Bladluis?

Collapse
X
 
  • Tijd
  • Geef Weer
Clear All
new posts
  • StirItUp
    Ultra Stoner
    MemberLucky Member
    • Jan 2014
    • 111

    #1

    Bladluis?

    Korting op 420shop
    Beste medegrowers,

    ik heb vandaag iets triestig ontdekt, er zitten beestjes in mijn tentje! het zijn kleine witte beestjes. Ik heb ze alleen nog maar zien rondlopen vanonder in het schaaltje van de potten. enkele blaadjes hebben echter wat gaatjes. ik heb ook de indruk dat deze beestjes kunnen springen. foto's volgen zo snel mogelijk. hopelijk morgen! Denken jullie dat dit bladluizen zijn? of komt er meteen iets anders in u op?

    Alle hulp die momenteel zonder foto's geboden kan worden is wordt zeker nuttig!

    Grtz,

    StirItUp.
  • LR2
    Mother of all Growers
    MemberLucky Member
    • Nov 2011
    • 8552

    #2
    Re: Bladluis?

    Die witte springbeestjes zijn niet slecht voor je wortels of plant. Zie http://nl.wikipedia.org/wiki/Springstaarten. Deze helpen bladeren en organisch afval verteren in de grond. Die bladeren moeten al dood zijn voordat ze eraan kunnen eten.

    Bladluizen springen niet, en bewegen nauwelijks. Spint is wel wit, maar leeft niet op de grond. Trips kan licht van kleur zijn, maar ook die leven op het blad.
    Gaatjes kunnen door 1001 dingen ontstaan, vaak is het stootschade. Of je hebt een wants (google even) in je kooi.
    Een wijs man zei ooit: Als je iets niet kunt vinden over wiet kweken, dan wil je het blijkbaar niet graag genoeg weten.
    Rommeltopic. Buiten2016. Buiten2015. Buiten2014.

    Comment

    • StirItUp
      Ultra Stoner
      MemberLucky Member
      • Jan 2014
      • 111

      #3
      Re: Bladluis?

      pphhiieuuw, daar stel je mij wel even gerust thx buddy! er zijn er ook echt niet veel in feite. tot nu toe heb ik drie van die beestjes gezien. Ze kunnen ook gewoon lopen. En springen. alvast bedankt voor de reactie ik kan weer met een lichter hart verder

      Comment

      • FlintStoned
        Banned
        • Oct 2012
        • 5580

        #4
        Re: Bladluis?

        In sommige gevallen geven springstaarten schade aan planten.
        In de meeste gevallen gaat het dan om bolvormige soorten (Sympypleona), maar ook
        soorten uit de familie van de Isotomidae en Entomobryidae geven soms schade aan
        planten.

        De schade blijft over het algemeen beperkt.
        Last edited by FlintStoned; 15 March 2014, 11:49.

        Comment

        • StirItUp
          Ultra Stoner
          MemberLucky Member
          • Jan 2014
          • 111

          #5
          Re: Bladluis?

          Ah dan heb ik wat geluk blijkt! Het zijn langwerpige heb ik zo de indruk

          Comment

          • steundheufd
            Advanced Grower
            420 MemberMemberLucky Member
            • Mar 2014
            • 1234

            #6
            Re: Bladluis?

            hey ik heb ook gaatjes het lijken wel roteplekjes en alsje van onder kijkt zijn ze meer door zichteg maar er zitte minni gaatjes in weten jullie soms wat het precies is heb me paar dinge gehaald enz.

            maar helpt een product voor tripsen en vlooien ook voor die kleine rooze puntjes ? heb denk ik tripsen die rode puntjes en kleine zwarte maar echt heeel kleine of moet ik julie fotos sture?.. he tis men 1ste kweekje dus weet het nog niet allemaal

            Comment

            Bezig...