Mededeling

Collapse

Wie een nieuwe topic opent omdat hij/zij een bladprobleem heeft, wordt vriendelijk gevraagd om enkele foto's erbij te posten, en een woordje uitleg met de beschrijving van je probleem.

Wie een nieuwe topic opent omdat hij/zij een bladprobleem heeft, wordt vriendelijk gevraagd om enkele foto's erbij te posten, en een woordje uitleg met de beschrijving van je probleem.
Zo kunnen leden vlugger en een correctere diagnose stellen!

Ook kan je via de zoek functie al eens zoeken naar gelijkaardige bladproblemen, die hier al op het forum zijn gepost.

Enkele belangrijke informatie:


Board: Bladproblemen:
Montys-Blad-Probleem-Oplosser
Fotos plaatsen bij Bladproblemen

Board: Ziekten:
Lijst van ziekten
Schimmelziekten bij cannabis
Meeldauw

Board: Beestjes:
Lijst van ongedierte
Welk insect zit op mijn wietplant
Bekijk meer
Bekijk minder

Katten

Collapse
X
 
  • Filter
  • Tijd
  • Geef Weer
Clear All
new posts

    #91
    Re: Katten

    @LR2: Strak betoog. Beste post van dit topic. Helaas zul je zien dat het niet begrepen wordt...

    Comment


      #92
      Re: Katten

      Onzin is het, meer niet.

      Comment


        #93
        Re: Katten

        Oorspronkelijk geplaatst door Matthijs
        Ik zeg eerlijk dat mijn kat best in de tuin van de buren zou kunnen schijten, daar zou een ander best last van kunnen hebben ja.
        Daar hebben we diverse goednederlandse woorden voor, voor iemand die overlast veroorzaakt en het geen ruk kan schelen. Helaas is geen van die woorden toegestaan op dit forum.

        Comment


          #94
          Re: Katten

          Algemene zin, niet specifiek bedoelt voor een persoon; alleen terwille van de discussie voortvloeiende uit de dakhazen .

          Elke reactie is gebaseerd op een emotie welke voortkomt uit een actie van iemand anders (een innerlijke beleving of gevoel van bijvoorbeeld vreugde, angst, boosheid, verdriet dat door een bepaalde situatie wordt opgeroepen of spontaan kan optreden, bron wiki) Actie = Reactie.
          Een emotie die de persoon verwoordt in een bericht (binnen de regels van het forum, er buiten vallende meld je aan de crew) is toegestaan.
          Dat je het daar niet mee eens bent, je aangevallen voelt, een ander ervan betiteld het aanvallen te doen, zin of onzin uitkraamt is irrelevant voor mij. Een discussie is een discussie.

          De relevantie begint pas als je echt onredelijk wordt en uitspraken doet of toeschrijft aan een persoon terwijl dit niet zo is.... dan wordt het persoonlijk.
          Persoonlijk wordt het als je iemand expliciet bij naam noemt en toespreekt in de directe vorm; je/jij/U. Wat ik vind is een persoonlijke mening en mag je zeggen.
          Indien je persoonlijk wordt kun je verwachten dat je tegengas krijgt van de persoon die je "vergast".

          Eén voordeel heb je, als participant van een discussie, ik zal nooit en te nimmer mijn positie hier op JD gebruiken om je terug te pakken.
          Het nadeel is echter dat ik als mens, die aan de hand van geplaatste berichten/uitlatingen een "profile" van je aanmaak, je zodanig ook zal behandelt worden...sans rancune, maar uiteraard met tegengas.

          Mocht ik iemand voor de schenen geschopt hebben, ff doorbijten en doorgaan, moet iedereen.

          p.s.
          Ik verschoon mezelf nergens, eens zal ik ook wel in de fout gaan waarschijnlijk. Kun je daar een mening over mij van vormen dan....
          Ik kan me ergens in vastbijten als een pitbull en ga dan de dingen bij naam noemen, ik schuw geen terechte kritiek.


