Maak gratis een account aan en krijg toegang tot het volledige forum. Paswoord vergeten? klik hier om een nieuwe aan te vragen. Neem contact op indien u problemen ondervindt met inloggen of registreren.
Maak een account aan!
Wie een nieuwe topic opent omdat hij/zij een bladprobleem heeft, wordt vriendelijk gevraagd om enkele foto's erbij te posten, en een woordje uitleg met de beschrijving van je probleem.
Zo kunnen leden vlugger en een correctere diagnose stellen!
Ook kan je via de zoek functie al eens zoeken naar gelijkaardige bladproblemen, die hier al op het forum zijn gepost.
Enkele belangrijke informatie:
ik heb ook weer last van spint en dat terwijl ik nog 2 weken moest en kom er nu niet meer vanaf gelukkig zijn het maar drie plantjes die ik heb staan in me kast mijn oplossing is nu al knippen en dan maar kleine butjes knippen spiritus en zeepsop werkt niet meer heb ze al drie keer behandelt dit werkt naar mijn ervaring alleen als je ze net konstateert en nog niet heel je planten vol zitten
ik krijg mijn spint ook bijna niet weg
met periodes zijn ze we en dan zie ik aan de bladeren dat ze dan terug komen
behandel ze steeds met brimex uit de groeishop
ik denk dat ze nu restant geworden zijn tegen brimex zou die kunnen ????????????
Ik heb bij het knippen gemerkt dat er spint op de plantjes zitten, niet veel maar toch . Dan heb ik de toppen gestofzuigd , heel voorzichtig maar nauwkeurig, tot er nergens nog iets van spint te zien was.
Nu heb ik gezien dat ,na 8 dagen drogen de kleinste toppen onder de "spinnenwebben" zitten. Ook enkele grotere toppen hebben er last van.
Ik heb er nu alles afgeblazen, met de stofzuiger durf ik niet meer en alles in een zak gestoken.
Hopelijk is alle spint weg en is de weed nog rookbaar ?
Heeft er iemand al zoiets meegemaakt of heeft er iemand een beter idee zodat me weed niet verspint ?
Ik weet het niet maar ik heb kleine staafvormige beestjes rondlopen op mijn blad.
Ze laten een lichte slijmerige laag achter langs de rand van de bladeren.
Wat zou dit kunnen zijn?
Ik heb zelf 1,5 week geleden roofmijt uitgezet maar helaas zonder resultaat tot nu toe...
Ik heb ze nu net de eerste behandeling Plant Vitality Plus gegeven, hopen dat dit meer effect heeft!
Soms heb je geen problemen en dan komen ze allemaal tegelijk, zucht. Spint geconstateerd. Een week geleden was er nog praktisch niks te zien, nu zaten 3-4 planten al goed vol met die kleine rotzakjes. Kheb ze daarstraks behandeld met masai, hopelijk komt dat goed want je mag het maar 1 keer gebruiken. Ik heb nog dik 7 weken te gaan, dus ik koos voor de harde aanpak ipv roofmijten. Ook omdat ik hier las dat dat niet altijd werkt. Masai stond ook op de site van de growshop.
Kga vanaf nu men ruimte toch vochtiger proberen houden.
Comment