Heb net een klein zwart small vliegje op men zaailing gezien en vroeg me af wat ik hier aan kan doen want zover ik weet zijn beestjes niet goed
Klein zwart vliegje
Collapse
X
-
Tags: Geen
-
-
Comment
-
hoeveel water geef je zaailing ik geef op dit moment ongeveer 0.05L is dit teveel of te weinig sommige zeggen teveel al sommig zijn te weinigLast edited by Belgium420; 26 February 2019, 23:28.
-
-
En hang vangkaarten (gele) op of zo’n plakkend vliegenlint. Alles wat daar aan plakt zit niet meer op je plant.Een dag zonder wiet kent Flip niet.Comment
-
Ge moet er een konijn bij zetten en dan gaat dat vliegje op die zen neus zitten en dan kunt ge het vangen.Comment
-
Nadeel is dat heel de bovenlaag dan dicht slibt met watergeven. De aarde wordt van de lucht afgesloten.
Yep, prima tegen mugjes, ze proberen het wel maar houden er niet zo van, tis wel minder goed voor de plantjes.
Als je zand gebruikt, doe dan een dun laagje, 1cm ofzo.
Hou de aarde een dag of 4-5 droog. Echt goed droog laten trekken.
Alleen minimaal water geven om de plantjes in leven te houden.
Steek desnoods een buisje in de grond en geef alleen daardoor water zodat de bovenlaag verder droog blijft.
Dan gaan de larven dood en zoeken de vliegjes een andere kraamkamer.
Comment
-
De aarde wordt helemaal niet afgesloten door metselzand aan de toplaag toe te voegen. Hoe kom je daar bij??Comment
-
Ja, ik weet dat wel, ik kom daar nog weleens, maar niet zo heel vaak. 15 jaar geleden was het daar een stuk gezelliger.
Ik bedoel, er is altijd wel iemand te vinden die een feit weerlegt. Dat is met alles.
Ik heb het ook geprobeerd met zand op de toplaag en bij mij was het geen succes, that's all. -
Ik kom daar nooit meer, alleen nog om oude verslagen te lezen van o.a. pH Donner. Maar metselzand op de toplaag werkt, zo blijkt uit diens verslagen. Dat het niet voor iedereen werkt is een hele ander discussie die ik niet met je zal aangaan.
-








Comment