          Last edited by ceBep; 3 April 2012, 23:59.

          Comment


            #95
            Re: Katten

            Vale, je omschrijving vind ik zo allesomvattend, dat ik bijna niet begrijp wat je bedoelt hahaha! Als ik de regels overtreed, hoor ik het vanzelf wel toch?

            Aan Matthijs heb ik enkel het bericht: Je hebt iets tegen onredelijkheid? Begin alsjeblieft bij jezelf. Ik bekijk het graag van de andere kant, zonder twee zijden, geen discussie. Honden zorgen ook voor overlast. Dat hoor je mij niet ontkennen. Als mijn hond 's nachts aan het blaffen was, kreeg hij een corrigerende tik op z'n cesar milans. En ik ontken zeker niet dat mensen daar last van hebben! Ik was namelijk de eerste, die opstond om het beest tot stilte te manen. Niet alleen omdat ik mijn nachtrust kan waarderen maar bovenal: want dat is mijn taak als baas; zorgen dat het dier geen overlast veroorzaakt. Maar over het blaffen 's nachts: met krolse straatkatten heb je dezelfde overlast. Ik denk dat je zelf ook maar één kant belicht, als je dat niet begreep. Dat staat echter los van waar het hier om gaat: vernieling. Een hond zal je uit je slaap houden, maar niet je tuin overhoop halen of over je hek klimmen en in de zandbak van je kids poepen, al helemaal niet bij de buren.
            Buiten dat, zijn 144 muizenvallen (eenmalige aanschaf) en twee potten pindakaas per maand nog altijd goedkoper dan een kat onderhouden. Het idee wat betreft de chaos tijdens het niet-bestaan van katten gaat er bij mij helaas niet in. Wat de pest betreft en andere ziekten, hoeven wij als westerlingen weinig zorgen te maken over bodemdieren als ratten en muizen. Zoals de laatste epidemieën en pandemieën laten zien, zijn vogels op het moment grotere boosdoeners.
            Daarbij komt nog dat wij al ons voedsel afdekken en inpakken en dat de kans miniem is om met besmette muizen/rattenpoep in aanraking te komen. Goed, als de wereld zou vergaan en verpakkingsindustrie kapot gaat, misschien moeten we dan inderdaad een kat nemen. Maar op het moment geldt dit niet. Denk er ook aan dat de kat de eerste is, die zo'n beestje ( muizen, ratten maar ook (trek)vogels) mee neemt naar huis. En daarmee ook risico levert op besmetting. Wat ook in de oorzaak gevolg cirkelredenatie van de zwarte pest zou passen. Er is geen weg omheen helaas.. Ganjax, denk daar ook eens over na. Ik zou graag je weerwoord horen!

            Lekker gassen!
            Een wijs man zei ooit: Als je iets niet kunt vinden over wiet kweken, dan wil je het blijkbaar niet graag genoeg weten.
            Rommeltopic. Buiten2016. Buiten2015. Buiten2014.

            Comment


              #96
              Re: Katten

              Dus anderen mogen "jou niet als mod aanvallen" wanneer je discusseert in het zwart, aangezien dat dan jouw persoonlijke mening is, maar tijdens die discussie laat jij je "profile" van een gebruiker wel beinvloeden en gaat die gebruiker daarna daarnaar behandelen.
              Het niet met iemand zijn mening eens zijn en omgangsnormen lijkt mij iets totaal verschillends. "Uitlatingen" zijn alleen relevant voor een "file" wanneer iemand wat omgangsnormen betreft over de schreef gaat, of forumregels overtreed, lijkt mij. Een mening in een discussie is voor zoiets irrelevant, dat is mijn mening.
              Ik kan iedereen binnen dit topic die het niet met mij eens is een volstrekte lul vinden, maar dan kan ik er buiten dit topic, wanneer het dus over andere zaken gaat, weer gewoon normaal mee omgaan.
              Anders kun je over iedereen wel negatieve shit verzamelen, aangezien er altijd wel een punt is waarover je een andere mening zult hebben dan een ander.

