Mededeling

Collapse

Wie een nieuwe topic opent omdat hij/zij een bladprobleem heeft, wordt vriendelijk gevraagd om enkele foto's erbij te posten, en een woordje uitleg met de beschrijving van je probleem.

Wie een nieuwe topic opent omdat hij/zij een bladprobleem heeft, wordt vriendelijk gevraagd om enkele foto's erbij te posten, en een woordje uitleg met de beschrijving van je probleem.
Zo kunnen leden vlugger en een correctere diagnose stellen!

Ook kan je via de zoek functie al eens zoeken naar gelijkaardige bladproblemen, die hier al op het forum zijn gepost.

Enkele belangrijke informatie:


Board: Bladproblemen:
Montys-Blad-Probleem-Oplosser
Fotos plaatsen bij Bladproblemen

Board: Ziekten:
Lijst van ziekten
Schimmelziekten bij cannabis
Meeldauw

Board: Beestjes:
Lijst van ongedierte
Welk insect zit op mijn wietplant
Bekijk meer
Bekijk minder

Katten

Collapse
X
 
  • Filter
  • Tijd
  • Geef Weer
Clear All
new posts

    #16
    Re: Katten

    Ik kwam net de tuin inlopen en.......
    In natuurgebieden treffen we regelmatig wat wietplantjes aan. De jachtopziener laat ze gewoon staan, tenzij er draadconstructies zijn aangebracht: dan gaan zowel de draadconstructies als de planten er aan.
    Ik denk niet dat die jachtopziener nesten gaat tellen in een tuin hoor xtreem.

    Comment


      #17
      Re: Katten

      ff creatief met kurk geweest:

      hopelijk werkt de link in presipe een soort afbakening van schuinstaande prikkers voor mensen in een katrijke omgeving.
      http://www.box.com/s/bbfb0b18fe82edbf1485
      Attached Files
      sigpic

      Comment


        #18
        Re: Katten

        Mijn poezen zouden hier geen enkele moeite mee hebben en er, zoals qnq al aangaf, gewoon tussendoor lopen. Ze zou het zelfs interessant vinden en er juist aandacht aan gaan geven en kijken hoe ze erdoorheen zou kunnen.

        Onze vorige buurman had een volière in de tuin en onze poezen vonden dat maar al te leuk. Gevolg was dat zijn pietjes zich van schik dood vlogen tegen de draad als de poezen weer lagen te loeren.

        De buurman kwam natuurlijk zich beklagen, terecht, al klaagde wij niet over de herrie wat zijn beesten maken. De oplossing was een zonnige middag met een lekker drankje in de tuin van de buurman te gaan zitten en bijde gewapend met een tuinslang en plantenspuit. Toen onze poezen dus over de schutting kwamen om weer op de vogelkooi te gaan liggen en gluren en watertanden hebben die de volle laag water gehad. Sinds dien blijven ze aan onze kant van de schutting.
        Last edited by monty; 2 April 2012, 13:54.

        Comment


          #19
          Re: Katten

          wel of niet diervriendelijk doet verder niet ter zake maar ik moet geen huisdieren van anderen in mijn tuin.
          dan moeten ze maar zorgen dat hun huisdier niet buiten hun tuin komt.
          als de kat ineens spoorloos is moeten ze het dan ook niet raar vinden.
          ik ga ook niet bij anderen in de tuin schijten en gaten in de grond graven en wat voor overlast al niet meer.
          HOE MOET IK ONTKIEMEN
          JA IK KEN DE REGELS NU ONDERHAND WEL

          Comment


            #20
            Re: Katten

            Oorspronkelijk geplaatst door angel777 View Post
            ik ga ook niet bij anderen in de tuin schijten en gaten in de grond graven
            WHAHAHAHAHAHHHAHAAA you make my day!
            sigpic

            Comment


              #21
              Re: Katten

              Met een buks (stiekem) op een kat schieten vind ik een agressieve, dierenleed veroorzakende oplossing. Schiet dan liever (openlijk) op de buurman of buurvrouw die de kat naar buiten laat gaan. In beide gevallen wordt de relatie met de buren wel op scherp gezet, maar wordt een onschuldig dier niet de dupe van je ergernis.

              Comment


                #22
                Re: Katten

                Ik heb al jaren het idee een briefje bij mijn buren te verspreiden dat ik een katten-etende hond in mijn tuin heb, en dat ik dus alle buren aanraad hun kat binnen te houden.

                Niet dat ik zo'n hond heb of zou willen hebben, maar ik zou wel de discussie willen aangaan wie zijn huisdieren onder controle moet houden. Rotkatten.

                Comment


                  #23
                  Re: Katten

                  Eigenlijk wordt er een probleem aangedragen wat geen probleem behoeft te zijn. Voor ongeveer 10 euro koop je wat pvc elektrabuizen, wat bochtjes en een vogelnet. Op die manier bescherm ik mijn aardbeien en rode bessen tegen vogelvraat. Je bent dan weliswaar 10 euro kwijt, maar je bespaart je 1000 euro aan ergernis en rottigheid met de buren.

