Mededeling

Collapse
No announcement yet.

Hoe was je eerste keer?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Tijd
  • Geef Weer
Clear All
new posts

    #31
    Mijn eerste keer was een regelrechte catastrofe.

    Het was in een afkickcentrum waar ik terechtgekomen was door heroine. Het "harde" gedeelte van de ontwenning was achter de rug maar ik was fysiek nog erg verzwakt en erg onwennig in de nuchtere wereld.
    Bij een wandeling in de tuin van de instelling werd mij een joint aangeboden door een medebewoner die mij verzekerde dat het zou helpen om me beter te voelen. En dat heb ik geweten : ik werd vrijwel ogenblikkelijk totaal neerslachtig en depressief, in zoverre dat ik de grootste moeite had niets te laten blijken tegenover de verplegers.
    Vanaf toen heb ik voor altijd onthouden dat je er beter afblijft als je je niet goed in je vel voelt. Ik was er bang voor geworden en het heeft toen nog anderhalf tot twee jaar geduurd vooraleer ik het opnieuw probeerde, dit keer met succes. Die keer is inmiddels meer dan 30 jaar geleden en ik ben het blijven gebruiken, met af en toe periodes niet, meestal bij gebrek aan aanvoer. Ik had mij immers volledig teruggetrokken uit het wereldje van drugsgebruikers zodat ik telkens onieuw op zoek moest gaan. Intussen is het voor mij meer een medicijn geworden dat deel uitmaakt van mijn dagelijks pakket.

    Comment


      #32
      Mijn eerste keer was niet zo speciaal.

      Ik was op een feest van een klasgenoot. Gelijk bij binnenkomst kreeg ik een glas met vodka en appelsap in m'n handen gedrukt van een ander klasgenoot. En aangezien ik niet vies ben van een glaasje pure of goed gemixte vodka ging ik er dus flink op los. Na een paar glaasjes vodka kwam een klasgenoot van het schooljaar daarvoor naar me toe en vroeg of ik mee wou blowen. Ik zei dus geen nee omdat je het toch maar eens moet proberen.
      Eenmaal buiten in de tuin begonnen we de joint door te pasen. Eenmaal toen ik de joint kreeg deed ik het helemaal fout. Ik rookte helemaal over m'n longen dus dat was niet best. Na wat tips van de ervare blowers ging het beter en begonnen m'n oogjes rood gloeiend te worden. Allee het probleem was dat ik aardig aangeschoten was en het m'n eerste keer was. Dus ondanks dat het haze was werd ik niet bepaald high of stoned.
      Pas een paar weken daarna heb ik mijn eerste voorgedraade joints gehaald omdat het te laat was om nog ergens tabak te scoren. Ik werd een klein beetje stoned wat mij tegenviel.
      Die volgende week heb ik Super Silver Haze, vloei en tip gehaald. Een vriend van mij had toen nog wat Lucky Strike sigaretten en toen hebben we een paar joints gedraaid en opgerookt. Dit was ook de eerste dat ik een jointje draaide en nogal slecht ging.
      De eerste keer dat ik high werd was met m'n hasj brownie. Maar de lekkerste high tot nu toe was afgelopen vrijdag. Een vriend bleef logeren en hij had Super Silver Haze gehaald en nog wat Jack Herer over. Ik voelde me heel vreemd van binnen en dacht dat ik een bad trip zou krijgen, maar dit sloeg over in een heerlijke trip gevolgd door een vreet- en lachkick.
      Nu rook ik het liefst een lekkere sterke sativa zoals White Widow, Super Silver Haze en Jack Herer. Ook ben super goed in binnenstebuiten draaien geworden.

      Comment


        #33
        mijn eerste keer nieks gevoeld of toch nieks speciaal ik was gewoon rustig, 2de keer ook nieks, 3de keer ook nieks, nu keer 4de keer proberen me iets deftigs zonder tabak...

        Comment


          #34
          Mijn eerste keer was toen ik 15 jaar was op een vriend zijn feestje, de ouders warenweg voor een heel weekend en die vriend had me gevraagd of ik niet wou komen.
          Natuurlijk zei ik niet nee en ging ik dat weekend het hele weekend feesten bij hem thuis, eenmaal aangekomen bij hem thuis belde ik aan. De deur sprong wagewijd open en er kwam een walm van een rare geur uit het huis.
          Verbaasd als ik was ging ik binnen en zag ik 3 mensen op wat ik dacht een sigaretje roken.
          Ik let er niet op en loop ietsje verder door naar achteren waar mijn vrienden ook zitten, ik zeg iedereen goeiedag en plof me ook neer in de zetel.
          Toen iedereen aangekomen was op het feestje, werden de bakken bier bovengehaald, iedereen die kwam moest als vergoeding 1 bak bier meenemen.
          In totaal stonden er die avond 15 bakken bier in de veranda waarvan er op het einde van het weekend nog 2 en een halve over waren.