              Comment


                #97
                Re: Katten

                Ja natuurlijk zou dat wel mogen, maar dat is niet erg fatsoenlijk. Geen enkele persoonlijke aanval is dat. Het is echter zo, dat ik ook profiles vorm. Iedereen doet dat. Bijvoorbeeld: Nu ik weet dat je niet altijd even lekker discussieert, kan ik dat niet meer uit mijn achterhoofd krijgen. Onze Vale is geen rechter, hij is een mens. Dus ook hij zal niet makkelijk vergeten wat iemand gezegd/getypt/gepost heeft. Hoewel ik denk dat hij prima voor zichzelf kan spreken, denk ik dat je het verkeerd begrepen hebt matthijs
                Neem bijvoorbeeld de discussie over dyslexie, Belladonna maakte hierbij een boel waarde oordelen over mij als persoon. Ik zou blinden lastig vallen, doven vragen of ze hun gehoorapparaat uit wilde zetten omdat ze wilden bellen, een lompe zak zijn en ga zo maar door. Dat onthoud ik van haar, naast de leuke dingen die ze verteld. En dat zou ik zelf niet achterwege kunnen laten in mijn beoordeling, omdat ik het immers al gelezen heb. Maar nogmaals, dit is een forum, geen rechtbank. Onafhankelijkheid zoek je daar maar, hoewel ik het idee heb dat er in hoge mate naar gestreefd wordt.
                Een wijs man zei ooit: Als je iets niet kunt vinden over wiet kweken, dan wil je het blijkbaar niet graag genoeg weten.
                Rommeltopic. Buiten2016. Buiten2015. Buiten2014.

                Comment


                  #98
                  Re: Katten

                  Nu ik weet dat je niet altijd even lekker discussieert
                  Noem dan een voorbeeld waarbij ik niet lekker discussier, ik kan niet ontdekken wat je bedoelt namelijk. Ik sta er namelijk nog steeds 100% achter wanneer ik het terug lees.

                  Comment


                    #99
                    Re: Katten

                    Oorspronkelijk geplaatst door mathijs View Post
                    Onzin is het, meer niet.
                    Als je er met een luchtbuks op schiet ben je dus gewoon een lul
                    Dat is natuurlijk, naar mijn mening, geen lekker argument omdat je niets tegen spreekt, verwerpt of bekrachtigd. Zelfs geen constructieve toevoeging of kritische blik. En piemels kunnen geen trekkers overhalen, afijn, als hij redelijk klein is in erecte positie misschien wel, maar met moeite! Vooral met zo'n kolf in de weg. Maar er zit weinig redenatie achter dat iemand die een kat schiet, een piemel is. Mijn schat van een buurvrouw deed dat ook, zij is zeker geen lul.
                    Echter, noemde ik het als een voorbeeld, puur platonisch. Ik bedoel niet dat je slecht discussieert hoor, maar ik lees graag iets waarvan ik strak achterover sla en denk: fuck! nu heeft 'ie zoveel gelijk, dat ik maar beter in een hoekje kan zitten huilen! Dat vind ik lekker. Zolang het niet een persoonlijke aanval is natuurlijk.
                    Dit was enkel een voorbeeld om mijn verhaal bij te staan. Niet om iets over jou te zeggen. Toevallig dat ik de bovenstaande dingen nu tegenkom wat, het me makkelijk maakt om je het uit te leggen.
                    Een wijs man zei ooit: Als je iets niet kunt vinden over wiet kweken, dan wil je het blijkbaar niet graag genoeg weten.
                    Rommeltopic. Buiten2016. Buiten2015. Buiten2014.

