Maak gratis een account aan en krijg toegang tot het volledige forum. Paswoord vergeten? klik hier om een nieuwe aan te vragen. Neem contact op indien u problemen ondervindt met inloggen of registreren.
Maak een account aan!
Wie een nieuwe topic opent omdat hij/zij een bladprobleem heeft, wordt vriendelijk gevraagd om enkele foto's erbij te posten, en een woordje uitleg met de beschrijving van je probleem.
Zo kunnen leden vlugger en een correctere diagnose stellen!
Ook kan je via de zoek functie al eens zoeken naar gelijkaardige bladproblemen, die hier al op het forum zijn gepost.
Enkele belangrijke informatie:
Beetje ducttape kan een hoop goedmaken. Ik heb zo meer dan vijf gebroken takken weer half tot leven gebracht. Ook al is het maar de helft, beter dan niets!
Ja dat heb je met planten die geen voeding krijgen , bijna net mensen als je niet eet flikker je om , word je ziek en slap , het zelfde gebeurd met planten, daar komt bij dat er niet meer afkomt dan je er in stopt , mischien toch maar voeren ? jouw keus !!! koop een verto meter ze kosten geen ruk die dingen, en voedsel tekort en problemen zoals jij beschrijft komen niet meer voor !! DAT VOORKOMT OOK DAT DE MEER ERVAREN KWEKERS OP DIT FORUM ER DE BRUI AANGEVEN !!!!!!!
Een forum is om elkaar te helpen en zeker voor dit soort problemen. Ik snap niet dat mensen meteen zo negatief doen ipv gewoon normaal advies geven en niet je voor een of andere idioot uit maken. Als iemand zich irriteert aan dit soort vragen dan snap ik niet waarom die mensen op dit forum komen en ook nog eens de moeite nemen om te reageren. Ik snap ook wel dat ik voeding moet geven maar ik doe het zo min mogelijk. Eigen keus. Als ik dan dit soort problemen krijg en ik vraag om een oplossing hoop ik dat mensen mee denken en als dat dan met extra voeding is dan moet dat maar. Iedereen heeft zo zijn voorkeuren en respecteer die dan gewoon. Heel apart dat juist op dit forum zoveel negatieviteit zit! Help elkaar daar is een forum ook al moet je 10x dezelfde vraag beantwoorden. Peace kak en steek er 1 op voor dat je reageert. 😁
Sorry kerel , snap helemaal dat je geen stoffen wil voeren die je later , dmv roken/verdampen weer tot je neemt !!! snap ook goed dat je teleurgesteld bent door de negative reactie's , wil wel pleiten voor dit forum men is hier mijns inzien wel behulpzaam al krijg je soms wel de wind van voren !! kweek zelf al enige jaren buiten planten , ben medi gebruiker , van de medicijnen die ik kreeg maag/darm bloeding gehad !! suïcidaal van de pijn !! soms ook kort lontje !!! dat kun je ook lezen in de reactie's die je soms krijgt ,van de diverse forum leden heb mezelf jaren moeten redden , kon niemand vragen stellen was ook stront eigen wijs ! voelde mezelf misdadig door mijn kweek !!! weet pas sinds kort dat er lot genoten zijn !!!!! je kunt denk ik heel goed bio kweken zonder al die kutzooi te gebruiken ben ik ook voor !!!! hoop dat je voor jezelf een goede keus kan maken en wens je goede oogst !! nogmaals sorry voor mijn lompheid !!!!
Nog steeds geen verandering. Heb voeding gegeven terra bloom maar nog steeds blijft d'r plant licht groen en geel. De plant er naast is dezelfde maar doet het super goed. Die was omgewaaid maar na wat tyrips is hij gewoon verder gegroeid gelukkig iemand tips???
...Een forum is om elkaar te helpen...Help elkaar daar is een forum ook al moet je 10x dezelfde vraag beantwoorden...
Een forum is ook om dingen op te zoeken die je niet meteen weet.
Je wil zo min mogelijk voeding geven, je plant heeft honger, oplossing: voeding geven.
Hoeveel en hoe vaak heb je Terra Bloom gegeven ?
Ik kan hier vandaan niet zien in wat voor grond je plantjes staan, misschien ligt er wel een oud olievat onder of een laag grind waardoor de wortels niet verder kunnen, of misschien is het wel zandgrond.
We moeten af gaan op de informatie die jij geeft, zet er eens een zooitje nieuwe foto's op dan ?
Comment