                  Comment


                    #24
                    Re: Katten

                    Wat mij toch is opgevallen, zeker de laatste jaren is, dat veel mensen die katten houden, vaak erg hypocriet tegen mij doen op het moment dat mijn hond een drol aan het draaien is. Ik heb op zo'n moment nog niet eens de kans gehad om het op te ruimen of ze beginnen al op de ramen te bonken of stormen naar buiten of ik het wel opruim. Ik weet het, mijn hond poept als twee volwassenen bij elkaar, maar toch. Daarenboven zou ik niet snel een kat willen bezeren (ik zeg niet nooit) maar, ik vind wel dat mensen die vlees eten van dieren zich toch ervan bewust moeten zijn dat er wel degelijk leed is onder de dieren die geslacht gaan worden. Daar wil ik niet mee zeggen: ''Eet geen vlees!'' Ik wil er mee zeggen dat je al snel bijdraagt aan het leed van dieren.

                    Één stukje lood geschoten tegen het pootje van een kat acht ik toch minder indrukwekkend dan de massale slacht van dieren voor consumptie.
                    sigpic

                    Comment


                      #25
                      Re: Katten

                      Ja hoor, nu zijn we in eens allemaal scherpschutter. Met een luchtbuks gericht schieten op een bewegend doel op 10 tot 25 meter en dan alleen een pootje raken? Ooit een vuurwapen in handen gehad en geschoten? Ik heb ooit de impact gezien op de rug van een mens die door een 4.5 mm loden kogeltje was geraakt en een dikke duffelse winterjas droeg: een zwelling/bloeduitstorting ter grootte van een schoteltje.

                      Als het allemaal zo mee lijkt te vallen: probeer het eerst eens uit op je vriendin of je kinderen. Misschien zijn de gevolgen toch wat indrukwekkender dan je thans vermoedt.

                      Comment


                        #26
                        Re: Katten

                        Alsjeblieft: ik vind dit de leukste op de humaanste manier die er is.
                        Linkje: http://youtu.be/uIbkLjjlMV8

                        Er zijn maar enkele dieren waar ik absoluut geen medelijden mee heb, dat zijn paarden en katten. Ik vind het oprecht geen probleem om die mishandeld te zien worden. Parasitaire geldvreters die alleen therapeutisch nog een werking hebben, voor de rest zijn ze niet nodig of bruikbaar. Met springpaarden kun je geen kar trekken bijvoorbeeld. Daarbij komen nog het aantal doden en (verkeers)gewonden ieder jaar. Gewoon te lompe en sterke beesten als je het mij vraagt. En een kat maakt enkel rare sprongen.. Kost alleenmaar geld. Met een buks is inderdaad drastisch, maar ik moet zeggen dat ik er ook ooit over nagedacht heb! Om eerlijk te zijn zou ik het niemand kwalijk nemen behalve de baas. Prima dat je dieren hebt en die los laat lopen, maar overlast is overlast. Als een hond het doet krijgt hij een spuit, maar katten kunnen geen mensen doden dus mogen ze blijven leven. Al zijn ze vals als de pest en hebben ze rabiës, aan katten mag je niet komen. Bullshit! Ook de verplichte hondentaks die baasjes niet hoeven te betalen voor katten, er is ook niet eens een kattentaks trouwens. Nog zo iets. Zo'n dier kost gemiddeld 15.000 euro per leven (rekenkamer) en hij kan niet eens apporteren.
                        Een wijs man zei ooit: Als je iets niet kunt vinden over wiet kweken, dan wil je het blijkbaar niet graag genoeg weten.
                        Rommeltopic. Buiten2016. Buiten2015. Buiten2014.

                        Comment


                          #27
                          Re: Katten

                          Niet het dier, maar de baas is de veroorzaker van de overlast. Wij hebben 2 katten en wonen in een buitengebied. Er kwam regelmatig een kater van de buren 's-nachts op bezoek via de kattenluikjes om voer te ratsen. Op zich niet erg, maar hij sproeide wel om zijn terrein af te bakenen: dat ruikt echt smerig. Oplossing: kattenluikjes vervangen door luikjes met een sensor. Je toetst het chipnummer van je katten in en de de luikjes gaan alleen open voor onze katten.
                          Last edited by Xtreme; 2 April 2012, 17:26.

                          Comment


                            #28
                            Re: Katten

                            Als ik iemand een huisdier iets aan zie doen, is hij de mijne. Je hebt daar totaal het recht niet toe.
                            Dat een dier dan maar niet in jouw tuin moet komen is ook de grootste onzin. Een kat heeft daar gewoon het recht toe, die doen ook nog iets nuttig namelijk, zoals ongedierte vangen.
                            Daarbij getuigt het trouwens van zeer weinig respect voor je medemens, die kunnen namelijk nogal in de put zitten wanneer hun huisdier niet thuis komt.
                            Als je er met een luchtbuks op schiet ben je dus gewoon een lul en als ik dat zie, douw ik dat ding bij jou waar de zon niet schijnt! Dan heb ik namelijk schijt aan de verdere gevolgen.

                            Comment


                              #29
                              Re: Katten

                              Een schepsel -of het nu een mens of een dier is- dat zich niet kan verdedigen onnodig leed berokkenen, getuigt van een zieke geest.

                              Comment


                                #30
                                Re: Katten

                                Oorspronkelijk geplaatst door angel777 View Post

                                ik ga ook niet bij anderen in de tuin schijten .
                                Dat gaat voor mij niet op
                                Eigen gekweekte zaden






                                Comment

                                Bezig...
                                X