                    Comment


                      Re: Katten

                      Oorspronkelijk geplaatst door mathijs View Post
                      Dus anderen mogen "jou niet als mod aanvallen" wanneer je discusseert in het zwart, aangezien dat dan jouw persoonlijke mening is, maar tijdens die discussie laat jij je "profile" van een gebruiker wel beinvloeden en gaat die gebruiker daarna daarnaar behandelen.
                      Het niet met iemand zijn mening eens zijn en omgangsnormen lijkt mij iets totaal verschillends. "Uitlatingen" zijn alleen relevant voor een "file" wanneer iemand wat omgangsnormen betreft over de schreef gaat, of forumregels overtreed, lijkt mij. Een mening in een discussie is voor zoiets irrelevant, dat is mijn mening.
                      Ik kan iedereen binnen dit topic die het niet met mij eens is een volstrekte lul vinden, maar dan kan ik er buiten dit topic, wanneer het dus over andere zaken gaat, weer gewoon normaal mee omgaan.
                      Anders kun je over iedereen wel negatieve shit verzamelen, aangezien er altijd wel een punt is waarover je een andere mening zult hebben dan een ander.
                      Je moet me helemaal niet aanvallen! Denk niet dat je daar beter van wordt.

                      Dat ik in het groen modereer is mijn keuze, dat je het niet begrijpt of wilt begrijpen is in feite niet mijn probleem.

                      Modereren is een taak hier op het forum (welke ik serieus neem btw!) welke ik voor gekozen ben. Naast een taak ben ik hier ook nog steeds lid, als lid zijnde kan ik me vrij bewegen zonder dat mijn mod zijn dit hoeft te belemmeren. Die twee dingen kun je zien als werk en plezier, ik kan die heel goed scheiden.
                      Hoe ik als persoon tegen jou aan kijk heeft geen effect op mijn modereren.
                      (Moet je zien als ik zal "huppeldepup" ff 10 strafpunten geven omdat hij anders denkt dan mij. Je krijgt ze omdat je ze verdient wegens bijvoorbeeld overtreden van de regels. Zou je denken dat als ik de regels naar mijn hand ga zetten ik hier nog zou zitten als mod? Zou het niet opvallen?
                      )

                      Elke actie van je bepaalt het beeld van je in mijn ogen: een persoon die in mijn straatje past of niet, gelijkdenkende, onredelijk, aanvallend, enz.
                      Hierin verschil ik niet van andere mensen hoor, iedereen profileert een ander en gaat volgens die manier met anderen om.
                      De een heeft meer krediet dan de ander en daar word je op afgerekend in de omgang, net als in de "echte wereld".

                      Wat voor jou irrelevant is, kan voor mij een noodzaak zijn.
                      Mijn zienswijze strookt niet met de jouwe, de reacties van je zijn overduidelijk het bewijs van mijn acties. Dus ik ben geprofileerd.


                      Comment


                        Re: Katten

                        Het zijn meestal niet de dieren, of het nu honden, katten, slangen, parkieten of konijnen zijn die het probleem zijn, maar de verdomde baasjes die alles om zeep helpen, doordat ze ofwel geen zin hebben of te dom zijn om hun beesten deftig op te voeden en/of te verzorgen en te maken dat ze geen overlast veroorzaken... just my 2 cts...

                        Voor de rest, everybody...

                        Jullie zitten jullie al even hard op te fokken op dit forum als in het 'echte' leven

                        Grtz vanwege Dixie

                        P1040260.jpg
                        Last edited by DJ Felix; 5 April 2012, 01:44.

                        Comment


                          Re: Katten

                          Val ik je aan dan? Ik reageer alleen op je post met mijn mening, ik had er geen emoties bij verder.
                          Ik ga het er ook lekker bij laten verder, want het is anders toch een eindeloze discussie.
                          icons-paw-cat.gif

                          Comment


                            Re: Katten

                            Iemand die op zo een bezeten manier bezig is met levende wezens te demoniseren,
                            kan ik helaas op geen enkele manier van zijn ongelijk overtuigen, welk weerwoord ik hier ook
                            plaats.
                            Je moest in het verleden maar eens proberen Hitler te overtuigen dat Joden toffe gasten zijn, even
                            hopeloos en zinloos Doch dat wezen dat jij zo verafschuwt heeft miljoenen fans op deze planeet


                            Oorspronkelijk geplaatst door LR2 View Post
                            Vale, je omschrijving vind ik zo allesomvattend, dat ik bijna niet begrijp wat je bedoelt hahaha! Als ik de regels overtreed, hoor ik het vanzelf wel toch?

