!!
Ze knallen als een gek ff een pauze gedaan maar nu weer knallen hoor,wat willen de dames trouwens zeggen als ze de randen van hun vingers omhoog zetten naar de middennerf!
Ben bang om ze te overvoeden dus nu al de anderen2x gewoon water ph 6,1 gegeven! Morgen weer ec 1,5 a 1,6
Mooie planten Markster!!, wat vindt jij er eigenlijk van???
Groetjes,Last edited by jehsd; 26 April 2010, 22:02.Geniet van iedere dag!!
Comment
-
Re: Markster´s 5x PP x NYCD(regular seeds)+
Als die die randen omhoog staan met die mooie donkeren kleur van je blad mark dan is dat voeding genoeg .
Ze hebben het ook wel eens en dan is het te warm en is de lv veel te laag, maar bij jouw is het een teken dat ze goed in de voeding staan niet meer liever iets minder.
Ik vind het er mooi uitzien en die toppen gaan dikke jongens worden .
Greetzz GGComment



Comment