          Het begint donker te worden en enkele van mijn vrienden gaan zich buiten in het gras nestelen, ik wil niet alleen achterblijven en volg natuurlijk.
          Toen we in het gras met elkaar zaten te praten rook ik opeens dezelfde geur als toen ik binnenkwam bij hem. Ik begin nieuwsgierig als ik ben rond te kijken en vind tot mijn verbazing dat mijn beste maat de "rare" sigaret vast heeft. Ik die toen ook al rookte vroeg onbeschaamd of ik eens mocht trekken van die sigaret. Mijn vriend zegt met een lach op zijn gezicht "Tuulijk, doe maar!". Ik begin te trekken aan de joint zoals aan een gewone sigaret en geef hem na een 5-tal trekjes door aan mijn vriend.
          Na een 10 minuutjes begon ik me heel opgelucht en blij te voelen, er waren geen woorden voor.
          5 minuten na die joint hebben we de 2de gerold, waar ik met veel plezier aan mee gesmoord heb.
          Die avond hebben we in totaal een 50€ aan White Widow opgerookt en ik wist niet eens wat White Widow was!

          Comment


            #35
            Mooie verhalen hier, dat sommige dat nog zo gedetailleerd weten!

            Ik was 13 jaar aan het begin van de 2e klas toen ik voor het eerste een jointje rookte, ik was als enige een niveau omhoog gegaan en mijn oude klas dus ik ontmoette veel nieuwe vrienden, dat heb ik geweten...

            Ik ging met 2 jongens uit mijn klas die ik al eerder had leren kennen steevast voor ieder schoolfeest aan de Passoa, Malibu enzo... Redelijk kansloos allemaal als ik eraan terugdenk.
            Het werd al snel een jointje wat we gingen proberen, we bleken op een vrijdagmiddag om 12 uur al uit te zijn.
            Wij stonden binnen 5 minuten bij de shop en lapten een paar guldens om een voorgedraaide te halen.
            Een van mijn vrienden stak hem op en gaf hem door na 2 hijsen, ik was de volgende...

            Voorzichtig een hijsje...ff proeven, een iets zwaardere trek... beetje door de longen (kuch kuch) en vervolgens maar een diepe teug naar binnen...
            BRANDEN, keelpijn als een malle maar gewoon doorsmoken als een echte vent
            Jointje was vrij snel op, ik voelde vrij weinig maar we waren wel stoer...

            Zo gingen we een tijdje door, we waren een van de weinige van school die blowde en we liepen er ook niet mee te koop.
            Na een tijdje namen we wat klasgenoten mee om het ook te proberen, die vonden zich vervolgens helemaal de man; vertelde het aan een ieder die het horen wilde en gedroegen zich altijd overdreven stoned... kleuters.

            Een paar dagen later kom ik na 2 tussenuren die ik thuis had doorgebracht de klas in en zie een paar rode ogen om me heen... blijkt dat die jongens op eigen houtje een paar jointjes zijn gaan halen en met een man of 8 aan het smoken zijn geweest.
            Vervolgens gedragen ze zich half dronken/stoned (overdreven) en blijven lachen, praten en vervelend doen.

            Alle betrokkene werden eruit getrapt, 1 persoon kon zijn mond niet houden en de volgende dag 8 man geschorst.
            Ik vond het zo'n treurig gebeuren met die kansloze lui dat ik me toen heb voorgenomen om het niet meer te doen omdat ik niet met hun geasocieerd wilde worden... kleine kinderen die zich gedragen alsof ze zich niet onder controle hebben na een hijsje wat meteen word uitgeblazen.

            Ik ben inmiddels 23 en gebruik echt zelden tot nooit meer, heb wel veel vrienden in de shop en een van mijn beste vrienden heeft een shop dus kom er redelijk veel mee in aanraking, daarom af en toe nog een paar hijsjes.

            De laatste is alweer een half jaar geleden ofzo, ik was in Roosendaal voor een klusje en kocht daar een voorgedraaide cocktail, ik was vroeg klaar en had toch de komende 3 uur niks te doen behalve in de auto zitten... ik was vervolgens zooo stoned dat ik niet meer kon rijden omdat ik het gevoel had dat mijn armen en benen begonnen te zweven.
            De keer daarvoor was ook al weer een maand of 8 geleden.
            Ik ben vervolgens bij de supermarkt wat eten en drinken gaan halen en heb een uur op de parkeerplaats gestaan om een beetje bij te komen om de reis te hervatten.

