Mededeling

Collapse

Wie een nieuwe topic opent omdat hij/zij een bladprobleem heeft, wordt vriendelijk gevraagd om enkele foto's erbij te posten, en een woordje uitleg met de beschrijving van je probleem.

Wie een nieuwe topic opent omdat hij/zij een bladprobleem heeft, wordt vriendelijk gevraagd om enkele foto's erbij te posten, en een woordje uitleg met de beschrijving van je probleem.
Zo kunnen leden vlugger en een correctere diagnose stellen!

Ook kan je via de zoek functie al eens zoeken naar gelijkaardige bladproblemen, die hier al op het forum zijn gepost.

Enkele belangrijke informatie:


Board: Bladproblemen:
Montys-Blad-Probleem-Oplosser
Fotos plaatsen bij Bladproblemen

Board: Ziekten:
Lijst van ziekten
Schimmelziekten bij cannabis
Meeldauw

Board: Beestjes:
Lijst van ongedierte
Welk insect zit op mijn wietplant
Bekijk meer
Bekijk minder

Kendie al, of ff w8tûh nog?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Tijd
  • Geef Weer
Clear All
new posts

    Kendie al, of ff w8tûh nog?

    Korting op 420shop
    Mensen, ik heb 2 autoflowers staan, vandaag precies 12 weken oud. Mijn gevoel zegt dat ze er klaar voor zijn om omgehakt te worden. Maar zoals ze zeggen, meer weten meer dan 1. Ik voeg ff wat foto’s toe. Hoor graag wat jullie mening is, voordat ik de hakbijl erdoor heen jas. Alvast dank voor het meedenken.
    Attached Files

    #4
    Waarom plaatst je niet alles in 1 post.......

    Ik wilde de berichten samengevoegd, maar dan gaan de foto's verloren. denk ik.

    Dus ik wacht even totdat mijn collega mods met iets beters kunnen komen

    Veel gestelde vragen over het forum
    JOINTJEDRAAIEN.NL - Smoking Community
    ?
    420Shop.NL
    "Wat je kunt maken, kun je ook kraken."

    Comment


    • Dinootje
      Dinootje commented
      Editing a comment
      Ik dacht dat het zo beter was? Anders zie je niet welke foto bij welke plant hoort.

    #5
    Achja. 't is geen ramp. Zo is t wel overzichtelijk. Maar het kan altijid beter.
    Als je heel erg gaat mieren-neuken ben je nu aan het dubbelposten, wat dan "officieel" weer niet mag
    Ik laat ze staan. Check deze link ff : https://www.jointjedraaien.nl/wietfo...richt-plaatsen
    Je kunt je foto's ook in je post plaatsen ipv in de attached files onderin. Dan kun je bij elke rij foto's wat text plaatsen etc..
    Op die manier kun je het en overzichtelijk, en in 1 post houden.

    Eneuh, op basis van deze foto's zie jij meer dan wij eh.
    Doe ff wat onderzoek naar de dingen waar je op let als je wilt bepalen of je plantje rijp is ja of nee.
    Trichomen bekijken met een loepje etc...
    Op basis van deze foto's zou ik gokken om ze nog 1/2 weken te laten staan, mits er ziekte of rot in komt. Dan moeten ze direct om.

    Had je dit topic al gezien? Het grote "kan ik al oogsten?" topic.
    Wellicht wordt je wat wijzer als je daar ff doorheen leest.
    Howto foto's in je berichten plaatsen | Belangrijk: Topic Titels
    Veel gestelde vragen over het forum | Hoe Quoten / Citeren

    Comment


    • Dinootje
      Dinootje commented
      Editing a comment
      Ok, bedankt, zal ik volgende keer doen. Enûh, ik heb al heel wat onderzoek gedaan hoor en doe dit ook al een aantal jaren. Alle trichomen zijn milky. Ze hoeven voor mij niet richting amberkleurig, vandaar mn vraag. De rechter staat er nog steeds perfect bij, maar de flowers zijn al redelijk oranje rood en er komt niet veel wit meer bij (behalve de onderste topjes). De linker zie ik nog wel witte haartjes op bijna alle toppen. Vandaar de splitsing in foto’s. De linker moet nog wel een week denk ik, maar die heeft wat problemen gehad met ondervoeding. De rechter daarin tegen is denk ik wel rijp.
      Last edited by Dinootje; 30 July 2021, 14:04.

    • TheBigDudeski
      TheBigDudeski commented
      Editing a comment
      Doe je toch de middenweg. Allebei over een weekje omhakken. Zou me niet blindstaren op witte bloeiharen. Bij mijn eerste kweek AF verschenen er na drie en halve maand gewoon weer nieuwen alsof het niks was.

      Maar ik zou even met je telefooncamera de zoom op x10 zetten en die dan een cm van je toppen houden. Niet teveel bewegen/trillen en dan kun je wel goed zien hoe ver ze zijn.

    #6
    Plant links
    filedata/fetch?id=1637231&d=1627725692&type=thumb
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 1 photos.
    Last edited by Nederhigh; 1 August 2021, 08:07.

    Comment


      #7
      Wet van Soma:
      Als je denkt dat ze klaar zijn .... weekje wachten.

      Comment


        #8
        What hedat Soma zei tis te zeggen,
        beter een week langer dan een week to soon harvesten is meestal wel voordeligersucces
        Hé vanwaar komt dat taaltje?
        dat x ballonnetje zit wel ferme in de weug wi


        ​​​​​​Everything is nothing and nothing is everything.

        Comment


          #9
          Links gaat vandaag om. Ff toch nog een vraagje…. Als ik de stam iets hoger afknip, groeien de onderste topjes dan nog door of gaat de plant dan gelijk helemaal dood?

          Comment

          Bezig...
          X