                            Aan Matthijs heb ik enkel het bericht: Je hebt iets tegen onredelijkheid? Begin alsjeblieft bij jezelf. Ik bekijk het graag van de andere kant, zonder twee zijden, geen discussie. Honden zorgen ook voor overlast. Dat hoor je mij niet ontkennen. Als mijn hond 's nachts aan het blaffen was, kreeg hij een corrigerende tik op z'n cesar milans. En ik ontken zeker niet dat mensen daar last van hebben! Ik was namelijk de eerste, die opstond om het beest tot stilte te manen. Niet alleen omdat ik mijn nachtrust kan waarderen maar bovenal: want dat is mijn taak als baas; zorgen dat het dier geen overlast veroorzaakt. Maar over het blaffen 's nachts: met krolse straatkatten heb je dezelfde overlast. Ik denk dat je zelf ook maar één kant belicht, als je dat niet begreep. Dat staat echter los van waar het hier om gaat: vernieling. Een hond zal je uit je slaap houden, maar niet je tuin overhoop halen of over je hek klimmen en in de zandbak van je kids poepen, al helemaal niet bij de buren.
                            Buiten dat, zijn 144 muizenvallen (eenmalige aanschaf) en twee potten pindakaas per maand nog altijd goedkoper dan een kat onderhouden. Het idee wat betreft de chaos tijdens het niet-bestaan van katten gaat er bij mij helaas niet in. Wat de pest betreft en andere ziekten, hoeven wij als westerlingen weinig zorgen te maken over bodemdieren als ratten en muizen. Zoals de laatste epidemieën en pandemieën laten zien, zijn vogels op het moment grotere boosdoeners.
                            Daarbij komt nog dat wij al ons voedsel afdekken en inpakken en dat de kans miniem is om met besmette muizen/rattenpoep in aanraking te komen. Goed, als de wereld zou vergaan en verpakkingsindustrie kapot gaat, misschien moeten we dan inderdaad een kat nemen. Maar op het moment geldt dit niet. Denk er ook aan dat de kat de eerste is, die zo'n beestje ( muizen, ratten maar ook (trek)vogels) mee neemt naar huis. En daarmee ook risico levert op besmetting. Wat ook in de oorzaak gevolg cirkelredenatie van de zwarte pest zou passen. Er is geen weg omheen helaas.. Ganjax, denk daar ook eens over na. Ik zou graag je weerwoord horen!

                            Lekker gassen!
                            ‘A lie gets halfway around the world before the truth has a chance to get its pants on’

                            Comment


                              Re: Katten

                              Ikzelf heb bladluizen als huisdieren. Ze hebben allemaal een naam, en ze worden dagelijks individueel geknuffeld.

                              Dus: Als je een bladluis ziet op je wiet, kijk dan eerst even op zijn halsband of het niet iemands huisdier is, voordat je de roundup-spuit erop zet. Zie je geen halsband, neem 'em dan even mee naar de dierenarts om z'n chip te controleren.
                              Pas als je dat allemaal gedaan hebt mag je 'em voorzichtig vangen en buiten uitzetten.
                              Er is natuurlijk nooit een excuus om arme bladluizen te vermoorden. Ze hebben het recht om op je planten te zitten, want ze weten niet beter. Alleen een Hitler zou dat ontkennen.

                              Comment


                                Re: Katten

                                de oplossing, alle kattenhaters mogen is een weekje op de savanne bij de leeuwen op logies.

                                die grote antikattenbek zal rap gesnoerd zijn.

                                Comment

                                Bezig...
                                X