            Jeetje... wat voelde ik me weer maagd...

            Goede ouwe tijd

            Comment


              #36
              Was pure wiet. Aardig goede ook. Rookte het steeds in kleine Rizla rood vloeitjes, puur, zonder tabak en zonder tip.
              Puur was omdat ik nog niet de leeftijd om tabak te mogen kopen. Aan wiet komen was geen probleem.

              Comment


                #37
                Ik was nog jong, veel te jong, ik moest nog 13 worden toen een maat van mij heel geheimzinnig iets uit zijn combat-schoen haalde, het was een klein zakje wiet, ik kan me nog goed herinneren dat ik constant in het zakje zat te ruiken aan de geweldig zoete kruidige geur.Ik was al direct gefacineerd door het heilige kruid.

                Toen ik het voor het eerst rookte werd ik onpasselijk en was ik voledig van de kaart, ik vond het effect helemaal niet leuk, pas later kon ik het gevoel apprecieren, maar niet de allereerste keer.
                -"We learn more by looking for the answer to a question and not finding it, then we do from learning the answer itself."

                Comment


                  #38
                  Mijn eerste keer was op mijn 15e ook en verliep vrij rustig.
                  Mooi in je eigen wereldje koetelen en voorderest een beetje dom lullen
                  Zoals het hoort dacht ik zo
                  Mijn eerste echte lachkick kreeg ik van Spacecake. Heerlijk was dat wel.
                  Maar mijn buikspieren kregen het zwaar te verduren
                  Ik ben lekker, Kusje er op ? (K)

                  Comment


                    #39
                    mijn eerste keer was toen dat ik 15. was en het was de eerste keer dat ik op een festival combi mochst blijven. Op Dour, ik kwam daar op dour toe man , man ,man . Het stonk er overal naar de wiet . ge zag bijna niemand lopen zonder. Later op de dag hadden we dan van iemand wat gekocht. Ja een 1000tjen was dat dan.

                    Na een paar keer te sukkelen met rollen hadden we toch 1nen ongeveer in rookbare vormgekregen. man ik ga dat nooit vergeten scheef dat ik was . Sinds toen af ben ik een hardcore festivalganger geworden nu doe ik zo een 11 festivals in de zomer.

                    Vanaf de laatste dag op Dour tot mijn 18 had ik bijna geen enkele meer gerookt(heel heel af en toe)enkel op de festivals anders niet. tot dat ik van school moest veranderen. Ik ben dan in een privé-school terechtgekomen (moest van ouders). de Oudsten daar mogsten in een appartement gaan slapen van school . Per vier leerlingen had iedereen zijn appartement met balkon. (den opvoeder die kwam nooit checken of meed ons omdat hij het mss wel wist hij was zelf toen 23). Vanaf toen rookte ik er savonds 3 of 4 elken dag .

                    Deze zomer ben ik dan terug gegaan naar Dour voor de 3de maal. Ik denk dat ik nooit deftig mijn tent ben uitgekomen. Ik heb zo in een hele week een stuk of 5 groepen gezien. en als ge dan eens terugdenkt dat ge daar 3 jaar geleden uw eerste had gerookt.

                    Nu is het ondertussen 3 maand geleden dat ik nog enen heb gerookt. Wat op school zit ik niet meer sinds november . heb toen mijn diploma TSO behaald. En verder studeren begin ik pas in komende oktober(ik hou een sabbatjaar).

                    Morgen ga ik er terug achter wat voorraad tot mijn eerste kweekje succesvol is verlopen.

                    Mijn eerste joint in 3 maanden tijd.

                    Greetz
                    Wat jezelf doet , Doe je meestal beter!!! xD
                    Why drink and drive when you can Blow And Fly!!!!!

                    sigpic

                    Comment


                      #40
                      De eerste keer dat ik wiet rookte was ik 14 of bijna 14 (weet het niet meer). Ik weet nog dat ik vroeger alles van drugs haatte (zoals alle klein mannekes) en dat mijn broer (die 3 jaar ouder is) begon te smoken.

                      Ik heb nog grammetjes van hem gevonden en aan mijn ma gegeven, een mengsel van afwasproduct en WC-ontstopper bij zijn planten gegoten (met succes, ja ik was een klootzakje). ik was toen 11 - 12 jaar.

                      maar na een jaar oorlog voeren tegen cannabis had mijn broer mij zoveel mogenlijk info laten zien over wiet en alcohol. hij vertelde mij dat de wereld niet zwart-wit is maar grijs. en dat de mannen die de baas zijn niet altijd gelijk hebben. ik geloofde hem, maar wiet was nogaltyd een no-go.

                      maar mijn broer begon heel af en toe wiet te roken op onze kamer en dus in mijn bijzijn. Ik werd nieuwsgierig en vroeg of ik niet een leurke (trekje) mocht nemen. hij antwoorde: "nee, mijn kleine broer gaat niet zijn eerste joint roken met mij".

                      Na een week had ik zijn stash gevonden, en met dezelfde vastberaadheid als vroeger (om zijn stash te vernietigen), rolde ik mij een kut joint (bestaande uit niet 1 maar 2 lange blaadjes :p). juist voor ik hem wou opsteken kwam mijn broer naar boven. hopla joint in mijn kastje gesmeten.

                      Hij zag aan mij dat ik zenuwachtig deed en raar zat te friemelen aan mijn kastje. "wat heb je daar?" en hij trok het kastje open. Hij begon spontaan te lachen en zei: "wat voor een kut joint heb je daar, ik zal eens tonen hoe het moet". vervolgens rolde hij mijn joint opnieuw, perfect dus, en gaf hem aan mij.

                      Ik ging naar buiten in de tuin om hem op te steken, en zat 5 minuutjes te roken toen ik G. (vriend van mijn broer en nu ook van mij) tegenkwam. Hij zei: "hey, je moet wel binnentrekken he, zoals een peuk". ik trok binnen, moest zot hoesten en was reeeeeeeettteeeeee scheef. heb nog 4 dagen met die joint gedaan.


                      dat was mijn eerste-smoke verhaal van hoe een anti-drug jongetje progressief is geworden. ik ben nu 19, rook paar keer in de week wiet, koop mijn shit in Goes (Gent-Goes lijn met de bus is zalig in het weekend).
                      heb ookal verscheidene keren LSD genomen, en één keer Mdma. zo zie je maar hoe een mens kan veranderen. alhoewel ik de meeste harddrugs maar bucht vindt.
                      De Verenigde Nederlanden, parel van het noorden
                      Belgium and The Netherlands stood as one...

                      Mother Europe born from your womb
                      Mother Europe on Your soil shall be my tomb

                      Comment


                        #41
                        ik rook nu al een 2tal jaar en een 4 jaar gwn tabak kweet nix meer van men eerste kvind et best erg om zo"n herrinering te vergeten maarja gwn op eens teveel begonnen met shizzle te roken nu kan ik de keren dat ik rook nauwelijk uit één houden ..

                        Comment


                          #42
                          Ik heb mijn eerst joint gerookt toen ik een jaar of 16 was met alcohol er bij dat was niet echt een succes nu wel haha lekker relax heerlijk

                          Comment


                            #43
                            Ik was 14 jaar toen ik mijn eerste joint rookte. Een maat van mij deed dat al een jaar en hij had op dat moment een gram liggen. Hij vroeg of ik een wou roken samen met nog een vriend van mij. IK zei dat het goed was. Vlak voor de joint had ik nog allerlei info erover opgezocht enzo .

                            Toen de joint gerookt werd moest ik erg hoesten. Maar ik voelde niks en die andere maat ook nie. De vriend die de joint had gerold was er wel ferm aan .

                            NU ebbek 10gram gekocht en smoor ik al wa meer. (aantal keren per maand)

                            Comment


                              #44
                              Een paar vrienden van mij deden het al lang en ze vroegen soms aan mij om mee te komen, maar zoals de meeste onder ons waren: 'Drugs zijn slecht!'.
                              Tot ik op een dag besloot om informatie te zoeken over wiet en drugs in het algemeen, al gauw merkte ik op dat het helemaaal niet zo slecht was als ik me inbeelde. Dus besloot ik eens mee te gaan met mijn vrienden.

                              De eerste keer voelde ik niets dus ik vertel jullie over de tweede keer
                              We hadden voor 20 eurotjes aan wiet gekocht en gingen naar de zolder van een vriend, we zijn er redelijk hard ingevlogen en ik voelde me al rap echt stoned. Het was precies of de zwaartekracht ineens dubbel zo groot was en we hebben veel gelachen. Na ettelijke uren vertrok ik richting thuis op mijn fietsje. Ik keek in de verte om te zien hoe lang het was voor ik moest inslagen en het leek of de weg steeds langer en langer werd uitgerokken
                              Ik ben veilig en wel thuisgekomen en heb nog verder van de effecten genoten heb.

                              Comment


                                #45
                                Mijn eerste keer wiet was toen ik 15 was. We rookten met zijn drieen 3 joints (white widdow). Het was egt een geweldige ervaring ik was knetter stoned.
                                Zeker weten voor herhaling vatbaar, nu blow ik ongeveer 1x per week

                                Comment

                                Bezig...
                                X